0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 130

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie

Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m

 
Optický kabel DROP, FTTx 12 vl. SM 9/125 G.657A1 samonosný, tah 500N, LSOH, venkovní - 1000m

 
Výrobce
OEM
Kód
51006031
Part No.
LEXI-DROP-12-9/125
DPH
21%
Vaše cena s DPH
15 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
12 Kč bez DPH
Dostupnost na pobočkách

Prodáváme po 1000 ks

Záruka spotřebitel
24 Měsíce
Záruka ostatní
24 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
other
Skladové číslo 51006031 Part No. LEXI-DROP-12-9/125 EAN
Popis produktu

Popis produktu

Popis produktu:

Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý  (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1.
Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.
Kabel je dodáván v samoodvíjecích boxech na plastové cívce. Délka převěsů závislá na místních podmínkách, optimálně do 80m  v ideálních podmínkách až 120 m
Kabel má průměr 3 mm a značenou metráž.


Cena za 1m, prodej pouze v celém klubu 1000m

Počet vláken: 12
Typ vlákna: Single mode 9/125 mikronů, G.657A1
Útlum: 1310nm < 0,36 dB/km ,  1550nm <0.25dB/km
Nosným prvkem kevlarová příze, velká odolnost v tahu (až 600 N)
Plášť: FRNC (LSOH), voděodolný, UV resistant
Malý poloměr ohybu
Značená metráž

Pracovní podmínky:
Teplota při instalaci: -20° až +60°C
Teplota při provozu: -40° až +70°C
Teplota při skladování: -40° až +70°C
Parametry

Parametry

Fyzické vlastnosti

Délka kabelu (m)
1000

Kategorie
9/125

Příslušenství

Podobné produkty

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=stoitem&stiid=99795
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /oem-drop-fttx-12-vl-sm-9-125-g-657a1-lsoh-black-plast_d99795.html