0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Prowax

Další podkategorie Prowax

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
25 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

; Difuzor Prowax S nabízíme v transparentním provedení,; propouští tedy plné světlo. Difuzor je  jednoduchý, elegantní, má tvar čočky, je; vhodný k výrobě designových úsporných svítidel a je dodáván v; délce 1 m. Je vyroben z kvalitního a pružného...

94 Kč 

bez DPH

114 Kč 

s DPH

Profil MICRO-K se díky svým malým rozměrům skvěle hodí k zabudování do tenkých nábytkových desek. Své uplatnění najde při osvětlení nábytku, schodů, reklamních vitrín, barů, hotelů, pracovních stanovišť atd. Díky přesanu na čelní straně zakryje případné n

57 Kč 

bez DPH

69 Kč 

s DPH

Záslepka PVC 45-ALU je určena do profilu 45-ALU, jako estetické zakončení profilu.

14 Kč 

bez DPH

17 Kč 

s DPH

Velmi výkonný LED pásek v barvě červená v délce 5m. 60 SMD LED diod na jeden metr pásku.

425 Kč 

bez DPH

514 Kč 

s DPH

HLINÍKOVÝ PROFIL STEP je speciálně určen k nasvícení schodiště. Osvětlení lze nezávisle kombinovat jako horní, přímé osvětlení jednotlivých schodových stupňů nebo jako nepřímé dolní osvětlení. Lze použít rovněž dva způsoby najednou. Profil je osazen d

378 Kč 

bez DPH

458 Kč 

s DPH

Záslepka PVC TAN-C5 bílé barvy, je určena do profilu TAN-C5, jako estetické zakončení profilu.

6 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Tento profil je vhodný k výrobě svítidel. Na profil lze umístit vedle sebe až 10 LED pásků 5050 a docílit tak vysoké svítivosti a velice exkluzivního a netradičního vzhledu.

297 Kč 

bez DPH

360 Kč 

s DPH

Záslepka GIP-L šedé barvy, je určena do profilu GIP-ALU, jako estetické zakončení profilu.

15 Kč 

bez DPH

18 Kč 

s DPH

Difuzor HS22 lze instalovat do profilů LESTO, LARKO, LIPOD, GIZA a LOKOM. Je vyroben z nejkvalitnějšího německého polykarbonátu firmy Bayer Sheet Europe. Difuzor je velice pružný, pevný a odolný proti tepelnému a UV záření.

70 Kč 

bez DPH

85 Kč 

s DPH

Profil Prowax GIP-ALU je svou konstrukcí předurčen pro montáž dvou řad LED pásků. Získáte tak více světla. Profil je anodizovaný (eloxovaný). Eloxace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku (zkratka ELectrolytická OXidace hliníku).

68 Kč 

bez DPH

82 Kč 

s DPH

Záslepka PVC PDS4-K šedé barvy, je určena do profilu PDS4-K, jako estetické zakončení profilu.

14 Kč 

bez DPH

17 Kč 

s DPH

Poloprůhledný difuzor G-K je čtvercového tvaru a je určen do profilu GIP-ALU. Svou konstrukcí je předurčen k výrobě moderních designových úsporných svítidel.

254 Kč 

bez DPH

307 Kč 

s DPH

Profil TAKO je ekonomickou variantou profilu MICRO-K. Hlavní rozdíl je v používaném difuzoru. Je určen pro zafrézování do nábytkových desek. Profil je anodizovaný (eloxovaný).

54 Kč 

bez DPH

65 Kč 

s DPH

Záslepka PVC-PDS4-K šedé barvy, s otvorem pro přívodnní vodič je určena do profilu PDS4-K, jako estetické zakončení profilu.

18 Kč 

bez DPH

22 Kč 

s DPH

Profil TOST je ekonomickou variantou profilu STOS-ALU. Je určen pro přisazení k nábytku nebo ke stěně. Jedná se o profil anodizovaný = eloxovaný. Eloxace je druh chemicko-tepelné povrchové úpravy výrobků z hliníku (zkratka ELectrolytická OXidace)

69 Kč 

bez DPH

83 Kč 

s DPH

Plastová záslepka k profilu STOS - ALU je šedé barvy a je určena k estetickému zakončení profilu STOS - ALU.

13 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

PROFIL PROWAX PDS - MDF je vhodný jako základna pro LED pásky bez difuzoru a je určen pro univerzální použití. Jedná se o profil z materiálu MDF, t.j. středně hustá vláknitá deska a najde tedy uplatnění především při osvětlení nábytku.

152 Kč 

bez DPH

184 Kč 

s DPH

Úchytka Prowax je určená pro profil MICRO-ALU.

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH