0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Příslušenství k turistickým holím

Příslušenství k turistickým holím

Nabízíme širokou škálu doplňků a příslušenství pro všechny typy turistických holí, které vyhoví požadavkům každého terénu i dané situace. U nás tak naleznete koncové hroty, botičky, talířky i speciální pásky pro uchycení 2 skládacích holí okolo pasu pro uvolnění rukou.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
13 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, velikost XL, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, výborná prodyšnost, vynikající cit i úchop, dodatečné výztuhy, odolnost vůči oděru a atmosférickým vlivům. Syntetická kůže Amara + pěnová výplň. Černá a šedá.

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, velikost L, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, výborná prodyšnost, vynikající cit i úchop, dodatečné výztuhy, odolnost vůči oděru a atmosférickým vlivům. Syntetická kůže Amara s pěnovou výplní. Černá a šedá

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, velikost M, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, výborná prodyšnost, vynikající cit i úchop, dodatečné výztuhy, odolnost vůči oděru a atmosférickým vlivům. Syntetická kůže Amara s pěnovou výplní. Černá a šedá

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Pohodlné bezprstové rukavice na Nordic Walking, velikost S, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, výborná prodyšnost, vynikající cit i úchop, dodatečné výztuhy, odolnost vůči oděru a atmosférickým vlivům. Syntetická kůže Amara s pěnovou výplní. Černá a šedá

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Celoprstové dotykové rukavice na Nordic Walking, velikost S, možnost ovládání smartphonu, vynikající cit i úchop, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, dodatečné výztuhy, vysoká odolnost. Syntetická kůže Amara, pěna a propletení ze stříbra a nylonu. Černá.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

2 ochranné hroty pro hole na Nordic Walking, náhrada za ztracené či poškozené koncovky, pohlcují nárazy, tlumí nepříjemné klapání, zajistí lepší přilnavost na asfaltu, chodníku a zpevněných cestách, životnost 300 až 400 km. Guma s nízkou tvrdostí. Zelená.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Celoprstové dotykové rukavice na Nordic Walking, velikost XL, možnost ovládání smartphonu, vynikající cit i úchop, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, dodatečné výztuhy, vysoká odolnost. Syntetická kůže Amara, pěna a propletení ze stříbra a nylonu. Černá.

641 Kč 

bez DPH

775 Kč 

s DPH

Celoprstové dotykové rukavice na Nordic Walking, velikost M, možnost ovládání smartphonu, vynikající cit i úchop, zapínání na suchý zip, NCS popruhy, dodatečné výztuhy, vysoká odolnost. Syntetická kůže Amara, pěna a propletení ze stříbra a nylonu. Černá.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Ochranný vak pro 1 pár holí na Nordic Walking, trekking a trail running o délce až 130 cm, nastavitelné vrchní poutko pro snadný přenos v ruce či na rameni, odolnost proti roztržení i vůči atmosférickým vlivům. Nylon značky Cordura. Černá a žlutá barva.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Ochranný vak pro 2 páry holí na Nordic Walking, trekking a trail running o skladné délce 79 cm, nastavitelné vrchní poutko pro snadný přenos v ruce či na rameni, odolnost proti roztržení i vůči atmosférickým vlivům. Nylon značky Cordura. Černá a žlutá.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Pár ochranných hrotů pro hole na Nordic Walking, náhrada za ztracené či poškozené koncovky, pohlcují nárazy, tlumí nepříjemné klapání, zajišťují lepší přilnavost při chůzi po asfaltu, chodníku a zpevněných cestách, životnost cca 600 km. Tvrdá guma. Černá.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

2 ochranné hroty pro hole na Nordic Walking, náhrada za ztracené či poškozené koncovky, pohlcují nárazy, tlumí nepříjemné klapání, zajistí lepší přilnavost na asfaltu, chodníku a zpevněných cestách, životnost cca 500 km. Středně tvrdá guma. Oranžová.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

2 karbidové hroty pro hole na Nordic Walking, téměř neomezená životnost, karbid patří mezi nejtvrdší materiály, extrémní odolnost vůči veškerým vlivům, jistý a bezpečný odraz v podmáčeném terénu a na nezpevněných cestách, vnitřní průměr 13 mm. Černá barva

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH