0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Optické prvky

Optické prvky

Spolehlivá a kvalitní síť potřebuje spolehlivé a kvalitní optické prvky. Skladem máme kabely, pigtaily, GBIC moduly a převodníky, rozvaděče pro optické sítě, spojky i kabelové komory, GPON prvky i nástroje a měřicí techniku. S výběrem optických prvků vám rádi poradíme.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
315 produktů
18 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

Popis produktu: Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 30 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodává

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Optický singlemode 4vláknový univerzální samonosný kabel Drop LEXI FTTH v návinu 1000 m na cívce v je samoodvíjecím boxu. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Prodej celého klubka v boxu.

8 Kč 

bez DPH

10 Kč 

s DPH

Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáv

9 Kč 

bez DPH

11 Kč 

s DPH

Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodáv

11 Kč 

bez DPH

13 Kč 

s DPH

Optický singl mode 4vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu.

7 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Monžo objednat pouze celé množství 78m Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu do

8 Kč 

bez DPH

10 Kč 

s DPH

Popis produktu: Optický singl mode 12 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Kabel je dodá

12 Kč 

bez DPH

14 Kč 

s DPH

Optický singlemode 12vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce je v samoodvíjecím boxu. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Prodej celého klubka kabelu v boxu.

13 Kč 

bez DPH

16 Kč 

s DPH

Universální indoor/outdoor gelový optický kabel FRLSZH (Eca) - 24 vláken SM 9/125 OS2 G.652D - gelová trubička - skleněná příze - pevný silný plášt FRLSZH (1,6mm) průměr kabelu 6,7mm +-0,2 Velkou předností tohoto kabelu je velká pevn

21 Kč 

bez DPH

25 Kč 

s DPH

Univerzální vnitřní / venkovní gelový optický kabel FRLSZH (Eca). Nesmírnou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky silnému venkovnímu plášti (1,5 mm) ovšem zároveň s vynikající celkovou ohebností kabelu.

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Univerzální vnitřní / venkovní gelový optický kabel FRLSZH (Eca). Nesmírnou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky silnému venkovnímu plášti (1,5 mm) ovšem zároveň s vynikající celkovou ohebností kabelu.

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Univerzální vnitřní / venkovní gelový optický kabel FRLSZH (Eca). Nesmírnou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky silnému venkovnímu plášti (1,5 mm) ovšem zároveň s vynikající celkovou ohebností kabelu.

11 Kč 

bez DPH

14 Kč 

s DPH

Bílý optický kabel 2 x 3,1 mm s dvěma vlákny G657A pro vnitřní rozvody, vysokou odolností proti rozmačkání, unikátním nízkým poloměrem ohybu. Cena za 1m, prodej pouze v celém klubu 1000 m.

8 Kč 

bez DPH

10 Kč 

s DPH

Univerzální vnitřní / venkovní gelový optický kabel FRLSZH (Eca). Nesmírnou předností tohoto kabelu je velká pevnost díky silnému venkovnímu plášti (1,5mm) ovšem zároveň s vynikající celkovou ohebností kabelu.

13 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Patch kabel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 2 m.

120 Kč 

bez DPH

145 Kč 

s DPH

Patch kabel optický duplex, konektory SC-SC M-M, 50/125, OM4, 1 m.

101 Kč 

bez DPH

122 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel SM propojení aktivních zařízení jako jsou HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 09/125 s konektory LC- LC broušením APC.

114 Kč 

bez DPH

137 Kč 

s DPH

Optický patch kabel typu 09/125 je dlouhý 10 m a je určený k propojení aktivních zařízení (switche). Na konci kabelu naleznete konektor SC-SC.

173 Kč 

bez DPH

209 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...