0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Mlýnky

Mlýnky

Hledáte nejlepší mlýnek na koření? Mlýnky bývají často opomíjené, přitom se bez kvalitního mlýnku na koření neobejde žádný správný kuchař ani kuchařka. Melte a míchejte si kořenící směsi sami, získáte tak kontrolu nad tím, co do směsi koření namelete a přidáte. Domácí mleté koření je určitě lepší než kupované kořenicí směsi s přidanou chemií nebo solí.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
10 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Elektrický mlýnek na koření, průhledná komora, snadné ovládání mlecího mechanismu pomocí tlačítka na horní části, nastavitelná hrubost mletí, šedá barva.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Elektrický mlýnek na sůl a pepř, keramické mlecí kameny s dlouhou životností, regulace hrubosti mletí, osvětlení pod mlýnkem pro větší přehled o čerstvě namleté dávce koření, povrch z kvalitního plastu, 2 ks v balení, bílá.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Mechanický mlýnek na pepř, sůl a další koření, keramický mlecí mechanismus pro dlouhou životnost, nastavitelná hrubost mletí, z bukového dřeva a nerezové oceli, rozměry (v x š): 23 x 5,5 cm.

470 Kč 

bez DPH

569 Kč 

s DPH

Mechanický mlýnek na pepř, sůl a další koření, keramický mlecí mechanismus pro dlouhou životnost, nastavitelná hrubost mletí, z bukového dřeva a nerezové oceli, rozměry (v x š): 18 x 5,5 cm.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

Mechanický mlýnek na pepř, sůl a další koření, keramický mlecí mechanismus pro dlouhou životnost, nastavitelná hrubost mletí, z bukového dřeva a nerezové oceli, rozměry (v x š): 13 x 5,5 cm.

644 Kč 

bez DPH

779 Kč 

s DPH

Mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 1 průhledná komora na koření, snadné ovládání - otáčecí mlecí mechanismus, nastavitelná hrubost mletí, barva nerez.

90 Kč 

bez DPH

109 Kč 

s DPH

Černý elegantní mlýnek značky Lamart na koření, pepř nebo sůl je vyroben ze soft plastu. Motor je poháněn pomocí 4 AA baterií. Keramický mlecí mechanismus s nastavitelnou hrubostí mletí. Průhledná nádoba umožňuje kontrolovat stav naplnění.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 2 průhledné komory pro 2 různé druhy koření, snadné ovládání - otáčecí mlecí mechanismus, nastavitelná hrubost mletí, víčko pro zachytávání zbytků koření, barva nerez.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Elektrický mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 1 průhledná komora, snadné ovládání - mlecí mechanismus, funguje po otočení mlýnku o 180°, nastavitelná hrubost mletí, barva nerez.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 2 průhledné komory pro 2 různé druhy koření, snadné ovládání - otáčecí mlecí mechanismus, nastavitelná hrubost mletí, barva černá.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH