0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Moka konvičky a french pressy

Moka konvičky a french pressy

Připravte si dokonalé espresso jako v Itálii díky moka konvičkám pro přípravu dokonale lahodné kávy. Věděli jste, že kávová patina v konvičce je vyloženě žádoucí pro stále lepší a lepší kávovou chuť? Vyberte si kávovar na nefalšované italské espresso nebo vyzkoušejte přípravu kávy či čaje ve french pressu.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
23 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Konvice na kávu, objem 1 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, nerez 18/8, sklo, plastové doplňky, sklo určené pro horké nápoje.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 0,6 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice určené pro horké nápoje, materiál nerez a sklo.

203 Kč 

bez DPH

245 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 1 litr, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice odolné vůči horké vodě, materiál nerez a borosilikátové sklo, výška konvice včetně víčka 20,2 cm.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 1 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedlin, sklo odolné vůči teplotě do 100°C, materiál sklo a nerez.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Moka konvice na espresso, objem 3 šálky, potravinářský hliník pro dobrou tepelnou vodivost, rychlá a snadná obsluha konvičky, vhodná na plynový, elektrický sporák, sklokeramickou desku i plynový vařič, výrazná chuť a aroma kávy.

302 Kč 

bez DPH

365 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 1 litr chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímatelný filtrační píst, rukojeť ze žáruvzdorného silikonu. Nerezové prvky z oceli.

508 Kč 

bez DPH

615 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímatelný filtrační píst, rukojeť ze žáruvzdorného silikonu. Nerezové prvky z oceli.

363 Kč 

bez DPH

439 Kč 

s DPH

French press značky Kela vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

French press značky Berghoff vám během několika minut připraví až 350 ml chutné kávy nebo čaj. Vybavený odnímatelným filtračním pístem. Konvička je vyrobená ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Tělo a rukojeť jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli.

420 Kč 

bez DPH

508 Kč 

s DPH

Moka konvička na 3 šálky značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

302 Kč 

bez DPH

365 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavecm skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

298 Kč 

bez DPH

360 Kč 

s DPH

French press značky Xavax vám během několika minut připraví až 1 litr chutné kávy nebo čaje. Vyrobený z borosilikátového skla, má jemné filtrační sítko z nerezové oceli. Sofistikovaný skleněný design a víko z oceli. Můžete ji mýt i v myčce nádobí.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

Moka konvička na 9 šálků značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

Elegantní moka konvička na 6 šálků značky Kela. Klasická příprava espressa originální italskou metodou vysokého tlaku vodní páry. Vhodná na indukci, plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné.

1 627 Kč 

bez DPH

1 969 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 350 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavecm skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

275 Kč 

bez DPH

333 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavec, skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

Moka konvička na 2 šálky značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

343 Kč 

bez DPH

415 Kč 

s DPH

Moka konvička na 6 šálků značky Berlingerhaus kolekce Royal Black Collection. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Černá.

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH