0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Poštovní schránky

Poštovní schránky

Do nabídky doplňků pro domácnost patří i poštovní schránky. Schránky na poštu s krásným designem a mechanickým zámkem jsou vyrobeny z kvalitního materiálu, nejčastěji z pozinkovaného plechu. Poštovní schránky v nabídce Penta CZ jsou levné a přitom vysoce kvalitní a odolné.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
8 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Paneláková poštovní schránka, rozměry 325 x 240 x 60 mm, hnědé provedení. Schránka nemá vyvrtané díry pro upevnění.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Šedá poštovní schránka je vhodná pro instalaci v panelákových domech. Hodí se do sestav, ale lze ji použít i samostatně. Je praktická a dostatečně prostorná.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Bílá poštovní schránka je vhodná pro instalaci v panelákových domech. Hodí se do sestav, ale lze ji použít i samostatně. Je praktická a dostatečně prostorná.

345 Kč 

bez DPH

418 Kč 

s DPH

Velká bílá poštovní schránka je určená pro instalaci do interiéru a můžete ji použít do sestav. Praktický tvar a velikost s dostatečným prostorem pro dopisy i noviny.

445 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Velká hnědá poštovní schránka RADIM je vyrobená z pozinkovaného plechu a povrchově upravená rezistentní práškovou barvou. Je praktická a má dostatečný prostor pro dopisy i noviny. Schránka je určena pro instalaci do interiéru a je vhodná do sestav.

429 Kč 

bez DPH

519 Kč 

s DPH

Malá šedá poštovní schránka Radim je určená pro instalaci do panelových i rodinných domů. Tato poštovní schránka je praktická a má dostatečný prostor pro vaši poštu.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Malá hnědá poštovní schránka je určená pro instalaci do panelových i rodinných domů. Tato poštovní schránka je praktická a má dostatečný prostor pro vaši poštu.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Malá bílá poštovní schránka je určená pro instalaci do panelových i rodinných domů. Tato poštovní schránka je praktická a má dostatečný prostor pro vaši poštu.

429 Kč 

bez DPH

519 Kč 

s DPH