0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie

Digitální fotoaparát Nikon Z6 + adaptér na bajonet F + 14-30mm (Z) f/4 S - systémový fotoaparát

Doprava zdarma

 
Sada fotoaparátu Z 6 značky Nikon, adaptéru na bajonet F a objektivu 14-30mm (Z) f/4 S vám nabízí možnost, jak ukázat světu vaše nápady, vize a sny. Obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů s technologií přímého osvětlení fotodiod.
 
Výrobce
Nikon
Kód
54090915
Part No.
VOA020K005
DPH
21%
Vaše cena s DPH
80 990 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
66 934 Kč bez DPH
  
Jen za 78 490 Kč po přihlášení
Recyklační poplatek
8,50 Kč , DPH:  21%  (Digitální fotoaparáty všechny druhy digitálního p)
Vaše cena  s RP*
66 934 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka
24 Měsíce
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
other
Skladové číslo 54090915 Part No. VOA020K005 EAN
Popis produktu

Popis produktu

Sada fotoaparátu Z 6 značky Nikon, adaptéru pro bajonet F a objektivu 14-30mm (Z) f/4 S vám nabízí možnost, jak ukázat světu vaše nápady, vize a sny. Prosaďte se díky rychlému obrazovému snímače ve formátu kinofilmu. Bleskově rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 produkuje snímky s nízkou úrovní šumu a úchvatným dynamickým rozsahem při vysokých i nízkých hodnotách ISO.

Digitální fotoaparát Nikon Z6

"Foťák" mirrorless Z 6 má největší upevňovací bajonet na světě. Tento bajonet o průměru 55 mm umožňuje fotoaparátům řady Z zachytit více světla (Lze použít i adaptér FTZ a řadu Nikon F). Vzdálenost pouhých 16 mm mezi bajonetem a obrazovým snímačem ve formátu kinofilmu znamená, že na obrazový snímač dopadá více svitu.

Nový obrazový snímač


Ostrý obraz v celém obrazovém poli zaručuje obrazový snímač CMOS ve formátu kinofilmu s 24,5 milionu pixelů vybavený technologií přímého osvětlení fotodiod a automatickým zaostřováním v obrazové rovině. Dokážete tak zachytit řezavě ostré snímky, které brilantně zpracuje obrazový procesor Expeed 6.

Automatické zaostřování


Tvorbu kompozic v širokém rozmezí nabízí automatické zaostřování (AF) s extrémně širokým pokrytím 90 % obrazového pole. V kombinaci s neuvěřitelně výkonným zaostřováním objektivů s bajonetem Nikon Z to znamená i snadnou detekci objektů na okrajích obrazového pole. Fotografování na výšku je neuvěřitelně přesné.

Digitální fotoaparát Nikon Z6

Systém automatického zaostřování okamžitě zpozoruje pohyb. Sledovat lze i malé nebo rychle se pohybující objekty s absolutní přesností v libovolném světle. A pro zaostření i na ty nejmenší detaily lze použít přesná zaostřovací pole. Užijte si svobodu zaostření libovolného objektu.

Zachycení výrazu i ve slabém světle


Využijte i toho nejslabšího světla při fotografování s objektivy se světelností f/2 a vyšší. Měření expozice totiž pracuje až do jasu −4 EV. Hledejte jemné rozdíly ve stínech. Zaostřete na detaily, i když je jediným osvětlením měsíc. Inteligentní obvod detekce tváří rozpoznává a zaostřuje obličeje osob. Ten pohled a výraz zachytíte i při rychlém pohybu osoby.

Sériové snímání a VR


Nestihli jste při té rychlosti zachytit ten správný okamžik? Však to tento dokonalý přístroj udělal za vás. Už nikdy nezmeškáte ten pravý okamžik definující událost. Stačí stisknout spoušť a držet ji, abyste zažili frekvenci 12 sn./s. Režim Sport poskytuje stabilnější obraz v hledáčku při fotografování výjimečně rychlých akcí i panorámování. Při záznamu videosekvencí spolupracuje redukce vibrací pohybem obrazového snímače v pěti osách s elektronickou redukcí vibrací a zajišťuje neuvěřitelně stabilní stopáž videosekvencí.

Digitální fotoaparát Nikon Z6

Redukce vibrací v pěti osách zabudovaná ve fotoaparátu potlačuje účinky chvění fotoaparátu v pěti směrech a umožňuje fotografovat až o 5 EV delšími časy závěrky. Získáte brilantnější snímky při ubývajícím denním světle a zaznamenáte filmové scény bez nežádoucích efektů chvění fotoaparátu.

Robustní provedení


Pokročilý elektronický hledáček Nikon s 3 686 000 pixely nabízí jemné vysoce kvalitní zobrazení. Velmi jasný a velmi ostrý elektronický hledáček ukazuje celé obrazové pole snímků. Skleněné asférické optické členy a ochranné vrstvy brání vzniku závoje, reflexů a zachycování nečistot zhoršujících kvalitu vámi viděného obrazu.
Digitální fotoaparát Nikon Z6
Elektronický hledáček OLED s brilantním obrazem přirozeně podává barvy a hladce zpracovává pohyb. Dokáže zobrazit snímky tak, jak budou vypadat při použitém nastavení. Nebo vyberte přirozený obraz obdobný optickému hledáčku. V obou zobrazeních můžete zapnout i provozní informace pomáhající při kompozici.

4K / UHD


Videosekvence 4K s obrazovým polem ve formátu kinofilmu zachytí každou scénu v dokonalých detailech. Zažijte čistý expresionismus. Převzorkování z 6K umožňuje pořizovat stopáž 4K s úžasnou jemností a detaily. Rychlý systém zpracování obrazu EXPEED 6 zaručuje krásně čisté soubory prosté obrazového šumu, moaré a falešných barev.

Digitální fotoaparát Nikon Z6

Videosekvence 4K/UHD s frekvencí 30p se zaznamenají s obrazovým polem ve formátu kinofilmu. Videosekvence Full HD s frekvencí až 120p mají bohaté detaily a nabízejí strhující zpomalené záznamy. Během záznamu videosekvencí 4K nebo Full HD můžete rovněž snadno fotografovat.

Inspirace


Videosekvence můžete zaznamenávat v kvalitní 10bitové barevné hloubce a získávat tak čtyřnásobek informací oproti standardnímu 8bitovému záznamu. Dosáhnete tak maximální kvality obrazu pro úpravy a barevné korekce. Asistent pro zobrazení vám poskytne standardní obraz s jednoduchou korekcí barevného podání.

Digitální fotoaparát Nikon Z6

Vyvažujte světlo a stíny s funkcí Active D-Lighting ve fotoaparátu. To je ideální pro velmi kontrastní scény a stopáž videosekvencí. Časový kód můžete zaznamenávat ve formátu s kompenzací nebo bez kompenzace mezer (drop frame) a posílat na 10bitový výstup HDMI. Kompatibilní s protokolem Atomos Open Protocol, spouštění a zastavování záznamu videosekvencí HDMI tedy můžete provádět prostřednictvím externího záznamového zařízení, nebo fotoaparátu.

Připojení k chytrému zařízení


Pomocí vestavěných připojení Wi-Fi® a Bluetooth® se můžete prostřednictvím aplikace SnapBridge rychle připojit k libovolnému chytrému zařízení. Okamžitě můžete sdílet snímky ve formátu JPEG. A dálkově fotografovat a zaznamenávat videosekvence. Můžete také snadno bezdrátově přenášet snímky ve formátech JPEG a RAW v režimu stanice nebo přístupového bodu. Bezdrátové síťové rozhraní WT-7A slouží ke kabelovému i bezdrátovému připojení k domácím sítím na větší vzdálenost.
Vlastnosti:


Výkon nejvyšší úrovně a hbitost formátu FX
Bezdrátový přenos dat s aplikací SnapBridge
Systém zpracování obrazu EXPEED 6
24,5 mil. pixelů a ISO 100 - 51 200
Rychlé sériové snímání s frekvencí 12 sn./s
Videosekvence 4K UHD vhodné pro profesionální produkce
5GHz připojení WI-FI®
Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b

Specifikace:


Značka: Nikon
Model: Z 6
Určení: fotoaparát
Bajonet: Nikon Z (možnost redukce na F)

Snímač:


Typ: CMOS
Formát snímače: FX
Počet efektivních pixelů: 24,5 milionů
Velikost: 35,9 x 23,9 mm 

Ukládání dat:


NEF (RAW): 12 nebo 14bitů (bezeztrátově komprimované, komprimované nebo nekomprimované); dostupné velké, střední a malé snímky (střední a malé snímky jsou zaznamenávány s barevnou (bitovou) hloubkou 12 bitů s využitím bezeztrátové komprese)
TIFF (RGB)
JPEG: standardní algoritmus JPEG s možností komprese Jemný (cca 1 : 4), Normální (cca 1 : 8) a Základní (cca 1 : 16); možnost použití komprese pro optimální kvalitu
NEF (RAW) + JPEG: záznam snímku současně ve formátech NEF (RAW) a JPEG

Systém Picture Control:


Automaticky, Standardní, Neutrální, Živé, Monochromatické, Portrét a Krajina. Kreativní předvolby Picture Control (Sen, Ráno, Pop, Neděle, Temné, Dramatické, Ticho, Vybledlé, Melancholické, Čisté, Denim, Hračka, Sépiové, Modré, Červené, Růžové, Uhel, Grafické, Binární, Černé); možnost úprav parametrů vybraných předvoleb Picture Control; možnost ukládání uživatelských předvoleb Picture Control

Monitor:


Typ: výklopný dotykový TFT LCD
Úhlopříčka: 8 cm (3,2 ")
Rozlišení: 2 100 000 pixelů
Pozorovací úhly cca 170 °
Zobrazení: cca 100 % obrazového pole
Živý náhled (Live View): ano

Hledáček:


Typ: zobrazovač OLED
Velikost: 1,27 cm (0,5 ")
Počet pixelů: cca 3 690 000 (Quad VGA)
Vyvážení barev a automatické / manuální (11 úrovní) nastavení jasu
Obrazové pole: 100 % obrazu horizontálně a vertikálně
Zvětšení: cca 0,8 x (objektiv 50 mm zaostřený na nekonečno, −1 m−1)
Předsunutí výstupní pupily okuláru: 21 mm (−1 m−1; od vrcholu oční čočky okuláru hledáčku)
Dioptrická korekce: −4 až +2 m−1
Snímač pohledu do hledáčku: automatické přepínání zobrazení mezi monitorem a hledáčkem

Obrazový procesor: EXPEED 6
Kompatibilní objektivy: bajonet Nikon Z, bajonet Nikon F s adaptérem bajonetu
Typ závěrky: elektronicky řízená mechanická štěrbinová závěrka s vertikálním chodem / funkce závěrky s elektronickou první lamelou / elektronická závěrka
Časy závěrky: 1/8 000 až 30 s v krocích po 1/3 nebo 1/2 EV, Bulb (B), Time (T), X200
Snímací režimy: jednotlivé snímky, pomalé sériové snímání, rychlé sériové snímání, rychlé sériové snímání (rozšířené), samospoušť
Snímací frekvence: max. 12 sn./s. Pomalé sériové snímání: 1 až 5 sn./s. Rychlé sériové snímání: 5,5 sn./s. Rychlé sériové snímání (rozšířené): 12 sn./s (14bitové soubory NEF/RAW: 9 sn./s).
Samospoušť: 2 s, 5 s, 10 s, 20 s; 1 až 9 expozic v intervalech 0,5, 1, 2 nebo 3 s

Metody měření expozice:


Měření Matrix
Integrální měření se zdůrazněným středem: 75 % citlivosti měření je orientováno do kruhové plošky o průměru 12 mm uprostřed obrazu; možnost integrálního měření celého obrazového pole
Bodové měření: Měří kruhovou plošku o průměru 4 mm (cca 1,5 % obrazového pole) v místě zvoleného zaostřovacího pole
Měření orientované na nejvyšší jasy
Měření expozice: TTL měření expozice

Citlivost ISO:


ISO 100 až 51 200
Navíc lze nastavit na cca 0,3, 0,5, 0,7 nebo 1 EV (ekvivalent ISO 50) pod ISO 100 nebo na cca 0,3, 0,5, 0,7, 1 nebo 2 EV (ekvivalent ISO 204 800) nad ISO 51 200
možnost automatické regulace citlivosti ISO
Pracovní rozsah (ISO 100, objektiv f/1,4, 20 °C): EV -4 až +17 (ISO 100, objektiv f/2, 20 °C)

Systém redukce prachu: referenční data pro funkci odstranění prachu ze snímku (vyžaduje software Capture NX-D), čištění obrazového snímače
Slot pro paměťovou kartu: 1 paměťová karta XQD
Systém souborů: DCF 2.0, Exif 2.31, PictBridge
Režimy: Režim Auto; programová automatika s flexibilním programem (P); clonová automatika (S); časová automatika (A); manuální expoziční režim (M); uživatelská nastavení (U1, U2, U3)
Korekce expozice: ?5 až +5 EV v krocích po 1/3 EV nebo 1/2 EV v expozičních režimech P, S, A a M
Expoziční paměť: Naměřené hodnoty jasu lze uložit do paměti
Vícenásobná expozice: Sčítat, průměr, zjasnit, ztmavit
Synchronizační čas pro práci s bleskem: X = 1/200 s; synchronizace s časy závěrky 1/200 s a delšími; podpora automatické vysoce rychlé FP synchronizace blesku

Funkce Active D-Lighting:


Volitelná nastavení Automaticky
Velmi vysoký
Vysoký
Normální
Nízký a Vypnuto

Další možnosti: Vysoký dynamický rozsah (HDR), redukce blikání obrazu v režimu fotografování
Pracovní rozsah: -2 až +19 EV (-4 až +19 EV v režimu zaostřování pro nízkou hladinu osvětlení)

Zaostřování:


Automatické: 273 polí (fázová detekce, režim jednotlivých zaostřovacích polí) / 90% pokrytí vertikálně i horizontálně
Pole: 273 (jednotlivá zaostřovací pole)
Režimy: Automatické zaostřování (AF): Jednorázové zaostření (AF-S); kontinuální zaostřování (AF-C); nepřetržité zaostřování (AF-F, k dispozici pouze v režimu videosekvencí); prediktivní zaostřování. Manuální zaostřování (M): Lze použít elektronický dálkoměr

Redukce vibrací:


Fotoaparát: vychylování obrazového snímače v 5 osách
Objektiv: optická (k dispozici s objektivy VR)

Sáňky pro upevnění příslušenství: Standardní sáňky ISO 518 se středovým synchronizačním kontaktem, datovými kontakty a aretací
Systém kreativního osvětlení Nikon: i-TTL řízení záblesku, rádiové pokrokové bezdrátové osvětlení, optické pokrokové bezdrátové osvětlení, modelovací osvětlení, blokování zábleskové expozice, přenos hodnoty barevné teploty záblesku, automatická vysoce rychlá FP synchronizace blesku, unifikované nastavení blesku

Videosekvence - velikost obrazu (v pixelech) a snímací frekvence:


3 840 x 2 160 (4K UHD); 30p (progresivní), 25p, 24p
1 920 x 1 080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p
1 920 x 1 080 (zpomalený záznam); 30p x4, 25p x4, 24p x5
Přesné snímací frekvence pro nastavení 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p a 24p jsou 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 a 23,976 sn./s; u všech velikostí s výjimkou velikostí 3 840 x 2 160, 1 920 x 1 080 120p/100p a zpomaleného záznamu 1 920 x 1 080 (kdy je kvalita pevně nastavena na hodnotu "vysoká") možnost volby kvality
Formát souborů: MOV, MP4
Komprese videa: Pokročilé kódování videa H.264/MPEG-4
Formát záznamu zvuku: Lineární PCM, AAC
Zařízení pro záznam zvuku: Vestavěný stereofonní mikrofon nebo volitelný externí mikrofon s možností atenuátoru; nastavitelná citlivost
Citlivost ISO: Automaticky: Automatická regulace citlivosti ISO (ISO 100 až 51 200)

Konektivita:


SuperSpeed USB (USB 3.0 s mikrokonektorem typu B), doporučuje se připojovat k vestavěnému portu USB
Výstup HDMI: Minikonektor HDMI typ C
Zvukový vstup: Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm, podpora napájení)
Zvukový výstup: Stereofonní konektor mini jack (průměr 3,5 mm)
Standardy Wi-Fi (bezdrátová síť LAN): IEEE 802.11b/g/n/a/ac
Pracovní frekvence Wi-Fi (bezdrátová síť LAN): 2 412 až 2 462 MHz (kanál 11) a 5 180 až 5 320 MHz
Maximální výstupní výkon Wi-Fi (bezdrátová síť LAN): pásmo 2,4 GHz: 7 dBm. Pásmo 5 GHz: 12,1 dBm
Standardy Bluetooth: verze 4.2
Konektory pro připojení příslušenství: lze používat s kabelovou spouští MC-DC2 a dalším volitelným příslušenstvím

Napájení:


Zdroj: baterie
Typ: dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b
Počet: 1 ks
Síťový zdroj: EH-5c/EH-5b; vyžaduje konektor pro připojení síťového zdroje EP-5B (dostupný samostatně)
Alternativa: ze použít i baterie EN-EL15a/EN-EL15, ale za cenu možného pořízení méně snímků na jedno nabití. Síťový zdroj/nabíječku lze použít pouze pro nabíjení baterií EN-EL15b

Stativový závit: 1/4 " (ISO 1222)
Barva: černá
Hmotnost: cca 675 g (včetně baterie a paměťové karty SD)
Rozměry (Š x V x H): cca 134 x 100,5 x 67,5 mm

Dodávané příslušenství:


Gumová očnice DK-29
Krytka těla BF-N1
Dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b
Nabíječka baterií MH-25a
Popruh AN-DC19
Spona kabelu HDMI/USB
Kabel USB UC-E24
Krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1
Objektiv 14-30mm (Z) f/4 S
Adaptér na bajonet F

Parametry

Parametry

Napájení a baterie

Napájení
Akumulátor

Fyzické vlastnosti

Barevné provedení
černá
Rozměry š x v x h (mm)
134 × 100,5 × 67,5
Hmotnost (g)
0,675
Obsah balení
Z6 tělo, objektiv 14-30mm (Z) f/4 S, adaptér na bajonet F, Krytka těla BF-N1, gumová očnice DK-29 (nasazená na fotoaparátu), dobíjecí lithium-iontová baterie EN-EL15b s krytkou kontaktů, nabíječka baterií MH-25a, popruh AN-DC19, spona kabelu HDMI/USB, kabel USB UC-E24, krytka sáněk pro upevnění příslušenství BS-1

Bajonet
Nikon Z
Rozlišení LCD
2100000
Úhlopříčka LCD
3,2" (8,1cm)
Hledáček
Elektronický
Slot pro paměťovou kartu
XQD
Typ snímače
CMOS
Efektivní počet pixelů (Mpix)
24,5
Typ baterie
EN-EL15
Formát videa
MOV
Citlivost ISO do
51200
Citlivost ISO od
100
Crop faktor
1x
Formáty souborů
JPEG, RAW
Max. rozlišení videa
(4K) 3840 x 2160
Rozlišení (Mpix)
16 až 25 Mpix
Rozměr snímače (mm)
Full frame - 36 x 24 mm
Sáňky pro blesk
Ano
Sestava fotoaparátu
Tělo + objektiv
Vodotěsné
Ano
Výklopný display
Ano

Příslušenství

Podobné produkty

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...