0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Sady nádobí a hrnce

Sady nádobí a hrnce

Kvalitní a výborné hrnce na vaření i dušení jsou základem každé kuchyně. Pomalý hrnec, tlakový hrnec nebo parní hrnec ocení každá správná kuchařka i kuchař. Milovníci kvalitních hrnců z prvotřídních materiálů u nás najdou přesně to, co hledají. Zavařovací hrnec nebo litinový hrnec na indukci i na plyn? Špičkové hrnce se sendvičovými dny nebo dokonalé hrnce G21 s prodloužženou zárukou vám dodáme rychle a spolehlivě. Jak vybrat správný hrnec a nádobí? Poraťe se s našimi specialisty.

Další podkategorie Sady nádobí a hrnce

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
108 produktů
6 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

Kulatý kastrol Lamart s poklicí, tělo smalt / nerezová ocel, vnitřní smaltovaný povrch. Průměr 22 cm, objem 4,3 l. Typ ohřevu indukce, plyn, sklokeramika a elektřina, vhodný do trouby. Rukojeti z nerezové oceli. Černo-červené provedení.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Kvalitní, odolný, designově čistý, s precizním zpracováním a jedinečnými vlastnostmi. Do detailů vyladěný hrnec z řady G21 Goumet Magic se stane chloubou vaší kuchyně. V čem jsou jeho výhody oproti běžně používaným hrncům?

950 Kč 

bez DPH

1 150 Kč 

s DPH

Celonerezový hrnec G21 Gourmet Miracle s nepřilnavým povrchem GREBLON® C3+ zaujme na první pohled unikátní vnitřní vrstvou. Speciální potravinářská ocel 18/10 CrNi s vrstvou GREBLON® C3+ je dokonalým materiálem díky svým jedinečným vlastnostem.

1 033 Kč 

bez DPH

1 250 Kč 

s DPH

Hrnec značky Berlingerhaus edice Burgundy Metallic Line s objemem 4,1 l. 3vrstvý nepřilnavý povrch s mramorovým designem. Ušetřete až 35 % energie. Turbo indukční dno a ergonomické měkčené rukojeti. Poklice ze žáruvzdorného skla. Červená metalická.

1 041 Kč 

bez DPH

1 259 Kč 

s DPH

Sada značky Berlingerhaus edice Burgundy Metallic Line se skládá z 15 kusů nádobí. 3vrstvý mramorový povrch, charakteristický svou dokonalou nepřilnavostí. Turbo indukční dno a ergonomicky tvarované rukojeti. Vhodné na všechny druhy ohřevu.

3 553 Kč 

bez DPH

4 299 Kč 

s DPH

Univerzální hrnec, na všechny druhy sporáků, průměr horního okraje 28 cm, 3vrstvý titanový povrch s výbornou nepřilnavostí, hliníkové jádro pro dobrou tepelnou vodivost, skleněná poklice se silikonovým okrajem a úchopem.

1 156 Kč 

bez DPH

1 399 Kč 

s DPH

Rendlík kolekce Ebony Line Rosewood značky Berlingerhaus. Objem 1,2 l. 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch. Vhodný na všechny druhy ohřevu i do myčky nádobí. Ecofriendly. Atraktivní design.

322 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Rendlík Berlingerhaus edice Burgundy Metallic Line. Osazený 3vrstvým nepřilnavým mramorovým povrchem. Ergonomická měkčená rukojeť. Vhodný do myčky nádobí. Ecofriendly. PFOA, Olovo, Kadmium FREE. Metalický.

322 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

Velký kastrol s poklicí kolekce Forest Line o průměru 28 cm s nepřilnavým mramorovým povrchem je vhodný k vaření s minimem tuku i k zapékání. Turbo indukční dno, ergonomické rukojeti a Ecofriendly. Poklice z tvrzeného žáruvzdorného skla.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Univerzální rendlík, na všechny druhy sporáků, průměr horního okraje 16 cm, 3vrstvý titanový povrch s výbornou nepřilnavostí, hliníkové jádro pro dobrou tepelnou vodivost.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Univerzální hrnec, na všechny druhy sporáků, průměr horního okraje 24 cm, 3vrstvý titanový povrch s výbornou nepřilnavostí, hliníkové jádro pro dobrou tepelnou vodivost, skleněná poklice se silikonovým okrajem a úchopem.

966 Kč 

bez DPH

1 169 Kč 

s DPH

Kastrol z kolekce Carbon PRO pro všechny druhy ohřevu i k zapékání v troubě, celkový objem 8 l, poklice ze žáruvzdorného skla. 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch, vhodný do myčky nádobí, EcoFriendly produkt bez obsahu PFOA. Stříbrná a čirá barva.

1 156 Kč 

bez DPH

1 399 Kč 

s DPH

Hrnec kolekce Carbon PRO Line značky Berlingerhaus. Objem 6,1 l a poklice ze žáruvzdorného skla. 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch. Vhodný na všechny druhy ohřevu, k zapékání v troubě i do myčky nádobí. Ecofriendly. Atraktivní design.

1 107 Kč 

bez DPH

1 339 Kč 

s DPH

Hrnec kolekce Carbon PRO Line značky Berlingerhaus. Objem 4,1 l a poklice ze žáruvzdorného skla. 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch. Vhodný na všechny druhy ohřevu, k zapékání v troubě i do myčky nádobí. Ecofriendly. Atraktivní design.

892 Kč 

bez DPH

1 079 Kč 

s DPH

Hrnec kolekce Ebony Line Rosewood značky Berlingerhaus. Objem 4,1 l a poklice ze žáruvzdorného skla. 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch. Vhodný na všechny druhy ohřevu i do myčky nádobí. Ecofriendly. Atraktivní design.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Kastrol kolekce Ebony Line Rosewood značky Berlingerhaus. Objem 2,5 l a poklice ze žáruvzdorného skla. 3vrstvý nepřilnavý mramorový povrch. Vhodný na všechny druhy ohřevu i do myčky nádobí. Ecofriendly. Atraktivní design.

577 Kč 

bez DPH

699 Kč 

s DPH

Hrnec Berlingerhaus BH-1256 edice Burgundy Metallic Line. Osazený 3vrstvým nepřilnavým mramorovým povrchem. Ergonomická měkčená rukojeť. Vhodný na všechny druhy ohřevu a do myčky nádobí. Ecofriendly. PFOA, Olovo, Kadmium FREE. Metalický.

660 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

Hrnec s poklicí Berlingerhaus BH-1197 Forest Line o průměru 24 cm. Nepřilnavý 3vrstvý mramorový povrch. Turbo indukční dno. Poklice ze žáruvzdorného skla. Atraktivní design dřeva a kamene. Vhodný i k zapékání v troubě. Ecofriendly.

859 Kč 

bez DPH

1 039 Kč 

s DPH