0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Rodinné hry

Rodinné hry

Máte rádi deskovky? Baví vás společně strávené chvíle při hraní zábavných rodinných her? Vyberte si z naší nabídky her pro celou rodinu. Rodinné hry vám dodáme rychle a spolehlivě.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
21 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kouzelnická sada pro pravé kouzelníky s kouzelnickým kloboukem. Balení obsahuje kouzelnický klobouk, příslušenství ke kouzlům a návod na 75 kouzel. Vhodné pro děti od 7let.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Rodinná kreslící hra s kouzelným motivem Harryho Pottera, doporučený věk 8+, rozvoj zručnosti, tvořivosti, smyslů, pohotovosti i logického uvažování, pero Pictionary Air ve tvaru hůlky, 112 karet s nápovědami, držák na karty a pravidla hry v balení.

512 Kč 

bez DPH

619 Kč 

s DPH

Zábavná párty hra podle velepopulárního pořadu. Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Vhodné od 15 let.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Založený na klasické abecedě, dává dětem náskok v získávání životně důležitých dovedností, jakými jsou rozpoznávání písmen a čtení. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

310 Kč 

bez DPH

375 Kč 

s DPH

Rychlá hra Hadej, kdo jsem? pro celou rodinu. Vhodná pro 2 až 4 hráče od 4 let. Obsahuje 4 čelenky ve dvou velikostech s držákem na kartu, přesýpací hodiny, 24 žetonů a 50 barevných karet s obrázky. Vyrobeno z recyklovaných materiálů a dřeva. Mix barev.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Společenská hra pro celou rodinu, doporučený věk 6+, nenásilný rozvoj reflexů a koordinace rukou a očí – hra prokáže, kdo má nejlepší zrak i reakce, 9dílná základní deska rozšiřuje herní možnosti, balení obsahuje přes 350 kartiček a sadu žetonů. Mix barev

343 Kč 

bez DPH

415 Kč 

s DPH

Sada 4v1 obsahuje puzzle, domino, pexeso a obrázkové kostky, obrázky s motivy roztomilých žraloků udělá radost každému fanouškovi známé písničky Baby Shark, pomáhá rozvíjet logické uvažování a manuální a pozorovací schopnosti, vhodné pro děti od 3 let.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Sada 4v1 obsahuje puzzle, domino, pexeso a obrázkové kostky, obrázky s motivy štěňat udělá radost každému obdivovateli psů, pomáhá rozvíjet logické uvažování a manuální a pozorovací schopnosti, vhodné pro děti od 3 let.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH

Hra Twister je zábavná společenská hra, u které se nebudete nudit. Nová verze umožňuje soupeřům dávat si úkoly. Zauzlujete se do sebe a vyhrává ten, kdo se udrží nejdéle na nohou a nespadne. Vhodné pro děti od 6 let.

454 Kč 

bez DPH

549 Kč 

s DPH

Společenská hra pro celou partu kamarádů či rodinu, doporučený věk 6+, cílem hry je uhádnout, co jste zač pomocí uzavřených otázek na ANO nebo NE, hra rozvíjí komunikační dovednosti, deduktivní uvažování a schopnost řešit problémy, mobilní aplikace zdarma

321 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Taktická hra piškvorky od značky Addo. Sestavte jako první 4 barevné žetony v řadě. Není vhodné pro děti mladší 3 let.

189 Kč 

bez DPH

229 Kč 

s DPH

Známá hra v nové podobě – JUMANJI. Zachraňte se před koncem světa. Všichni hráči závodí s časem, aby přežili. Jinak vás a vaše spoluhráče džungle porazí.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

Kvízová hra nové generace, která vznikla ve spolupráci s dokumentárním televizním kanálem Prima Zoom. Těšit se můžete na 4 různé kategorie - příroda, zajímavá místa, věda a technika, historie.

545 Kč 

bez DPH

659 Kč 

s DPH

Rodinná hra o stavění mýtických opeřených hadů. Kýžený titul aztéckého velekněze získá ten, kdo dokáže vytvořit ty nejsložitější a nejelegantnější sochy cóatla (opeřeného hada). Vhodné pro děti od 10 let.

817 Kč 

bez DPH

989 Kč 

s DPH

Qwirkle – hra roku 2011, jejíž smysl je utvořit řadu stejných barev či symbolů. Budete muset zapojit strategické myšlení a svoji taktiku promýšlet dopředu. Hra pomáhá rozvíjet logické myšlení. Vhodné pro děti od 6 let.

611 Kč 

bez DPH

739 Kč 

s DPH

2v1 – společenská hra a stavebnice, doporučený věk 4+, 49 dílků pro stavbu věže, kostka pro určení kamene k vytažení, časový limit 15 nebo 30 s, nenásilný rozvoj reflexů, vyrovnanosti, koordinace i znalostí. Dřevo, papír a plast. Pestré a veselé barvy.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Sada 4v1 obsahuje 2x puzzle s 30 dílky, spojovačku a 6 skládacích kostek, obrázky na motivy známé pohádky Tlapková patrola (anglicky Paw Patrol), pomáhá rozvíjet logické uvažování a manuální a pozorovací schopnosti, vhodné pro děti od 3 let.

181 Kč 

bez DPH

219 Kč 

s DPH

Sada 4v1 obsahuje pexeso, domino, puzzle s 30 dílky a 6 skládacích kostek, obrázky na motivy známé pohádky Ledové království (anglicky Frozen), pomáhá rozvíjet logické uvažování a manuální a pozorovací schopnosti, vhodné pro děti od 3 let.

186 Kč 

bez DPH

225 Kč 

s DPH