0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Plyšáci Nici

Plyšáci Nici

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
31 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

25cm plyšový vlk Ulvy v načechraném ovčím kabátku, doporučený věk 1+, velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání i další činnosti. Vysoce kvalitní polyesterový plyš. Světle šedá a bílá barva.

479 Kč 

bez DPH

579 Kč 

s DPH

Dětský plyšový polštář a hračka v jednom, doporučený věk 2+, příjemný na dotek, vydrží mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání, 3D motiv vlka Ulvyho s načechraným ovčím kabátkem. 100% polyesterový plyš. Světle šedá a bílá barva.

437 Kč 

bez DPH

529 Kč 

s DPH

32cm plyšový jednorožec, doporučený věk 1+, velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání i další činnosti. Vysoce kvalitní plyš. Bílé zbarvení, růžová hříva a hvězdičky, bledě červená ouška a roh.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

25cm plyšový šnek s roztomilým kukučem, doporučený věk 1+, je velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání. Vysoce kvalitní plyš. Prořídlá žínka hnědých vlasů a detailní šnečí ulita v tyrkysové barvě

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Roztomilý plyšový medvídek ležící na bříšku, vhodný pro všechny věkové kategorie už od narození, vyrábí se z recyklovaných plastových lahví, proto je šetrný k přírodě, 14 x 8 x 20 cm.

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Obdélníkový polštář značky Nici s motivem Wild Friends je prostě skvělý. Divocí kámoši - hroch DJ Nilbert a krokodýl Croco McDile. Polštářek také šetří životní prostředí, protože je součástí kolekce NICI Green.

434 Kč 

bez DPH

525 Kč 

s DPH

Obdélníkový polštář značky Nici s motivem Šneka je prostě skvělý. Výšivka a potisky dělají z polštáře heboučkého společníka, ať už na pohovce nebo posteli.

384 Kč 

bez DPH

465 Kč 

s DPH

Roztomilý hnědý medvěd s delší nadýchanou srstí značky Nici. Je vyrobený převážně z recyklovaných plastových lahví. Ekologický a zároveň milý NICI plyšový kamarád pro všechny věkové kategorie!

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Krokodýl Croco McDile je cool postavička z kolekce Wild Friends. Patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický, ležící a zároveň milý.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Krokodýl Croco McDile je cool postavička z kolekce Wild Friends. Patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický a zároveň milý.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Pohodlný obdélníkový plyšový polštář pro kluky i holky, motiv sedící surikaty s africkým vzorem, doporučený věk 2+, vhodný pro spánek, odpočinek i bezstarostné mazlení a hraní, zvýšená odolnost vůči žužlání a okusování. 100% polyesterový plyš. Mix barev.

445 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

20cm sedící plyšová surikata zažehná nudu a usnadní dětem usínání i další činnosti, odolnost vůči mazlení, žužlání i okusování, velmi hebký kabátek na dotek, roztomilý kukuč s knoflíkovýma očima. Polyesterový plyš, plast. Béžová, hnědá, bílá a černá barva

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

Polštářek s propracovanou nášivkou bílé labutě, nápis „Always & Forever“ na 3D přívěsku ve tvaru srdce, heboučká plyš, krásný dárek pro všechny věkové kategorie, výroba z recyklovaných materiálů, rozměry 43 x 25 x 13 cm.

437 Kč 

bez DPH

529 Kč 

s DPH

Polštářek s vysoce kvalitním potiskem černé labutě, nápis „Always & Forever“, heboučká plyš, krásný dárek pro všechny věkové kategorie, výroba z recyklovaných materiálů, rozměry 30 x 30 x 13 cm.

285 Kč 

bez DPH

345 Kč 

s DPH

Plyšová černá labuť, roztomilý dárek pro dítě i pro dospělé, vyrábí se z heboučkého plyše, především z recyklovaných materiálů, třpytivé oči, zobák, vnitřek křídel a nohy, pro všechny věkové kategorie (od 0 let).

417 Kč 

bez DPH

505 Kč 

s DPH

Plyšová bílá labuť, roztomilý dárek pro dítě i pro dospělé, vyrábí se z heboučkého plyše, především z recyklovaných materiálů, třpytivé oči, zobák, vnitřek křídel a nohy, pro všechny věkové kategorie (od 0 let).

417 Kč 

bez DPH

505 Kč 

s DPH

25cm závěsný plyšový lenochod, dlouhé zahnuté končetiny s velcro páskou, velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání i další činnosti. 100% polyesterová plyš. Hnědá, béžová a černá barva.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Dětský obdélníkový polštář a hračka v jednom, doporučený věk 2+, příjemný na dotek, vydrží mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání, krásný motiv spícího lenochoda Wave Davea. 100% polyesterový plyš. Béžová, hnědá, oranžová a bílá.

393 Kč 

bez DPH

475 Kč 

s DPH