0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Moka konvičky a french pressy

Moka konvičky a french pressy

Připravte si dokonalé espresso jako v Itálii díky moka konvičkám pro přípravu dokonale lahodné kávy. Věděli jste, že kávová patina v konvičce je vyloženě žádoucí pro stále lepší a lepší kávovou chuť? Vyberte si kávovar na nefalšované italské espresso nebo vyzkoušejte přípravu kávy či čaje ve french pressu.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
25 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

French press značky Lamart vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Madlo konvice je z odolného plastu. Nerezové stlačovací sítko pro čaje a mletou kávu. Plastové víčko pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 0,6 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice určené pro horké nápoje, materiál nerez a sklo.

195 Kč 

bez DPH

236 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 1 litr, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice odolné vůči horké vodě, materiál nerez a borosilikátové sklo, výška konvice včetně víčka 20,2 cm.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 1 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedlin, sklo odolné vůči teplotě do 100°C, materiál sklo a nerez.

241 Kč 

bez DPH

292 Kč 

s DPH

Moka konvice na espresso, objem 3 šálky, potravinářský hliník pro dobrou tepelnou vodivost, rychlá a snadná obsluha konvičky, vhodná na plynový, elektrický sporák, sklokeramickou desku i plynový vařič, výrazná chuť a aroma kávy.

269 Kč 

bez DPH

325 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 1 litr chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímatelný filtrační píst, rukojeť ze žáruvzdorného silikonu. Nerezové prvky z oceli.

450 Kč 

bez DPH

545 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímatelný filtrační píst, rukojeť ze žáruvzdorného silikonu. Nerezové prvky z oceli.

384 Kč 

bez DPH

465 Kč 

s DPH

French press značky Kela vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla.

426 Kč 

bez DPH

515 Kč 

s DPH

French press značky Berghoff vám během několika minut připraví až 350 ml chutné kávy nebo čaj. Vybavený odnímatelným filtračním pístem. Konvička je vyrobená ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Tělo a rukojeť jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli.

420 Kč 

bez DPH

508 Kč 

s DPH

Moka konvička na 6 šálků značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Moka konvička na 3 šálky značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

269 Kč 

bez DPH

325 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavecm skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

French press značky Xavax vám během několika minut připraví až 1 litr chutné kávy nebo čaje. Vyrobený z borosilikátového skla, má jemné filtrační sítko z nerezové oceli. Sofistikovaný skleněný design a víko z oceli. Můžete ji mýt i v myčce nádobí.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

Moka konvička na 9 šálků značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

401 Kč 

bez DPH

485 Kč 

s DPH

Elegantní moka konvička na 6 šálků značky Kela. Klasická příprava espressa originální italskou metodou vysokého tlaku vodní páry. Vhodná na indukci, plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné.

1 814 Kč 

bez DPH

2 195 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 350 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavecm skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

318 Kč 

bez DPH

385 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavec, skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

Moka konvička na 2 šálky značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

318 Kč 

bez DPH

385 Kč 

s DPH