0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Příslušenství pro kuchyňské roboty

Příslušenství pro kuchyňské roboty

Veškeré potřebné příslušenství, doplňky i náhradní díly ke kuchyňským robotům vám doručíme rychle a spolehlivě.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
7 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

ETA nástavec na výrobu zmrzliny je ideálním pomocníkem pro zdravé mlsání. Jemnou strukturu kvalitní domácí zmrzliny získáte díky 36 nerezovým nožům. Šetrný ke zpracovávanému ovoci. Příslušenství ke kuchyňským robotům ETA.

1 123 Kč 

bez DPH

1 359 Kč 

s DPH

Náhradní šlehací metla pro kuchyňský robot G21 Promesso. Balónová šlehací metla díky planetárnímu systému míchání snadno a rychle připraví sníh z bílků i lahodnou šlehačku.

372 Kč 

bez DPH

450 Kč 

s DPH

Náhradní míchací metla pro kuchyňský robot G21 Promesso. Míchací metla je potažena teflonovou vrstvou pro menší přilnavost. Míchací metla poslouží při přípravě třeného těsta, dortových směsí a krémů.

372 Kč 

bez DPH

450 Kč 

s DPH

Náhradní hnětací hák pro kuchyňský robot G21 Promesso. Hnětací hák zvládne umíchat jak kynutá, tak těžká těsta. Ušetří vám tak tu nejnepříjemnější práci při pečení. Hák je potažen teflonem, proto se na něj těsto nelepí.

372 Kč 

bez DPH

450 Kč 

s DPH

Náhradní kryt na nerezovou mísu pro kuchyňský robot G21 Promesso. Kryt je vyroben z kvalitního čirého plastu. Díky krytu budete mít při zadělávání těsta nebo šlehání krému dobrý výhled do mísy, ale nebude hrozit, že by míchané suroviny cákali ven.

240 Kč 

bez DPH

290 Kč 

s DPH

Náhradní nerezová mísa pro kuchyňský robot G21 Promesso. Mísa je vyrobena z kvalitního nerezu a její objem je 5,5 l. V nádobě snadno zaděláte těsto na knedlíky pro celou rodinu, ušleháte vaječné bílky i umícháte jemný krém na dort.

983 Kč 

bez DPH

1 190 Kč 

s DPH

Náhradní mixovací nádoba pro kuchyňský robot G21 Promesso. Nádoba je vyrobena ze skla a její objem je 1,6 l. S její pomocí snadno umixujete lahodné smoothie, krémovou polévku i hladkou jemnou omáčku.

983 Kč 

bez DPH

1 190 Kč 

s DPH