0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Rodinné hry

Rodinné hry

Máte rádi deskovky? Baví vás společně strávené chvíle při hraní zábavných rodinných her? Vyberte si z naší nabídky her pro celou rodinu. Rodinné hry vám dodáme rychle a spolehlivě.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
22 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kouzelnická sada pro pravé kouzelníky s kouzelnickým kloboukem. Balení obsahuje kouzelnický klobouk, příslušenství ke kouzlům a návod na 75 kouzel. Vhodné pro děti od 7let.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Rychlá hra Hadej, kdo jsem? pro celou rodinu. Vhodná pro 2 až 4 hráče od 4 let. Obsahuje 4 čelenky ve dvou velikostech s držákem na kartu, přesýpací hodiny, 24 žetonů a 50 barevných karet s obrázky. Vyrobeno z recyklovaných materiálů a dřeva. Mix barev.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Společenská hra pro 2 až 10 hráčů. Vhodná pro děti od 8 let. Zvolíte téma a všichni hráči na něj odpovídají a říkají slova. Koho už žádné další slovo nenapadne, dostane trestnou nulu. Kdo jich má nejméně, vyhrává.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Společenská hra pro děti od 3 let. Dětská verze známé hry Twister. Oboustranná podložka pro zvolení ideální úrovně hraní. Trénování názvů barev a zvířat.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Desková hra pro děti od 4 let. Pro 2 až 6 hráčů. Oboustranná hrací deska. Jedna strana je určená pro mladší děti, druhá pro starší předškoláky. Možnost hraní s dolarovými bankovkami a s balíčkem pětidolarovek.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Desková hra pro 2 až 6 hráčů. Pro hráče od 8 let. Nakupujete nemovitosti, obchodujete s nimi, prodáváte je a snažíte se vydělat co největší částku peněz a vyhnout se bankrotu.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

2v1 – společenská hra a stavebnice, doporučený věk 4+, 49 dílků pro stavbu věže, kostka pro určení kamene k vytažení, časový limit 15 nebo 30 s, nenásilný rozvoj reflexů, vyrovnanosti, koordinace i znalostí. Dřevo, papír a plast. Pestré a veselé barvy.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Sada 4v1 obsahuje puzzle, domino, pexeso a obrázkové kostky, obrázky s motivy štěňat udělá radost každému obdivovateli psů, pomáhá rozvíjet logické uvažování a manuální a pozorovací schopnosti, vhodné pro děti od 3 let.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Hra Twister je zábavná společenská hra, u které se nebudete nudit. Nová verze umožňuje soupeřům dávat si úkoly. Zauzlujete se do sebe a vyhrává ten, kdo se udrží nejdéle na nohou a nespadne. Vhodné pro děti od 6 let.

445 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Taktická hra piškvorky od značky Addo. Sestavte jako první 4 barevné žetony v řadě. Není vhodné pro děti mladší 3 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Známá hra v nové podobě – JUMANJI. Zachraňte se před koncem světa. Všichni hráči závodí s časem, aby přežili. Jinak vás a vaše spoluhráče džungle porazí.

437 Kč 

bez DPH

529 Kč 

s DPH

Kvízová hra nové generace, která vznikla ve spolupráci s dokumentárním televizním kanálem Prima Zoom. Těšit se můžete na 4 různé kategorie - příroda, zajímavá místa, věda a technika, historie.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Rodinná hra o stavění mýtických opeřených hadů. Kýžený titul aztéckého velekněze získá ten, kdo dokáže vytvořit ty nejsložitější a nejelegantnější sochy cóatla (opeřeného hada). Vhodné pro děti od 10 let.

817 Kč 

bez DPH

989 Kč 

s DPH

Týmová vědomostní hra Na lovu na motivy populárního soutěžního pořadu TV Nova. Stolní hra se hraje ve dvou týmech, proti nimž oběma stojí jeden lovec.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Antistresová hračka v podobě natahovacích nudlí, netoxický materiál, můžete je mačkat, natahovat i zauzlovat, 5 fluorescenčních barev v balení.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Antistresový míček, vhodný na cesty, netoxický materiál, měkká výplň, můžete ho mačkat a vždy se vrátí do původního tvaru, bílá výplň s modrými tečkami, při zmáčknutí křupe, jako když jdete po sněhu.

82 Kč 

bez DPH

99 Kč 

s DPH

Střapatý antistresový míček, vhodný na cesty, netoxický materiál, měkká výplň, můžete ho mačkat a vždy se vrátí do původního tvaru, 4 barevné varianty – růžová, fialová, modrozelená, zelená.

82 Kč 

bez DPH

99 Kč 

s DPH

Antistresový míček, vhodný na cesty, netoxický materiál, vyplněný drobnými kuličkami, můžete ho mačkat a vždy se vrátí do původního tvaru, vícebarevný.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH