0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Montessori hračky

Montessori hračky

Hračky, které rozvíjejí představivost i jemnou motoriku, a jsou pečlivě vyráběné podle Montessori učení, děti milují. Smyslové hračky a hry Montessori můžete vybírat podle věku nebo smyslu, který rozvíjejí. Montessori hračky a hry nevydávají zvuky, nesvítí ani neobsahují elektroniku ani další věci, které by děti mohly mást nebo rozptylovat. Díky tomu se děti mohou při hře plně soustředit, a tím se učit.
V nabídce máme hračky hmatové i hračky dotykové, s výběrem vám rádi pomůžeme.

 

TIP: Každá Montessori hračka je opatřena visačkou vzdělávacích přínosů. Ihned tak zjistíte, pro co je která z hraček vhodná. Zda pro rozvoj kreativity, logického uvažování, grafomotoriky a dalších schopností.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
48 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Oblíbená smyslová hra. „Do mého kufru jsem vložil ...“. Hra se dá hrát v týmu nebo samostatně. Prohlubuje paměťové a smyslové dovednosti. Procvičuje komunikační schopnosti a spolupráci. Vhodné pro děti od 4 let.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Hra školou® – Poznej – Před a Po je naučné hraní pro malé zvědavce od 4 let, při kterém poznávají a upevňují znalosti o tom, co se děje PŘED a co PO.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra školou® – Zvířátka je naučné hraní pro malé zvědavce od 3 let do 5 let. Parádní pomůcka pro rozvoj postřehu, logického myšlení a zrakové percepce.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Protiklady je naučné hraní pro malé objevitele od 3 do 5 let. Pomocí dvoudílných velkých kartiček s obrázky se děti učí chápat protiklady. Díky této hře se děti učí poznávat nová slova, zlepšují si postřeh a také logické uvažování.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Stíny je naučné hraní pro malé objevitele od 3 do 5 let. Rozvíjí kombinační schopnosti, pozorování a postřeh. Sestavte a poznejte 24 dvojic složených ze stínu a barevného obrázku.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Co jedí zvířátka je naučné hraní pro malé objevitele od 4 let, je plná zvířátek a jejich pochoutek. Spojte 20 zvířátek s jejich oblíbenou dobrotou a trénujte postřeh, paměť i zrak.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Průvod zvířátek je naučné hraní pro malé objevitele od 3 let, pomocí níž se děti učí chápat co k sobě patří a také názvy zvířátek. Hra získala ocenění Hračka roku 2018 (3. místo).

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Ovoce a zelenina je naučné hraní pro malé objevitele od 2 let, pomocí níž se děti učí a poznávají ovoce a zeleninu i to, jak roste. Je to pro ně skvělý trénink poznávání a vnímání souvislostí a objevování.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Barvičky je naučné hraní pro malé objevitele od 3 let. Učí se rozpoznávat barvy a přiřazovat je ke správnému obrázku, zlepšují si postřeh a soustředění.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Hledej rozdíly je hra založená na atraktivním principu, je určená pro děti od 3 let. Hraní přispívá ke zlepšení postřehu a schopnosti komparace (porovnávání).

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Hra Školou® – Skládej lidské tělo je naučné hraní pro malé objevitele od 4 let, pomocí níž se děti učí zábavnou formou rozvíjet slovní zásobu a paměť.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Moje první hra o lidském těle značky Headu pomocí dodaných materiálů, tj. tabulek a samo-opravných výseků, seznamujte děti s částmi těla, pozicemi, činnostmi, smysly a fázemi růstu formou hry v rámci řízené výukové aktivity.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Hra Dětské kartičky značky Headu rozvíjí jazykové schopnosti dětí. Tato metoda je ideální pro mladší děti, jimž představuje nové pojmy (názvy, zvuky, tvary, barvy, …). Proces učení má 3 fáze.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Hra Moje první Abeceda značky Headu pomůže dětem s učením čtení pro věkovou kategorii od 3 do 6 let. Výhody produktu jsou založeny na metodě Montessori, smirkových (zdrsněných) písmenech, systému samo-opravného puzzle.

252 Kč 

bez DPH

305 Kč 

s DPH

Hra založená na Montessori metodě vhodná pro děti od 2 let. Hra obsahuje puzzle dílky o rozměrech 50 x 70 cm, 5 3D domečků, 3D skluzavku, 5 dřevěných zvířátek, dřevěnou kostku a návod.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Barevná krabička značky Liscianigioch do které se vejde spousta věcí! Zařazovací hra k objevování a poznávání barev založená na metodě Montessori. Set obsahuje 61 kusů.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Vkládačka farma je vyrobená z bezpečných materiálů vhodných pro děti od 1 roku do 4 let. Tato Montessori hra je založená na učení se zážitkem tak, aby utkvěla v dětské mysli.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Vkládačka hračky je vyrobená z bezpečných materiálů vhodných pro děti od 1 roku do 4 let. Tato Montessori hra je založená na učení se zážitkem tak, aby utkvěla v dětské mysli.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH