0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Plyšáci Lumpin

Plyšáci Lumpin

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
17 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Netopýr Lucius miluje strašidelné pohádky a pochází z Rumunska.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Tuleň Shila je skvělou instruktorkou v otužování a pochází z Dánska.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Tuleň Nukka je skvělým instruktorem v otužování a pochází z Norska.

156 Kč 

bez DPH

189 Kč 

s DPH

Každý Lumpin z plyšové kolekce pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Lišák Felix rozdává rady na počkání a velmi rád chytračí na každého, koho potká.

123 Kč 

bez DPH

149 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Medvídek Minies je malinký a vejde se do každé kapsy. Pochází z Ameriky, kde jsou všichni velmi přátelští.

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Vychytralý agent lišák Loop v doprovodu kačenky. Pochází z Rumunska, ze země tajemné.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Jednorožec Goldie miluje kosmetiku a vše kolem krásy. Pochází z Bulharska, kde zlatorůžové odstíny světélkují každý večer na hladině moře.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Polární medvěd Icy pochází z Aljašky a je majitelem titulu „Mezinárodní znalec zmrzlin“.

231 Kč 

bez DPH

279 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Panda Wu - jídlo je jeho životní styl. Pochází z daleké Číny, kde je dobrého jídla spousta.

222 Kč 

bez DPH

269 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Vevěřák Hubert miluje oříšky a svůj domov – pražské Vinohrady.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Ovečka Olivia kvítka pochází z nádherných, zelených a nekonečných kopců v Irsku.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Koala Dubbo je klidný pohodář, typický australský buschman.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Teprve nedávno se OFÉLIE proměnila v motýlí slečnu. Je milá a na všech řeckých ostrovech, odkud pochází, ji mají rádi.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Žirafák Banga, co nosí hlavu v oblacích. Někdy má pocit, že je jim opravdu blízko. Natahuje svůj dlouhý krk a snaží se jich dotknout.

211 Kč 

bez DPH

255 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Alfons, vlk v rouše beránčím. Přiběhl z bavorských lesů až k nám na Šumavu a nedá ovečkám pokoj.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Každý Lumpin z plyšové kolekce pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Tento příběh najdete v knížečce u každého plyšáka. Lama Bella pochází z Jižní Ameriky.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Každý Lumpin z plyšové kolekce pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Tento příběh najdete v knížečce u každého plyšáka. Jmenuje se Medvídek Lumpin a je z Londýna.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH