0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Montessori hračky

Montessori hračky

Hračky, které rozvíjejí představivost i jemnou motoriku, a jsou pečlivě vyráběné podle Montessori učení, děti milují. Smyslové hračky a hry Montessori můžete vybírat podle věku nebo smyslu, který rozvíjejí. Montessori hračky a hry nevydávají zvuky, nesvítí ani neobsahují elektroniku ani další věci, které by děti mohly mást nebo rozptylovat. Díky tomu se děti mohou při hře plně soustředit, a tím se učit.
V nabídce máme hračky hmatové i hračky dotykové, s výběrem vám rádi pomůžeme.

 

TIP: Každá Montessori hračka je opatřena visačkou vzdělávacích přínosů. Ihned tak zjistíte, pro co je která z hraček vhodná. Zda pro rozvoj kreativity, logického uvažování, grafomotoriky a dalších schopností.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
46 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Oblíbená smyslová hra. „Do mého kufru jsem vložil ...“. Hra se dá hrát v týmu nebo samostatně. Prohlubuje paměťové a smyslové dovednosti. Procvičuje komunikační schopnosti a spolupráci. Vhodné pro děti od 4 let.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Balanční prkno vhodné pro děti od tří let, pogumovaná kolečka, odsazené otvory na ruce pro větší bezpečnost, vyrobeno z kvalitního dřeva, hmotnost prkna 2 kg.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Balanční prkno pro procvičení rovnováhy, v balení 2 dřevěné kulaté podstavce pro přizpůsobení obtížnosti, jednoduchý a jemný design, kompatibilita s hračkami z řady Adventure, vhodné od 5 let.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

Balanční chodníky pro procvičení rovnováhy, v balení 7 dílů, otočný zásuvný systém pro snadnou přípravu dráhy, materiál z přírodního dřeva, kompatibilní s dalšími hračkami z řady Adventure, vhodné od 3 let.

1 674 Kč 

bez DPH

2 025 Kč 

s DPH

Balanční kameny pro procvičení rovnováhy, libovolné rozmístění pro vytvoření vlastní dráhy, materiál z pevného dřeva a gumy, kompatibilní s dalšími hračkami z řady Adventure, vhodné od 3 let.

1 437 Kč 

bez DPH

1 739 Kč 

s DPH

Motorická deska se zámky a otáčivými prvky, široká škála aktivit – odemykání zámků, hra s ozubenými koly, malé bludiště, závitová tyč, pískací klakson, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a smyslových dovedností, vhodná pro děti od 3 let.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH

Motorická deska se spojovacími a vázacími prvky, široká škála aktivit – zavazování tkaniček, rozepínání přezek a zipů a zapínání knoflíků, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a smyslových dovedností, vhodná pro děti od 3 let.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH

Hračka - zvukové pexeso, podoba 12 ks vajec v kartonovém obalu, rozpoznávání vajíček se stejným zvukem, zábavné trénování paměti, rozvoj smyslů dítěte a senzorického vnímání, vhodné pro děti od 2 let.

524 Kč 

bez DPH

634 Kč 

s DPH

Metr s motivem žirafy, součástí balení je také deník s 16 listy pro zaznamenávání vzpomínek z prvních let života vašeho dítěte, logické hry pro zabavení, sada pomáhá rozvíjet všechny smysly děťátka, vhodné od 1 roku.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Šest her značky Clementoni s rostoucí obtížností pro rozvoj kognitivních, manuálních a vizuálních dovedností malých dětí. Rozvoj zrakového vnímání, jazykových dovedností, hmatu a asociační schopnosti. Rozvoj matematického myšlení. Pro děti 1-3 roky.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Montessori hra Nauč se počítat značky Clementoni je založena na hmatovém vnímání, pomáhá dětem učit se čísla pomocí Montessori metody. Kromě toho hra podporuje numerické myšlení. Vhodné pro děti od 3 do 6 let.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Hra školou® – Poznej – Před a Po je naučné hraní pro malé zvědavce od 4 let, při kterém poznávají a upevňují znalosti o tom, co se děje PŘED a co PO.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra školou® – Zvířátka je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, logického myšlení a zrakové percepce.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je naučné hraní pro malé objevitele od 3 do 5 let. Pomocí dvoudílných velkých kartiček s obrázky se děti učí chápat protiklady. Díky této hře se děti učí poznávat nová slova, zlepšují si postřeh a také logické uvažování.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Stíny je naučné hraní pro malé objevitele od 3 do 5 let. Rozvíjí kombinační schopnosti, pozorování a postřeh. Sestavte a poznejte 24 dvojic složených ze stínu a barevného obrázku.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Co jedí zvířátka je naučné hraní pro malé objevitele od 4 let, je plná zvířátek a jejich pochoutek. Spojte 20 zvířátek s jejich oblíbenou dobrotou a trénujte postřeh, paměť i zrak.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Najdi maminku je naučné hraní pro malé objevitele od 2 let, je plná zvířátek. Pomocí dvoudílných velkých kartiček se děti učí pojmenovat zvířátka a hledají mláďátka k jejich maminkám.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Průvod zvířátek je naučné hraní pro malé objevitele od 3 let, pomocí níž se děti učí chápat co k sobě patří a také názvy zvířátek. Hra získala ocenění Hračka roku 2018 (3. místo).

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH