0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Programovatelné klávesnice

Programovatelné klávesnice

Nabízíme programovatelné klávesnice v různých barvách, které obohatí pokladní systémy o možnost psaní a funkci klávesových zkratek. Jsou dodávány s průhlednými kryty na klávesy, pod které můžete vložit vlastní textové popisky nebo vybrané obrázky, které zvýší přehlednost obsluhy pokladny během markování a přijímání plateb.
Multifunkční klávesnice z naší nabídky jsou dodávány se softwarovou utilitou a mají vlastní interní paměť (obvykle okolo 2 KB), která umožňuje uložení sekvencí, takže ke každé klávese můžete snadno přiřadit hned několik znaků. Jednotlivé klávesy nabízí tichý chod a rychlou odezvu, takže bude práce mnohem pohodlnější za každé situace.
V této sekci rovněž naleznete samostatně prodávané voděodolné kryty, které eliminují riziko poškození programovatelné klávesnice v důsledku rozlitého pití. Toto řešení poté umožní její použití v provozovnách, jako jsou například hotely, restaurace, penziony a obchody s nápoji.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
2 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Programovatelná klávesnice FEC POS v černém provedení s USB rozhraním je opatřena 111 klávesami. Má interní paměť, která umožňuje uložení sekvencí ve velikosti až 2 KB.

2 901 Kč 

bez DPH

3 510 Kč 

s DPH

Voděodolný kryt FEC PKB-111 pro POS klávesnici je vhodný pro provozovny, jako například restaurace, obchody s nápoji apod., kde hrozí polití klávesnice kapalinou.

441 Kč 

bez DPH

534 Kč 

s DPH