0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Satelitní konvertory

Satelitní konvertory

Konvertor je důležitým doplňkem pro satelitní paraboly. Konvertor je určený pro instalaci do ohniska paraboly, kde přijímá a zesiluje satelitní signál. Zároveň signál upravuje na nižší kmitočet pro přivedení do satelitního přijímače. Zde si vyberete z konvertorů v různém provedení přesně ten, který potřebujete.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
5 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Tesla Multifeed Quad LNB konvertor pro systémy, které využívají více LNB na satelitní anténě tzv. multiconnect/multifeed instalace. Všechny jsou vybaveny LTE filtrem a úzkým hrdlem, při zachování maximálního přenosu signálu.

252 Kč 

bez DPH

304 Kč 

s DPH

Tesla Multifeed Single LNB konvertor pro systémy, které využívají více LNB na satelitní anténě tzv. multiconnect/multifeed instalace. Konvertor je vybaven LTE filtrem a úzkým hrdlem, při zachování maximálního přenosu signálu.

69 Kč 

bez DPH

83 Kč 

s DPH

Konvertor značky Inverto je kompatibilní s DVB-S2 (HD a UHD). Velmi nízký šum, optimalizovaná spotřeba energie, izolace křížovou polarizací, vysokofrekvenční stabilita. Tento konvertor lze zjednodušeně charakterizovat jako skvělý poměr výkonu a ceny.

375 Kč 

bez DPH

454 Kč 

s DPH

Nejlepší (dle nezávislých testů) konvertor twin pro 2 TV od firmy Inverto nabízí maximální výkon i v těch nejhorších příjmových podmínkách. Určeno pro paraboly jakéhokoliv průměru a příjem z jedné družice.

426 Kč 

bez DPH

515 Kč 

s DPH

Inverto RED Extend Singl Long Neck 40mm LNB je univerzální konvertor vhodný pro multifokus. Zařízení disponuje šumovým číslem 0,3 dB a frekvenčním rozsahem 10,7 - 11,7 / 11,7 - 12,75 GHz. Šířka hlavy konvertoru je 48 mm.

101 Kč 

bez DPH

122 Kč 

s DPH