0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie

Digitální fotoaparát OM SYSTEM OM-5 M.Zuiko Digital 12-45mm F4 PRO lens Kit silver - Cashback 3 750 Kč

Doprava zdarma

 
Digitální bezzrcadlovka se širokoúhlým objektivem, ohnisko 12 až 45 mm, pevná světelnost f/4, nativní rozlišení 20,4 Mpx  (až 80Mpx v režimu High Res), softwarový Live ND filtr, AF s fázovou detekcí, režim Starry Sky AF, mobilní aplikace. Stříbrná
 
Výrobce
OM SYSTEM
Kód
54070287
Part No.
V210022SE000
DPH
21%
Vaše cena s DPH
44 290 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
36 603 Kč bez DPH
  
S účtem Penta Family ušetříte 2 195 Kč
Vytvořit účet
Recyklační poplatek
8,50 Kč , DPH:  21%  (Digitální fotoaparáty všechny druhy digitálního p)
Vaše cena  s RP*
36 603 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka spotřebitel
24 Měsíce
Záruka ostatní
24 Měsíce
other
Skladové číslo 54070287 Part No. V210022SE000 EAN 4545350053970
Popis produktu

Popis produktu

Cashback 3 750 Kč

Při nákupu fotoaparátu OM SYSTEM OM-5 M.Zuiko Digital v období od 2. 2. 2023 do 2. 4. 2023 získáte po registraci Cashback v hodnotě 3 750 Kč. Pro jeho získání je nutná registrace na oficiální stránce nejpozději do 16. dubna 2023. Cashback obdržíte od společnosti OM Digital Solution po úspěšném nahrání a kontrole účtenky.

Digitální bezzrcadlovka OM SYSTEM OM-5 s výměnným objektivem představuje model střední třídy pro malá i velká outdoorová dobrodružství, jehož specifický retro design vychází z předešlého modelu E-M5 Mark III. Od svého předchůdce rovněž převzal celou řadu vlastností a funkcionalit a navíc stále zůstává kompaktní, lehký a také velice odolný vůči veškerým atmosférickým vlivům. Fotoaparát je dále dodáván se zoomovým širokoúhlým objektivem M.Zuiko Digital 12-45mm F4 PRO, který přijde vhod pro potřeby makrofotografie i mnoha dalších disciplín. Rovněž nabízí celou řadu zajímavých funkcí, které dále inspirují ke kreativnímu fotografování, včetně přehrávání záběrů na chytrých zařízeních či natáčení vertikálních videí pro potřeby mobilní žurnalistiky.

Digitální kompakt OM SYSTEM OM-5 s výměnným objektivem představuje model střední třídy pro malá i velká outdoorová dobrodružství.

Hlavní přednosti

 • Digitální fotoaparát se širokoúhlým objektivem
 • Model střední třídy pro malá i velká dobrodružství
 • Prachutěsné, voděodolné a mrazuvzdorné provedení
 • Bezzrcadlovka pokryje mnoho fotografických disciplín
 • Live MOS senzor s nativním rozlišením 20,4 Mpx
 • Až 80Mpx rozlišení v režimu High Res Shot
 • Softwarový Live ND filtr pro přirozenější barvy
 • AF se 121 křížovými body a fázovou detekcí
 • Skvělý režim Starry Sky AF pro astrofotografii
 • Mobilní aplikace pro přenos dat a vzdálenou správu

Skálopevná odolnost

Cestovní fotoaparát OM-5 má dokonalé utěsnění, které mu propůjčuje vysokou mrazuvzdornost až do teploty -10 °C a také prachutěsnost a voděodolnost dle specifikace IP53. Tento model je tedy vhodný pro bezstarostné fotografování i ve velice extrémních podmínkách, kde mnoho jiných fotoaparátů selhává. Proto jej využijí nejenom úplní začátečníci a pokročilí, ale také profesionální tvůrci při opravdu náročných fotografických výpravách. Tento model je také vybaven filtrem Supersonic Wave Filter (SSWF), který eliminuje riziko poškození optické výbavy při výměně objektivů v zaprášeném či silně znečištěném prostředí. Model OM-5 vás tak nikdy nezklame, ať už se vydáte skutečně kamkoliv.

Cestovní fotoaparát OM-5 má dokonalé utěsnění, které mu propůjčuje vysokou mrazuvzdornost až do teploty -10 °C a také prachutěsnost a voděodolnost dle specifikace IP53.

Ultra vysoké rozlišení

Digitální fotoaparát OM-5 je vybavený Live MOS senzorem s nativním rozlišením 20,4 MPx a výkonným obrazovým procesorem TruePic IX, který obstará věrné zpracování snímků a videí. Díky použití špičkového hardwaru poskytuje přirozené gradace snímků s minimálním šumem a vysokou kvalitu obrazu i při nastavení vysoké citlivosti. Fotoaparát totiž podporuje snímací funkci High Res Shot, při které dochází ke sloučení více snímků do jednoho, což má za následek rapidní zvýšení rozlišení až na 50 MPx při snímání z ruky. Funkci lze využívát i s připevněným stativem, díky čemuž dosáhnete extrémně detailních snímků s rozlišením až 80 MPx, které vás naprosto uchvátí.

Digitální fotoaparát OM-5 je vybavený Live MOS senzorem s nativním rozlišením 20,4 MPx a výkonným obrazovým procesorem TruePic IX.

Ostrý obraz vždy a všude

Dokonale ostré snímky zajistí výkonná 5osá stabilizace se ziskem až 6,5 EV, kterou kompatibilním stabilizovaným objektivem rozšířit až na 7,5 EV. Umožňuje fotografování s delšími expozicemi v místech, kde nelze použít stativ. Ve spojení s kompaktními a lehkými objektivy značky M.Zuiko Digital přináší vynikající kvalitu obrazu při zachování kompaktních rozměrů, proto je OM-5 naprosto dokonalý fotoaparát pro akční životní styl.

Dokonale ostré snímky zajistí výkonná 5osá stabilizace se ziskem až 6,5 EV, proto je fotoaparát OM-5 ideální pro akční životní styl.

Chytrý fotoaparát

Mobilní aplikace OM Image Share (OI.Share) pro smarphony a tablety slouží k připojení fotoaparátu prostřednictvím Wi-Fi, přenosu dat a vzdálenému ovládání. Informace o poloze se získávají z chytrého telefonu a poté se vkládají do zaznamenaných snímků prostřednictvím spojení Bluetooth Low Energy. V bezdrátové verzi jsou nyní kromě ovládání klepnutím k dispozici i hlasové operace.

Mobilní aplikace OM Image Share slouží k připojení fotoaparátu OM-5 prostřednictvím, přenosu dat a vzdálenému ovládání.

Live ND filtr

Digitální bezzrcadlovka OM-5 je vybaven integrovaným softwarovým Live ND filtrem pro blokaci nechtěného světla, který vám umožní měnit expoziční čas a clonu v mnohem větším rozmezí, vylepší hloubku ostrosti všech barev, pomáhá redukovat chromatické aberace, absorbuje UV záření, snižuje modravý nádech denního světla a ubírá jej naprosto rovnoměrně v celé ploše snímku, což vám zajistí lepší fotografické výsledky i za zhoršených světelných podmínek.

S fotoaparátem OM-5 tak dosáhnete působivého efektu jako při použití skutečných šedých filtrů, díky čemuž bude tráva tmavě zelená, obloha jasně modrá a vodní plochy či skelné povrchy budou mnohem přirozenější i bez užití stativu či jakéhokoliv nasazování fyzického filtru. Koeficient ND2 pohltí 50 % svitu, ND4 absorbuje 25 %, ND8 blokuje 12,5 % a ND16 zachytí 6,25 % světla. Výsledek lze navíc současně zobrazit ještě před pořízením snímku pomocí elektronického OLED hledáčku či výklopného LCD displeje, pokud je aktivována simulace živého náhledu.

Kompakt OM-5 je vybaven integrovaným softwarovým Live ND filtrem pro blokaci nechtěného světla.

Rychlý AF systém

Model OM-5 je vybaven plynulým a velice tichým automatickým zaostřováním se 121 body s křížovou fázovou detekcí, které odpovídá veškerým kameramanských potřebám. Dokáže tak zaostřovat prakticky po celé ploše záběru a současně poskytuje větší volnost a vysokou přesnost zaostření při tvorbě snímku. Funkce Starry Sky AF zase poskytuje vysoce přesné automatické zaostřování na hvězdy při astrofotografii, které bylo dříve považováno za velmi obtížné.

Kompakt OM-5 je vybaven plynulým a velice tichým automatickým zaostřováním se 121 body s křížovou fázovou detekcí a také funkcí Starry Sky AF pro automatické zaostřování hvězd.

Stabilizace obrazu a vyšší dynamický rozsah

Elektronická 5osá stabilizace obrazu funguje skvěle i při natáčení videa. Zachycuje optické světlo a přenáší obraz pro zpracování ve formě digitálních signálů. Procesor zdeformuje snímek na malé kousky a posléze je porovná s předchozími snímky. Tak zjistí, zda je kamera v pohybu a došlo k nežádoucímu chvění. EIS tak umožňuje vysoce stabilní záznam přímo z ruky ve 4K kvalitě při snímkové frekvenci 30 fps a bez časového omezení. Dále mrknutím oka natočíte efektní zpomalené záběry v rozlišení Full HD @ 120 fps, proto se můžete těšit na dechberoucí časosběrná videa bez složitého post-procesování.

Fotoaparát OM-5 je vybavený elektronickou 5osou stabilizací obrazu, která umožňuje vysoce stabilní záznam přímo z ruky ve 4K kvalitě a bez časového omezení.

Vertikální video

Digitální fotoaparát OM-5 cílí také na mladomileniály a generaci Z. Ačkoliv je lidský zrak z podstaty horizontální a oči máme vedle sebe, v aktuální době je velice populární takzvané vertikální video. Záznamy nahrané na výšku se tedy ukládají jako vertikální soubory, proto je lze velice snadno a rychle publikovat na sociálních sítích i bez složité editace.

Různí vloggeři, influenceři a další tvůrci již nějakou dobu ve velkém zveřejňují videa ve vertikálním formátu, ať už jde o příspěvky na Facebook, Instagram či TikTok. I světoznámá online video platforma YouTube aktualizovala svou aplikaci, aby v ní šla přehrávat videa vertikálně, v plné velikosti a bez ošklivých pruhů po stranách. Důležitost svislých videí si uvědomují i někteří velcí vydavatelé, a tak se s tímto oblíbeným formátem setkáte také v mobilních aplikacích The Washington Post, zpravodajské stanice BBC či CNN i u jiných předních mediálních společností po celém světě.

Digitální fotoaparát OM-5 cílí také na mladomileniály a generaci Z, neboť podporuje vertikální formát videa pro potřeby mobilní žurnalistiky.

Široká škála funkcí

Funkce výpočetní fotografie umožňují uživatelům snadno pořizovat fotografie, které obvykle vyžadují speciální vybavení nebo software pro úpravu snímků. Model OM-5 je vybavený všestrannými výpočetními funkcemi, které poskytují další inspiraci pro kreativní fotografování. Podpora OM-Log kupříkladu přináší vyšší dynamický rozsah pro větší svobodu při úpravách díky úžasné barevné gradaci, která uživatelům umožňuje zachytit světla a stíny bez přeexponovaných nebo podexponovaných záběrů.

Fotoaparát OM-5 má kompaktní rozměry a hmotnost, díky čemuž můžete najít inspiraci pro kreativní fotografování úplně kdekoliv.

Volitelné příslušenství

Dále lze dokoupit a využívat také různorodé volitelné příslušenství, jako je například voděodolný a prachuvzdorný dálkový ovladač RM-WR1, který přináší úsporný provoz díky bezdrátové technologii Bluetooth Low Energy. Další žádoucím příslušenstvím je externí grip ECG-5, který nabízí lepší ergonomii a je rovněž vybaven spouští závěrky a ovládacím kolečkem. Uživatelé mohou k fotoaparátu připojit profesionální audio záznamník LS-P5, který nahrává v High-Res kvalitě a pro snadnou synchronizaci zvukových dat při editaci videa je k dispozici i funkce Slate tone.

K fotoaparátu OM-5 lze dokoupit a využívat také různorodé volitelné příslušenství, jako je dálkový ovladač, externí grip či audio záznamník.

Eco-friendly balení

Dle nezávislých statistik některé příslušenství nejčastěji končí v šuplíku a po čase tvoří zbytečný elektroodpad. Proto lidé z OM System začali dávat do každého balení pouze jen to, co většina uživatelů skutečně využije. Každá krabička je díky tomu podstatně menší, tím pádem se jich vejde víc do jedné zásilky, čímž se samozřejmě sníží množství spotřebovaného paliva a emisí CO2. Součástí této dodávky je tak pouze teleobjektiv, Li-Ion baterie BLS-50, nabíjecí adaptér USB-A/C, náhradní očnice EP-15, řemínek přes rameno a krytka těla BC-2. Přístroj k vám navíc dorazí zabalený v recyklovatelném obalu na bázi papíru, který pochází z rozumně udržovaného lesa.

Digitální fotoaparát OM-5 je dodáván v ekologickém balení bez nepotřebného příslušenství, které by po čase tvořilo zbytečný elektroodpad.

Specifikace

 • Značka: OM System
 • Model: OM-5
 • PN: V210022SE000
 • Určení: digitální fotoaparát

Management

 • Vzdálená správa: chytrá aplikace
 • Název aplikace: OM Image Share
 • Podporované mobilní OS: Andoid, iOS

Výkon

 • Obrazový procesor: TruePic IX
 • Senzor: 4/3″ Live MOS
 • Typ senzoru: CMOS
 • Nativní rozlišení: 20,4 MPx
 • Plné rozlišení: 21,8 MPx
 • Podpora High Res Shot: Ano
 • Maximální rozlišení: až 80 MPx
 • Poměr stran: 4 : 3
 • Úrovně zvětšení 3 / 5 / 7 / 10 / 14 x
 • Vysoce dynamický rozsah (HDR): Ano
 • Barevný prostor: sRGB / AdobeRGB
 • Ostrost a kontrast: 5 úrovní
 • Saturace: 5 úrovní
 • Černobílý filtr: žlutá, oranžová, červená, zelená
 • Černobílé tónování: sépiová, modrá, červená, zelená
 • Gradace video záznamu: Auto, High Key, Normal, Low Key

Objektiv

 • Crop faktor: 2x
 • Výměnný objektiv: Ano
 • Objektiv v balení: Ano
 • Typ: širokoúhlý objektiv
 • Značka objektivu: M.Zuiko
 • Optický zooom: 3,75x
 • Fixní světelnost: f/4
 • Ohnisková vzdálenost: 12 až 45 mm
 • Ekvivalentní ohnisková vzdálenost: 24 až 90 mm

Záznam

 • Čtečka karet: microSD / microSDHC / microSDXC
 • Maximální kapacita: 64 GB
 • Doporučený model karty: Kioxia KSDXU-A064G
 • Formáty souborů: JPEG, RAW
 • Maximální rozlišení snímku: 10 368 x 7 776 px (10K)
 • Audiozáznam: Ano
 • Stereofonní zvuk: Ano
 • Formát záznamu zvuku: PCM
 • Bitová hloubka: 24-bit
 • Vzorkovací frekvence 96 kHz
 • Video formát: MOV, AVI
 • Video komprese: H.264/MPEG-4
 • Maximální rozlišení videa: 4 096 x 2 160 px (Cinema 4K)
 • Podpora vertikálního videa: Ano
 • Podporovaný poměr stran: 4 : 3 / 3 : 2 / 16 : 9 / 6 : 6 / 3 : 4

Zaostřování

 • Automatické zaostřování (AF): Ano
 • Metoda zaostřování: TTL systém
 • Zaostřovací pole: 121 křížových bodů
 • Fázová detekce: Ano
 • Porovnání kontrastu: Ano
 • Ostatní funkce: vysvícený rámeček, značka, zámek
 • Režimy: Manuální / Jednotlivý / Kontinuální / Nastavený / Tracking / Skládané zaostření / Starry Sky AF

Nastavení expozice

 • Citlivost: 100 až 25 600 ISO
 • Kompenzace expozice: +/- 5 EV
 • Efektivní kompenzační rozsah: až 6,5 EV kroků
 • Evektivní kompenzační rozsah (Sync IS): až 7,5 EV kroků
 • Režimy: Automatický / Priorita clony / Priorita času / Manuální / Bulb / Čas / Video / HDR / Vlastní nastavení

Závěrka

 • Typ závěrky: elektronicky řízená
 • Vertikální chod: Ano
 • Prodleva startu: 0, 1/8, 1/4, 1/2, 1, 2, 4, 8, 15, 30 s
 • Rychlost závěrky (High Res): 1/8000 až 60 s
 • Rychlost závěrky (Tichý režim): 1/32000 až 60 s
 • Rychlost závěrky (Protiotřesový režim): 1/320 až 60 s
 • Rychlost závěrky (Flicker Scan Photo): 1/7634 až 50 s
 • rychlost závěrky (Flicker Scan Video): 1/250 až 30 s

Blokace světla

 • Softwarový LiveND filtr: Ano
 • Hustota filtru: neutrální
 • Koeficient: ND2 / ND4 / ND8 / ND16
 • Propustnost (ND2): 50 %
 • Propustnost (ND4): 25 %
 • Propustnost (ND8): 12,5 %
 • Propustnost (ND16): 6,25 %

Vyvážení bílé

 • Vyspělý detekční systém: AUTO WB
 • Manuální vyvážení bílé: Ano (1tlačítkové)
 • Uživatelská nastavení: 4
 • Proměnné vyvážení bílé: 3
 • Úpravy automatického blesku: Off / Auto WB / Flash
 • Stálost teplých barev: On / Off
 • Přednastavené hodnoty: Žárovka / Zářivka 1 / Slunce / Blesk / Zamračeno / Stín / Podvodní

Umělecké filtry a režimy

 • Pop Art
 • Změkčení
 • Bledé a světlé barvy
 • Jemné světlo
 • Zrnitý film
 • Podivná kamera
 • Diorama
 • Cross Process (Xpro)
 • Dramatický tón
 • Jemná sépiová
 • Komiks
 • Akvarel
 • Retro
 • Částečná barva
 • Bez bělení
 • Instantní film

Externí blesk

 • Bezdrátové řízení blesků: Ano (4 kanály)
 • X-synchronizační rychlost: 1/250 až 1/8000 s
 • Typ: TTL Auto, Auto, Manual, FP TTL, FP Auto, FP Manual
 • Intenzita: +/- 3 EV (1/3, 1/2, 1 EV kroky)
 • Kompatibilní externí blesk: FL?14, FL?20, FL?36R, FL?50R, FL?300R, FL?600R, FL?700WR, FL?900R, STF?8
 • Režimy: Auto / Redukce jevu červených očí / Synchronizace s dlouhým časem / Synchronizace na druhou lamelu / Doplňkový režim pro kompatibilní blesky / Manuální

Hledáček

 • Typ hledáčku: elektronický
 • Technologie panelu: OLED
 • Rozlišení hledáčku: 2,360 tisíc px
 • Velikost očnice: 27 mm
 • Dioptrická korekce: Ano
 • Nastavení korekce: -4,0 až +2,0 dpt
Zobrazení informací (hledáček)
 • Hodnota clony
 • Rychlost závěrky
 • AF rámeček (vysvícený)
 • AF značka
 • AF zámek
 • Auto bracketing
 • Stav baterie
 • Indikátor kompenzace expozice
 • Indikátor úrovně kompenzace expozice
 • Indikátor úrovně expozice
 • Expoziční režim
 • Blesk
 • FP blesk
 • Režim aktivace IS
 • Režim měření
 • Počet zbývajících snímků
 • Vyvážení bílé
 • Vodováha
 • Přeexpozice
 • Podexpozice
 • Histogram
 • Funkce živého náhledu

Displej

 • Výklopný displej: Ano
 • Dotykové ovládání: Ano
 • Technologie: LCD
 • Úhlopříčka 3″ (7,6 cm)
 • Poměr stran: 3 : 2
 • Rozlišení: 1037 tisíc px
 • Živý náhled (Live View): Ano
 • Automatické otočení obrazovky: Ano
 • Histogram v režimu prohlížení Ano
 • Dotykové funkce: Zvětšení / AF zóny / Volba AF zóny / Umělecký filtr / Zvětšení / Zvětšené přehrávání / O snímek dopředu/dozadu / Živý průvodce / Scénické režimy / Fotografický režim / Spoušť / Stavový displej / Wi-Fi konektivita
Zobrazení informací (displej)
 • Clona
 • Rychlost závěrky
 • Auto Bracketing
 • AE zámek
 • Zaostřovací režim
 • Fotografický režim
 • Stav baterie
 • Režim aktivace IS
 • Režim detekce tváří / očí
 • Rozpoznání obličeje
 • Režim záznamu ISO
 • Režim sekvenčního snímání
 • Vyvážení bílé
 • Režim měření
 • Hodnota kompenzace expozice
 • AF rámeček
 • AF značka
 • Fotografické informace
 • Oblast bodového měření
 • Super FP
 • Stav blesku
 • Ohnisková vzdálenost
 • Režim blesku
 • Histogram
 • Vodováha
 • Přeexpozice
 • Podexpozice
 • Live ND
 • Ostřící maximum
 • Počet uložitelných snímků
 • Intenzita blesku
 • Stav bezdrátového připojení Wi-Fi

Další funkce a výbava

 • Detekce očí: Ano
 • Časosběrné video: Ano
 • Sekvenční snímání: Ano
 • Rychlost snímání: 6 až 10 sn./ s
 • Stabilizace obrazu: 5osá, elektronická
 • Funkce samospouště: Ano
 • Prodleva samospouště: 2 / 5 / 10 / 20 s

Rozhraní

 • Grafické rozhraní: miniHDMI (Typ D)
 • Zvukové rozhraní: 3,5mm Audio Jack
 • Vysokorychlostní USB port: Ano
 • Bezdrátové rozhraní: Bluetooth, Wi-Fi
 • Verze BL: v4.2 (Low Energy)
 • Wi-Fi standard: IEEE 802.11 b/g/n
 • Nejmodernější standard: Wi-Fi 4
 • Pásmo Wi-Fi: 2,4 GHz
 • Pracovní frekvence: 2 412 až 2 462 MHz
 • Rychlé připojení k Wi-Fi: přes QR kód
 • Bezdrátové snímání: Živý náhled / Vypnutí napájení / Rec / View / Samospoušť / Dotykový AF a spoušť / Expoziční režimy / Režim Bulb / Zoom / Nahrávání videa / Live Composite / Krátký film

Baterie a napájení

 • Způsoby napájení: akumulátor
 • Typ baterie: Li-Ion
 • Model baterie: Olympus BLS-50
 • Jmenovité napětí: 7,2 V DC
 • Kapacita: 1175 mAh (8,46 Wh)
 • Výdrž baterie: cca 310 snímků
 • Běžná výdrž baterie: 1 hodina natáčení
 • Výdrž bez spuštění funkcí: 110 minut
 • Konektor pro nabíjení baterie: USB

Prostředí a odolnost

 • Stupeň krytí: IP53
 • Prachutěsnost: Ano
 • Voděodolnost: Ano
 • Provozní teplota: -10 až 40 ℃
 • Skladovací teplota: -20 až 60 ℃
 • Provozní vlhkost: 30 až 90 % RH
 • Skladovací vlhkost: 10 až 90 % RH

Fyzické vlastnosti

 • Dostupné barevné varianty: černá / černo-stříbrná
 • Čistá hmotnost těla: 366 g
 • Rozměry těla (Š x V x H): 12,53 x 8,52 x 4,97 cm
 • Čistá hmotnost objektivu: 254 g
 • Rozměry objektivu (Š x V x H): 7 x 6,34 x 6,34 cm
 • Celková hmotnost balení: 670 g
 • Celkové rozměry balení (Š x V x H): 18 x 12,5 x 9,5 cm

Obsah balení

 1. 1x tělo fotoaparátu OM-5
 2. 1x objektiv M.Zuiko
 3. 1x Li-Ion baterie BLS-50
 4. 1x očnice EP-15
 5. 1x řemínek přes rameno
 6. 1x krytka těla BC-2
 7. 1x servisní karta
 8. 1x uživatelský návod

Parametry

Parametry

Napájení a baterie

Napájení
Akumulátor

Fyzické vlastnosti

Barevné provedení
stříbrná
Rozměry š x v x h (mm)
125,3 x 85,2 x 49,7
Hmotnost (g)
366

Bajonet
Micro 4/3
Rozlišení LCD
1037000
Úhlopříčka LCD
3" (7.6cm)
Hledáček
Elektronický
Slot pro paměťovou kartu
SD, SDHC, SDXC
Typ snímače
Live MOS
Efektivní počet pixelů (Mpix)
20,4
Typ baterie
BLS-50 Lithium-Ion baterie
Citlivost ISO do
25600
Citlivost ISO od
200
Crop faktor
2x
Formáty souborů
JPEG, RAW
Max. rozlišení videa
4096 x 2160 (C4K)
Rozlišení (Mpix)
16 až 25 Mpix
Rozměr snímače (mm)
4:3 / 17,4 x 13,0 mm
Sáňky pro blesk
Ano
Scénické režimy
Ano
Sestava fotoaparátu
Tělo + objektiv
Vodotěsné
Ano
Výklopný display
Ano

Příslušenství

Podobné produkty