0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Moka konvičky a french pressy

Moka konvičky a french pressy

Připravte si dokonalé espresso jako v Itálii díky moka konvičkám pro přípravu dokonale lahodné kávy. Věděli jste, že kávová patina v konvičce je vyloženě žádoucí pro stále lepší a lepší kávovou chuť? Vyberte si kávovar na nefalšované italské espresso nebo vyzkoušejte přípravu kávy či čaje ve french pressu.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
21 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Moka konvička o objemu 300 ml pro přípravy tradiční italské překapávané espresso kávy. Vhodná na všechny druhy varných desek (plyn, indukce, keramika). Příprava až 6 šálků kávy. Vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10.

255 Kč 

bez DPH

309 Kč 

s DPH

Moka konvička o objemu 200 ml pro přípravy tradiční italské překapávané espresso kávy. Vhodná na všechny druhy varných desek (plyn, indukce, keramika). Příprava až 4 šálků kávy. Vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10.

222 Kč 

bez DPH

269 Kč 

s DPH

Moka konvička o objemu 100 ml pro přípravy tradiční italské překapávané espresso kávy. Vhodná na všechny druhy varných desek (plyn, indukce, keramika). Příprava až 2 šálků kávy. Vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10.

222 Kč 

bez DPH

269 Kč 

s DPH

French press značky Lamart vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Madlo konvice je z odolného plastu. Nerezové stlačovací sítko pro čaje a mletou kávu. Plastové víčko pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

French press značky Lamart vám během několika minut připraví až 350 ml chutné kávy nebo čaje. Madlo konvice je z odolného plastu. Nerezové stlačovací sítko pro čaje a mletou kávu. Plastové víčko pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby.

98 Kč 

bez DPH

119 Kč 

s DPH

Konvice na kávu, objem 0,6 l, filtrační píst z nerezové oceli pro oddělení kávové sedliny, sklo konvice určené pro horké nápoje, materiál nerez a sklo.

202 Kč 

bez DPH

245 Kč 

s DPH

French press značky Kela vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla.

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

French press značky Berghoff vám během několika minut připraví až 350 ml chutné kávy nebo čaj. Vybavený odnímatelným filtračním pístem. Konvička je vyrobená ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Tělo a rukojeť jsou vyrobeny z prvotřídní nerezové oceli.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

French press značky Lamart vám během několika minut připraví až 1 litr chutné kávy nebo čaje. Madlo konvice je z odolného plastu. Nerezové stlačovací sítko pro čaje a mletou kávu. Plastové víčko pro snadný přístup k čištění a plnění nádoby.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Elegantní moka konvička na 6 šálků značky Kela. Klasická příprava espressa originální italskou metodou vysokého tlaku vodní páry. Vhodná na indukci, plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Použité materiály jsou zdravotně nezávadné.

1 520 Kč 

bez DPH

1 839 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 800 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavecm skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Moka konvice na espresso, objem 3 šálky, potravinářský hliník pro dobrou tepelnou vodivost, rychlá a snadná obsluha konvičky, vhodná na plynový, elektrický sporák, sklokeramickou desku i plynový vařič, výrazná chuť a aroma kávy.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 1 litr chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímatelný filtrační píst, rukojeť ze žáruvzdorného silikonu. Nerezové prvky z oceli.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy nebo čaje. Vyrobený ze žáruvzdorného borosilikátového skla. Má odnímatelný filtrační píst, rukojeť ze žáruvzdorného silikonu. Nerezové prvky z oceli.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Moka konvička na 6 šálků značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Moka konvička na 3 šálky značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

French press značky Berlingerhaus vám během několika minut připraví až 600 ml chutné kávy. French press má silikonový podstavecm skleněnou rukojeť a jeho udržba je velice jednoduchá. Je vyrobený z borosilikátové skla 1,8 mm, který je odolný do 180 °C.

271 Kč 

bez DPH

328 Kč 

s DPH

Moka konvička na 9 šálků značky Berlingerhaus kolekce Burgundy Metallic Line. Vhodná na plynový, elektrický sporák i sklokeramickou desku. Červená metalická.

392 Kč 

bez DPH

475 Kč 

s DPH