0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Motorické a naučné hračky

Motorické a naučné hračky

Čím zabavit děti tak, aby si hru užily a zároveň se něco nového naučily? Pořiďte jim motorické a naučné hračky z přírodních a zdravotně nezávadných materiálů, se kterými si vydrží hrát dlouho a budou je opravdu bavit. Vkládačky, balanční hračky nebo hračky s angličtinou vybírejte podle věku dítěte, s volbou nejlepší hračky vám rádi pomůžeme.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
28 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Mozaika pro mladší děti značky Quercetti Pixel Junior Basic obsahuje 40 knoflíků o průměru 3 cm v celkem 6 barvách, 8 vzorových oboustranných karet a transparentní desku s otvory v inovovaném designu s rukojetí pro snadné přenášení. Doporučený věk 2-5 let

346 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Kreativní stolek pro tvořivé aktivity, rozvoj cenných dovedností a koordinace, poslouží pro psaní a kreslení, sundáním vrchní desky vznikne hrací plocha pro vodní radovánky a stavby z písku, věž s vodním kolem, kelímky, loďky a bábovky. Růžová barva.

884 Kč 

bez DPH

1 069 Kč 

s DPH

Motorická archa zvířat značky Vilac je ideální pro trénování úchopu, poznávání tvarů, barev a zvířat. Hračky jsou vyráběny ekologicky. Archa obsahuje 9 ks zvířátek. Vhodné od 18m+

517 Kč 

bez DPH

625 Kč 

s DPH

Kreativní stolek pro tvořivé aktivity, rozvoj cenných dovedností a koordinace, poslouží pro psaní a kreslení, sundáním vrchní desky vznikne hrací plocha pro vodní radovánky a stavby z písku, věž s vodním kolem, kelímky, loďky a bábovky. Mix barev.

850 Kč 

bez DPH

1 029 Kč 

s DPH

Nová kuličková dráha Quercetti pro nejmenší vám umožní stavět vysoké věže a pouštět z nich barevné kuličky, které cestou dolů chrastí a cinkají. Kuličky jsou velké, bezpečné a dobře padnou do dlaní i malým dětem.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Didaktická hra značky Woody je především o rozlišování tvarů. Dítě má za úkol připravit pizzu dle obrázku vybrané karty za pomocí dílků s ingrediencemi. Hotovou pizzu pak vloží do pece, upeče a pak už jen zbývá vyinkasovat přesný počet mincí.

321 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Kreativní set s bohatou sbírkou vzdělávacích her a aktivit – puzzle, skládačky, hlavolamy, omalovánky, fixy a stíratelná deska, doporučený věk 2+, rozvíjí logické uvažování, pozornost, paměť i představivost a kreativitu, naučí psát a kreslit. Mix barev.

545 Kč 

bez DPH

659 Kč 

s DPH

Mluvící a blikající pero ve tvaru mrkve, obrázkové puzzle s malovaným motivem farmy a celá řada naučných kvízů, doporučený věk 3+, rozvíjí logiku, paměť, smysly i koordinaci, naučí děti rozpoznávat zvířata všeho druhu, 2 baterie LR44 v balení. Mix barev.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH

Dřevěné počítadlo a abecedník s výřezy na kroužky, doporučený věk 3+, rozvíjí základní znalosti, smyslové vnímání, jemnou motoriku i soustředěnost a schopnost řešit úkoly, naučí abecední řadu i základní výpočty a matematické symboly + a -. Pestré barvy.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Dřevěné didaktické hodiny s analogovými ručičkami, doporučený věk 3+, parádní pomůcka pro učení hodin, pomůže pochopit celý koncept času i jeho plynutí a opakování, děti se také naučí poznávat arabské číslice a znát jejich hodnotu. Mix barev.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Děti si užijí spoustu zábavy při skládání 9 postupně obtížných hlavolamů, které se vkládají od nejmenší po největší do speciální plastové pyramidy. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Děti si užijí spoustu zábavy při skládání 9 postupně obtížných hlavolamů, které se vkládají od nejmenší po největší do speciální plastové pyramidy. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Spárujte maminku s jejím mláďátkem a rozvíjejte logiku! Sada obsahuje 24 dílků. Vyrobeno z bezpečných materiálů vhodné pro děti od 1 roku do 4 let.

98 Kč 

bez DPH

119 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů. Obsahuje 17 hracích dílů.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka uvádí děti do světa různých tvarů, barev a textur. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Vyrobeno z vysoce kvalitních odpovědně získaných materiálů.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Domino s oblíbenými motivy Disney postaviček je uložené v krásné a zároveň praktickém dřevěném boxu. Zábavná hra je určená pro děti od 24 měsíců.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Dřevěný motorický domeček je vhodný pro děti již od 12 měsíců. Součástí domečku jsou různé tvary pro vkládání. Procvičuje motorické schopnosti dětí.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Balanční hra v jemných skandinávských tónech. Tato hra pomůže s rozvojem jemné motoriky, zručnosti a soustředění. Vyrobeno ekologicky, šetrně k prostředí. Ilustrace Michelle Carlslund. Vhodné pro děti od 4 let.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH