0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Motorické a naučné hračky

Motorické a naučné hračky

Čím zabavit děti tak, aby si hru užily a zároveň se něco nového naučily? Pořiďte jim motorické a naučné hračky z přírodních a zdravotně nezávadných materiálů, se kterými si vydrží hrát dlouho a budou je opravdu bavit. Vkládačky, balanční hračky nebo hračky s angličtinou vybírejte podle věku dítěte, s volbou nejlepší hračky vám rádi pomůžeme.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
20 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Mozaika pro mladší děti značky Quercetti Pixel Junior Basic obsahuje 40 knoflíků o průměru 3 cm v celkem 6 barvách, 8 vzorových oboustranných karet a transparentní desku s otvory v inovovaném designu s rukojetí pro snadné přenášení. Doporučený věk 2-5 let

346 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Nová kuličková dráha Quercetti pro nejmenší vám umožní stavět vysoké věže a pouštět z nich barevné kuličky, které cestou dolů chrastí a cinkají. Kuličky jsou velké, bezpečné a dobře padnou do dlaní i malým dětem.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Didaktická hra značky Woody je především o rozlišování tvarů. Dítě má za úkol připravit pizzu dle obrázku vybrané karty za pomocí dílků s ingrediencemi. Hotovou pizzu pak vloží do pece, upeče a pak už jen zbývá vyinkasovat přesný počet mincí.

313 Kč 

bez DPH

379 Kč 

s DPH

Kreativní set s bohatou sbírkou vzdělávacích her a aktivit – puzzle, skládačky, hlavolamy, omalovánky, fixy a stíratelná deska, doporučený věk 2+, rozvíjí logické uvažování, pozornost, paměť i představivost a kreativitu, naučí psát a kreslit. Mix barev.

569 Kč 

bez DPH

689 Kč 

s DPH

Mluvící a blikající pero ve tvaru mrkve, obrázkové puzzle s malovaným motivem farmy a celá řada naučných kvízů, doporučený věk 3+, rozvíjí logiku, paměť, smysly i koordinaci, naučí děti rozpoznávat zvířata všeho druhu, 2 baterie LR44 v balení. Mix barev.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH

Dřevěné počítadlo a abecedník s výřezy na kroužky, doporučený věk 3+, rozvíjí základní znalosti, smyslové vnímání, jemnou motoriku i soustředěnost a schopnost řešit úkoly, naučí abecední řadu i základní výpočty a matematické symboly + a -. Pestré barvy.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Děti si užijí spoustu zábavy při skládání 9 postupně obtížných hlavolamů, které se vkládají od nejmenší po největší do speciální plastové pyramidy. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Děti si užijí spoustu zábavy při skládání 9 postupně obtížných hlavolamů, které se vkládají od nejmenší po největší do speciální plastové pyramidy. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Krásná sada 4 různých her pro děti od 1 roku do 4 let. Sada obsahuje pexeso (16 kusů), puzzle (4 obrázky), spojení máma a mládě (16 kusů) a věž (25 kusů).

173 Kč 

bez DPH

209 Kč 

s DPH

Spárujte maminku s jejím mláďátkem a rozvíjejte logiku! Sada obsahuje 24 dílků. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let.

98 Kč 

bez DPH

119 Kč 

s DPH

Fantastický aktivní stolek nadchne všechny smysly dítěte. Je perfetkní pro batolata, rozvíjí jejich představivost. Mohou prozkoumat korálkovou dráhu, vkládačku, xylofon, chrastítko, ozubená kolečka a další.

1 834 Kč 

bez DPH

2 219 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů. Obsahuje 17 hracích dílů.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka uvádí děti do světa různých tvarů, barev a textur. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Vyrobeno z vysoce kvalitních odpovědně získaných materiálů.

302 Kč 

bez DPH

365 Kč 

s DPH

Dřevěný motorický domeček je vhodný pro děti již od 12 měsíců. Součástí domečku jsou různé tvary pro vkládání. Procvičuje motorické schopnosti dětí.

368 Kč 

bez DPH

445 Kč 

s DPH

Zábavná dřevěná balanční hra od Disney s oblíbenými hrdiny Mickey Mousem a Minnie potěší každé malé dítě. Hra se skládá z houpačky a dvou postaviček, které se dají rozebírat a skládat.

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Navlékání dřevěných korálků na tyčky podle předloh. Motoricko-didaktická hra, která nenásilnou formou učí děti rozeznávat základní barvy a tvary.

578 Kč 

bez DPH

699 Kč 

s DPH

Rainbow "Můj dům" značky Woody je sada veselých, barevných kostek, ze kterých si mohou vaše děti postavit vlastní domeček. Sada obsahuje celkem 27 dílů a slouží k rozvoji jemné motoriky a logiky.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Motorická deska se spojovacími a vázacími prvky, široká škála aktivit – zavazování tkaniček, rozepínání přezek a zipů a zapínání knoflíků, rozvoj jemné motoriky, zručnosti a smyslových dovedností, vhodná pro děti od 3 let.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH