0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Multimediální centra

Multimediální centra

Multimediální centrum je skvělé komplexní řešení pro snadné přehrávání různých formátů videí a zvuků z externích uložišť, nebo domácí sítě. Navíc vám nabízí i funkce webového prohlížeče, rádia, her nebo streamování videí a zvuků z portálů, jako je YouTube, Stream, Netflix, atd. Multimediální centrum je vhodným společníkem k televizi v každé moderní domácnosti.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Multimediální centrum / přehrávač, certifikace od společnosti Google, podpora tisíců aplikací z Google Play Store, vysoké rozlišení videa až 4K UHD, české i slovenské menu, Bluetooth dálkový ovladač, možnost sledování živých TV programů.

1 975 Kč 

bez DPH

2 390 Kč 

s DPH

Multimediální centrum / přehrávač, certifikace od společnosti Google, podpora tisíců aplikací z Google Play Store, vysoké rozlišení videa až 4K UHD, české i slovenské menu, Bluetooth dálkový ovladač.

1 738 Kč 

bez DPH

2 103 Kč 

s DPH

Multimediální centrum / přehrávač, certifikace od společnosti Google, podpora tisíců aplikací z Google Play Store, Dolby ATMOS a DTS, rozlišení videa až 4K UHD, české i slovenské menu, Bluetooth dálkový ovladač, možnost sledování živých TV programů.

3 188 Kč 

bez DPH

3 857 Kč 

s DPH