0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Příslušenství

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Příslušenství

Příslušenství

V této kategorii naleznete veškeré audio doplňky, které jsou zapotřebí pro kvalitní zapojení audia a jeho provoz. Vyberte si z audio kabelů, zásuvek, FM transmitterů, bluetooth hudebních přijímačů a dalšího příslušenství přesně to, co hledáte.

Další podkategorie Příslušenství

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
11 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Propojovací optický kabel o délce 1 m pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

45 Kč 

bez DPH

54 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 1 m s 90° lomenými konektory. Slouží pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

48 Kč 

bez DPH

58 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 1 m s jedním 90° lomeným konektorem a jedním rovným. Slouží pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

47 Kč 

bez DPH

57 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 2 m pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

58 Kč 

bez DPH

70 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 2 m s 90° lomenými konektory. Slouží pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

54 Kč 

bez DPH

65 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 2 m s jedním 90° lomeným konektorem a jedním rovným. Slouží pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

53 Kč 

bez DPH

64 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 3 m pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

89 Kč 

bez DPH

108 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 5 m pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

108 Kč 

bez DPH

131 Kč 

s DPH

Propojovací optický kabel o délce 10 m pro přenos zvukového signálu rychlostí světla. Eliminace elektromagnetického rušení. Maximální kvalita zvuku za všech podmínek.

178 Kč 

bez DPH

215 Kč 

s DPH

Konvertor převádí digitální optický / koaxiální audio signál na analogový stereo signál, 1x TOSLINK / RCA vstup, cinch stereo výstup, 96kHz vzorkovací frekvence, integrovaný šumový filtr, odstíněná kovová konstrukce, nízká hmotnost. Černá barva.

335 Kč 

bez DPH

406 Kč 

s DPH

Bluetooth verze 4.1, dosah bluetooth je 20 metrů. Rozhraní Micro USB port a 3,5 mm AUX jack. Je kompatibilní se všemi A2DP stereo Bluetooth zařízeními. Funkce NFC, napájení 5V 1A USB. Černé provedení

525 Kč 

bez DPH

636 Kč 

s DPH