0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Ostatní herní příslušenství

Ostatní herní příslušenství

Příslušenství pro gaming obsahuje herní židle, podložky, stojany, kokpity, stoly a velké množství dalších produktů vyladěných pro pohodlné hraní her a co nejrealističtější prožitek ze hry.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Sada 7 zelených kamuflovaných modulů nové generace s NXG Mini páčkami, Hot Swap provedením a hlavně plnou kompatibilitou s ovladačem ESWAP X PRO CONTROLLER pro konzole Xbox Series X / S a pro PC.

855 Kč 

bez DPH

1 035 Kč 

s DPH

Sada 7 modrých kamuflovaných modulů nové generace s NXG Mini páčkami, Hot Swap provedením a hlavně plnou kompatibilitou s ovladačem ESWAP X PRO CONTROLLER pro konzole Xbox Series X / S a pro PC.

841 Kč 

bez DPH

1 017 Kč 

s DPH

Thrustmaster eSwap Fighting Pack je balíček 8 přídavných modulů pro ovladač eSwap Pro Controller určený pro konzole PS4 / PS5 a PC. Navrženo s cílem posunout vaše hranice a zasadit poslední ránu!

571 Kč 

bez DPH

691 Kč 

s DPH

Závody vyhrává rychlost a dokonalá ovladatelnost! Proto společnost Thrustmaster nabízí ideální řešení pro všechny závodníky, kteří chtějí být nejlepší. Držák Thrustmaster na sekvenční řadící páku a ruční brzdu představuje stylovou vychytávku pro hráče.

2 313 Kč 

bez DPH

2 799 Kč 

s DPH