0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Montessori hračky

Montessori hračky

Hračky, které rozvíjejí představivost i jemnou motoriku, a jsou pečlivě vyráběné podle Montessori učení, děti milují. Smyslové hračky a hry Montessori můžete vybírat podle věku nebo smyslu, který rozvíjejí. Montessori hračky a hry nevydávají zvuky, nesvítí ani neobsahují elektroniku ani další věci, které by děti mohly mást nebo rozptylovat. Díky tomu se děti mohou při hře plně soustředit, a tím se učit.
V nabídce máme hračky hmatové i hračky dotykové, s výběrem vám rádi pomůžeme.

 

TIP: Každá Montessori hračka je opatřena visačkou vzdělávacích přínosů. Ihned tak zjistíte, pro co je která z hraček vhodná. Zda pro rozvoj kreativity, logického uvažování, grafomotoriky a dalších schopností.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
49 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Oblíbená smyslová hra. „Do mého kufru jsem vložil ...“. Hra se dá hrát v týmu nebo samostatně. Prohlubuje paměťové a smyslové dovednosti. Procvičuje komunikační schopnosti a spolupráci. Vhodné pro děti od 4 let.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Metr s motivem žirafy, součástí balení je také deník s 16 listy pro zaznamenávání vzpomínek z prvních let života vašeho dítěte, logické hry pro zabavení, sada pomáhá rozvíjet všechny smysly děťátka, vhodné od 1 roku.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Šest her značky Clementoni s rostoucí obtížností pro rozvoj kognitivních, manuálních a vizuálních dovedností malých dětí. Rozvoj zrakového vnímání, jazykových dovedností, hmatu a asociační schopnosti. Rozvoj matematického myšlení. Pro děti 1-3 roky.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Montessori hra Nauč se počítat značky Clementoni je založena na hmatovém vnímání, pomáhá dětem učit se čísla pomocí Montessori metody. Kromě toho hra podporuje numerické myšlení. Vhodné pro děti od 3 do 6 let.

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

Hra školou® – Poznej – Před a Po je naučné hraní pro malé zvědavce od 4 let, při kterém poznávají a upevňují znalosti o tom, co se děje PŘED a co PO.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra školou® – Zvířátka je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, logického myšlení a zrakové percepce.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je naučné hraní pro malé objevitele od 3 do 5 let. Pomocí dvoudílných velkých kartiček s obrázky se děti učí chápat protiklady. Díky této hře se děti učí poznávat nová slova, zlepšují si postřeh a také logické uvažování.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Stíny je naučné hraní pro malé objevitele od 3 do 5 let. Rozvíjí kombinační schopnosti, pozorování a postřeh. Sestavte a poznejte 24 dvojic složených ze stínu a barevného obrázku.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Co jedí zvířátka je naučné hraní pro malé objevitele od 4 let, je plná zvířátek a jejich pochoutek. Spojte 20 zvířátek s jejich oblíbenou dobrotou a trénujte postřeh, paměť i zrak.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Najdi maminku je naučné hraní pro malé objevitele od 2 let, je plná zvířátek. Pomocí dvoudílných velkých kartiček se děti učí pojmenovat zvířátka a hledají mláďátka k jejich maminkám.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Průvod zvířátek je naučné hraní pro malé objevitele od 3 let, pomocí níž se děti učí chápat co k sobě patří a také názvy zvířátek. Hra získala ocenění Hračka roku 2018 (3. místo).

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Ovoce a zelenina je naučné hraní pro malé objevitele od 2 let, pomocí níž se děti učí a poznávají ovoce a zeleninu i to, jak roste. Je to pro ně skvělý trénink poznávání a vnímání souvislostí a objevování.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Barvičky je naučné hraní pro malé objevitele od 3 let. Učí se rozpoznávat barvy a přiřazovat je ke správnému obrázku, zlepšují si postřeh a soustředění.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Hledej rozdíly je hra založená na atraktivním principu, je určená pro děti od 3 let. Hraní přispívá ke zlepšení postřehu a schopnosti komparace (porovnávání).

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Skládej lidské tělo je naučné hraní pro malé objevitele od 4 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a paměť.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Moje první hra o lidském těle značky Headu pomocí dodaných materiálů, tj. tabulek a samo-opravných výseků, seznamujte děti s částmi těla, pozicemi, činnostmi, smysly a fázemi růstu formou hry v rámci řízené výukové aktivity.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Hra Dětské kartičky značky Headu rozvíjí jazykové schopnosti dětí. Tato metoda je ideální pro mladší děti, jimž představuje nové pojmy (názvy, zvuky, tvary, barvy, …). Proces učení má 3 fáze.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Hra Moje první Abeceda značky Headu pomůže dětem s učením čtení pro věkovou kategorii od 3 do 6 let. Výhody produktu jsou založeny na metodě Montessori, smirkových (zdrsněných) písmenech, systému samo-opravného puzzle.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH