0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Síťové optické prvky

Další podkategorie Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
32 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-LX port pro Single-mode vlákno 9/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 10 km, modul využívá vlnové délky 1310 nm. Napájení modulu je prostř

314 Kč 

bez DPH

380 Kč 

s DPH

2pásmový VoIP GPON router, protokoly TR-069 a OMCI, rychlost přenosu až 867 MB/s v 5GHz pásmu, spolehlivý přístup pomocí 1 SC/APC portu, sdílení přes 4 GbE RJ-45 pro IPTV a další aplikace, XFS port RJ-11 pro VoIP, downstream až 2488 Mbps. Černá barva.

1 041 Kč 

bez DPH

1 259 Kč 

s DPH

Gigabitový media konvertor vybavený SC konektorem (multi-mode) a 1x RJ45. Konvertor slouží jako přechodka mezi klasickou metalickou sítí a optikou. Převodník se hodí všude tam, kde je vzdálenost mezi dvěma body delší než povoluje klasická matalická síť

768 Kč 

bez DPH

929 Kč 

s DPH

SFP modul TL-SM5110-SR je navržen tak, aby propojil dvě zařízení na vzdálenost až 300 m pomocí duplexního multi-mode OM3 vlákna s rychlostí 10 Gigabit.

410 Kč 

bez DPH

496 Kč 

s DPH

Koncový GPON terminál, ideální pro řešení Fiber to the Home, protokol TR-069, spolehlivý a rychlý přístup pomocí 1 SC/APC portu, sdílení přes GbE RJ-45, downstream až 2488 Mbps = hladký přenos VoIP a streamování videí v HD kvalitě. Černá barva.

368 Kč 

bez DPH

445 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

322 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

1režimový SFP+ LC modul pro prodloužení přenosové vzdálenosti mezi 2 přístroji pomocí optických kabelů 9/125 µm, ethernetové připojení typu 10G, 10km dosah, Hot Swapping = možnost přidat nebo odebrat jednotlivě součástky bez nutnosti vypnutí. Bílá.

792 Kč 

bez DPH

958 Kč 

s DPH

Centrální OLT jednotka pro výstavbu GPON sítě, Pizza box provedení, 8 GPON portů = až 1024 klientských ONU jednotek, poměr rozdělení splitterů 1 : 128 pro každý port, 2x 10G SFP+, 1x GbE RJ-45, 2x RJ-45. Duální AC+DC napájení, Hot-Swappable design. Černá

32 471 Kč 

bez DPH

39 290 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 100 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100 Mbps.

322 Kč 

bez DPH

389 Kč 

s DPH

MiniGBIC/SFP Modul slouží jako rozšiřující modul pro switche. Modul má 1 optický 1000Base-SX port pro Multi-mode vlákno 50/62,5/125um s 2 konektory LC (Duplex). Délka linky může být maximálně 550/275 m, modul využívá vlnové délky 850 nm. Napájení modulu j

347 Kč 

bez DPH

419 Kč 

s DPH

Centrální OLT jednotka pro výstavbu GPON sítě, Pizza box provedení, 4 GPON portů = až 512 klientských ONU jednotek, poměr rozdělení splitterů 1 : 128 pro každý port, 1x SFP+, 1x GbE RJ-45, 2x RJ-45. Duální AC+DC napájení, Hot-Swappable design. Černá.

23 001 Kč 

bez DPH

27 831 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10/100/1000 Mbps.

486 Kč 

bez DPH

588 Kč 

s DPH

Modul TP-LINK TL-SM321A díky technologii WDM umožňuje přenos dat přes jedno optické vlákno obousměrně. Umožní komunikovat až na vzdálenost 10 kilometrů skvělou přenosovou rychlostí až 1,25 Gbps. TP-LINK TL-SM321A stačí vložit do SFP slotu swtiche, popřípa

425 Kč 

bez DPH

515 Kč 

s DPH

Optický modul formátu SFP pro GPON OLT zařízení ITU-T G.984.2, přenosová rychlost vysílání 2488 MB/s a příjem 1244 MB/s, vlnová délka 1490 nm/1310 nm, SC/UPC konektor, umožňuje obousměrnou komunikaci po jediném optickém vlákně s dosahem 20 km. Stříbrná.

1 919 Kč 

bez DPH

2 321 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

486 Kč 

bez DPH

588 Kč 

s DPH

SFP modul TP-Link TL-SM321A-2, WDM, přenos dat až 1,25 Gbps na vzdálenost až 2 km v 9/125 µm SMF, konektory SM/LC, výměna za provozu, MiniGBIC modul.

265 Kč 

bez DPH

321 Kč 

s DPH

Opticko metalický WDM konvertor z RJ45 na optický SC konektor. Jeho maximální propustnost je 1000 Mbps FD, čemuž je přizpůsobený i ethernetový port, který s vaším zařízením může komunikovat 10 / 100 / 1000 Mbps.

599 Kč 

bez DPH

725 Kč 

s DPH

MiniGBIC modul TP-LINK TL-SM321B určený pro rozvod či zakončení optické síťové trasy na vzdálenost až 10 km při maximální rychlosti 1,25 Gbit/s (1000Base-BX). MiniGBIC moduly je možné osazovat postupně dle aktuálních požadavků na rychlost sítě. Při změně

293 Kč 

bez DPH

354 Kč 

s DPH