0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Plyšáci Nici

Plyšáci Nici

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
24 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Roztomilá plyšová lama v bílé barvě, vhodná pro všechny věkové kategorie už od narození, s touto hračkou si děti vyhrají a mohou ji obejmout během usínání, 13 x 32 x 24 cm.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

25cm plyšový šnek s roztomilým kukučem, doporučený věk 1+, je velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání. Vysoce kvalitní plyš. Prořídlá žínka hnědých vlasů a detailní šnečí ulita v tyrkysové barvě

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Dětský polštář z ekologické řady Green, vhodný na doma i na cesty, potěší všechny milovnice koní a dívčích barev od 2 let, propracovaný motiv poníků jménem Starjumper a Candydust. Recyklované materiály, 100% polyester. Růžová, fialová, modrá a bílá barva.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Roztomilý plyšový poník ve fialové a tyrkysové barvě s duhou ve tvaru měsíce nad okem, vhodný pro všechny věkové kategorie už od narození, vyrábí se z recyklovaných plastových lahví, proto je šetrný k přírodě, 12 x 35 x 32 cm.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Roztomilý plyšový poník v růžové barvě s hvězdou nad okem, vhodný pro všechny věkové kategorie už od narození, vyrábí se z recyklovaných plastových lahví, proto je šetrný k přírodě, 12 x 35 x 32 cm.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Roztomilý plyšový medvídek ležící na bříšku, vhodný pro všechny věkové kategorie už od narození, vyrábí se z recyklovaných plastových lahví, proto je šetrný k přírodě, 14 x 8 x 20 cm.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Obdélníkový polštář značky Nici s motivem Wild Friends je prostě skvělý. Divocí kámoši - hroch DJ Nilbert a krokodýl Croco McDile. Polštářek také šetří životní prostředí, protože je součástí kolekce NICI Green.

434 Kč 

bez DPH

525 Kč 

s DPH

Obdélníkový polštář značky Nici s motivem Šneka je prostě skvělý. Výšivka a potisky dělají z polštáře heboučkého společníka, ať už na pohovce nebo posteli.

384 Kč 

bez DPH

465 Kč 

s DPH

Obdélníkový polštář značky Nici s motivem Motýla je prostě skvělý. Výšivka a potisky dělají z polštáře heboučkého společníka, ať už na pohovce nebo posteli.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Roztomilý hnědý medvěd s delší nadýchanou srstí značky Nici. Je vyrobený převážně z recyklovaných plastových lahví. Ekologický a zároveň milý NICI plyšový kamarád pro všechny věkové kategorie!

368 Kč 

bez DPH

445 Kč 

s DPH

Krokodýl Croco McDile je cool postavička z kolekce Wild Friends. Patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický, ležící a zároveň milý.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Krokodýl Croco McDile je cool postavička z kolekce Wild Friends. Patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický a zároveň milý.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Hroch Nilbert patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický a zároveň milý NICI plyšový kamarád pro všechny věkové kategorie.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

25cm plyšový vlk Ulvy v načechraném ovčím kabátku, doporučený věk 1+, velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání i další činnosti. Vysoce kvalitní polyesterový plyš. Světle šedá a bílá barva.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

25cm závěsný plyšový lenochod, dlouhé zahnuté končetiny s velcro páskou, velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání i další činnosti. 100% polyesterová plyš. Hnědá, béžová a černá barva.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Dětský plyšový polštář a hračka v jednom, doporučený věk 2+, příjemný na dotek, vydrží mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání, 3D motiv vlka Ulvyho s načechraným ovčím kabátkem. 100% polyesterový plyš. Světle šedá a bílá barva.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Dětský obdélníkový polštář a hračka v jednom, doporučený věk 2+, příjemný na dotek, vydrží mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání, krásný motiv spícího lenochoda Wave Davea. 100% polyesterový plyš. Béžová, hnědá, oranžová a bílá.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

25cm plyšový poník / ryzák s bílou hřívou a skrnou ve tvaru srdce, doporučený věk 1+, velice příjemný na dotek, vydrží dětské mazlení, žužlání i okusování, zažehná nudu a usnadní usínání i další činnosti. Vysoce kvalitní plyš. Hnědá, béžová a bílá barva.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH