0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Mlýnky

Mlýnky

Hledáte nejlepší mlýnek na koření? Mlýnky bývají často opomíjené, přitom se bez kvalitního mlýnku na koření neobejde žádný správný kuchař ani kuchařka. Melte a míchejte si kořenící směsi sami, získáte tak kontrolu nad tím, co do směsi koření namelete a přidáte. Domácí mleté koření je určitě lepší než kupované kořenicí směsi s přidanou chemií nebo solí.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
8 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 1 průhledná komora na koření, snadné ovládání - otáčecí mlecí mechanismus, nastavitelná hrubost mletí, barva nerez.

98 Kč 

bez DPH

119 Kč 

s DPH

Mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 2 průhledné komory pro 2 různé druhy koření, snadné ovládání - otáčecí mlecí mechanismus, nastavitelná hrubost mletí, barva černá.

194 Kč 

bez DPH

235 Kč 

s DPH

Mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 2 průhledné komory pro 2 různé druhy koření, snadné ovládání - otáčecí mlecí mechanismus, nastavitelná hrubost mletí, víčko pro zachytávání zbytků koření, barva nerez.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Elektrický mlýnek na sůl a pepř, keramické mlecí kameny s dlouhou životností, regulace hrubosti mletí, osvětlení pod mlýnkem pro větší přehled o čerstvě namleté dávce koření, povrch z kvalitního plastu, 2 ks v balení, bílá.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Mechanický mlýnek na pepř, sůl a další koření, keramický mlecí mechanismus pro dlouhou životnost, nastavitelná hrubost mletí, z bukového dřeva a nerezové oceli, rozměry (v x š): 23 x 5,5 cm.

875 Kč 

bez DPH

1 059 Kč 

s DPH

Mechanický mlýnek na pepř, sůl a další koření, keramický mlecí mechanismus pro dlouhou životnost, nastavitelná hrubost mletí, z bukového dřeva a nerezové oceli, rozměry (v x š): 18 x 5,5 cm.

718 Kč 

bez DPH

869 Kč 

s DPH

Mechanický mlýnek na pepř, sůl a další koření, keramický mlecí mechanismus pro dlouhou životnost, nastavitelná hrubost mletí, z bukového dřeva a nerezové oceli, rozměry (v x š): 13 x 5,5 cm.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Elektrický mlýnek na koření, ideální pro nedrcenou sůl a pepř, 1 průhledná komora, snadné ovládání - mlecí mechanismus, funguje po otočení mlýnku o 180°, nastavitelná hrubost mletí, barva nerez.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH