0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Rodinné hry

Rodinné hry

Máte rádi deskovky? Baví vás společně strávené chvíle při hraní zábavných rodinných her? Vyberte si z naší nabídky her pro celou rodinu. Rodinné hry vám dodáme rychle a spolehlivě.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
20 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kouzelnická sada pro pravé kouzelníky s kouzelnickým kloboukem. Balení obsahuje kouzelnický klobouk, příslušenství ke kouzlům a návod na 75 kouzel. Vhodné pro děti od 7let.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Zábavná párty hra podle velepopulárního pořadu. Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Vhodné od 15 let.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Dixit je překrásně ilustrovaná hra založená na nápaditých nápovědách a kreativním hádání. Jednoduchá pravidla. Napomáhá rozvíjet fantazii a představivost. Pro 3-8 hráčů. Doporučený věk 8+. Návrhář hry Jean-Louis Roubira.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Každá karta obsahuje množství ilustrací z přírody celého světa. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Každá karta obsahuje vlajku, hlavní město a hranice státu, a stejně tak i kulturní symboly a pamětihodnosti. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. U každého z 54 zvířat jsou uvedeny důležité údaje, doplněné krásnými ilustracemi. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Založený na klasické abecedě, dává dětem náskok v získávání životně důležitých dovedností, jakými jsou rozpoznávání písmen a čtení. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

310 Kč 

bez DPH

375 Kč 

s DPH

Samostatně hratelné pokračování série hry Dixit. Napomáhá rozvíjet fantazii a představivost. Pro 3-12 hráčů. Doporučený věk 8+. Desková hra vyznamenaná několika prestižními cenami.

602 Kč 

bez DPH

729 Kč 

s DPH

Ubongo – rodinná hra pro děti i dospělé. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků a vzít si drahokamy. Vyhrává ten, kdo má nejvíce diamantů stejné barvy. Vhodné pro děti od 8 let.

660 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

Rychlá hra Hadej, kdo jsem? pro celou rodinu. Vhodná pro 2 až 4 hráče od 4 let. Obsahuje 4 čelenky ve dvou velikostech s držákem na kartu, přesýpací hodiny, 24 žetonů a 50 barevných karet s obrázky. Vyrobeno z recyklovaných materiálů a dřeva. Mix barev.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Společenská hra pro celou partu kamarádů či rodinu, doporučený věk 6+, cílem hry je uhádnout, co jste zač pomocí uzavřených otázek na ANO nebo NE, hra rozvíjí komunikační dovednosti, deduktivní uvažování a schopnost řešit problémy, mobilní aplikace zdarma

321 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Taktická hra piškvorky od značky Addo. Sestavte jako první 4 barevné žetony v řadě. Není vhodné pro děti mladší 3 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Známá hra v nové podobě – JUMANJI. Zachraňte se před koncem světa. Všichni hráči závodí s časem, aby přežili. Jinak vás a vaše spoluhráče džungle porazí.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

Rodinná společenská hra Parky je oslavou krásy amerických národních parků, doprovázenou fenomenálními ilustracemi Fifty-Nine Parks Print Series. Hra je držitelkou řady ocenění za nejlepší rodinnou hru a nejlepší výtvarné zpracování hry.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Kvízová hra nové generace, která vznikla ve spolupráci s dokumentárním televizním kanálem Prima Zoom. Těšit se můžete na 4 různé kategorie - příroda, zajímavá místa, věda a technika, historie.

545 Kč 

bez DPH

659 Kč 

s DPH

Oblíbená párty hra Párty Alias v nejnovější verzi. Ve hře půjde o souboj generací - tedy rodičů a dětí. Děti vysvětlují slova ze světa svých rodičů a rodiče vysvětlují slova ze světa dnešních náctiletých.

470 Kč 

bez DPH

569 Kč 

s DPH

Rodinná hra o stavění mýtických opeřených hadů. Kýžený titul aztéckého velekněze získá ten, kdo dokáže vytvořit ty nejsložitější a nejelegantnější sochy cóatla (opeřeného hada). Vhodné pro děti od 10 let.

817 Kč 

bez DPH

989 Kč 

s DPH

Hra roku 2015 – Splendor je jednoduchá svižnější karetní hra o obchodu s diamanty. Vybudujte obchodní impérium a zaujměte šlechtice, jejichž přízeň a neomezené finanční zdroje vám zajistí slávu. Vhodné pro děti od 10 let.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH