0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Síťové optické prvky

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
198 produktů
11 stránek

Položek na stránku:

 
 

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WD

568 Kč 

bez DPH

687 Kč 

s DPH

Gelový kabel je konstrukce CLT s LSOH pláštěm. Je tvořený 24 vlákny 62,5 / 125 um. Součástí balení je zbytek kabelu, prodej pouze vcelku.

32 Kč 

bez DPH

39 Kč 

s DPH

Monžo objednat pouze celé množství 78m Popis produktu: Optický singl mode 8 vláknový univerzální - černý (vnitřní/venkovní) samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce v samoodvíjecím boxu. Použitá jsou vlákna G.657A1. Konstrukce kabelu do

8 Kč 

bez DPH

10 Kč 

s DPH

Emitor viditelného světla je zdroj červeného světla, které slouží pro bezprostřední kontrolu kontinuity multimodových a singlemodových optických vláken, stavu konektorů a identifikaci vláken v neoznačených optických rozvodech. Poskytuje dosah až 10 km.

1 985 Kč 

bez DPH

2 401 Kč 

s DPH

Rozvaděč kovový optický jednokřídlý se zámkem vybavený čelem pro 24x SC a 2x optická kazeta včetně hřebínků pro 4x6 svárů. Panel pro spojky je vyjímatelný Technické parametry: typ rozvaděče: nástěnný rozměr (šxhxv): 270x250x65 mm počet ko

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

Optická vana výsuvná 19" 1U pro 24 SC vybavená kazetami pro 24 vláken včetně hřebínků pro sváry Technické parametry: počet konektorů: 24 typ konektoru: SC barva: černá Obsah baleni: 1x Kovový rozvaděč 1x Kovový

638 Kč 

bez DPH

771 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 50 / 125 s konektory ST-ST.

146 Kč 

bez DPH

176 Kč 

s DPH

Optický Patch kabel MM je určený k propojení aktivních zařízení, jako jsou: HUB, media konvertor, pracovní stanice s pasivními jako jsou: optický rozváděč, optická vana. Balení obsahuje 1 m duplexního kabelu typu 62,5 / 125 s konektory ST-ST.

146 Kč 

bez DPH

176 Kč 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory: SC - SC

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parame

39 Kč 

bez DPH

47 Kč 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické paramet

37 Kč 

bez DPH

44 Kč 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. Technické parametry

42 Kč 

bez DPH

51 Kč 

s DPH

Ochrana optického svaru 60mm

6 Kč 

bez DPH

8 Kč 

s DPH

Spojka Fibrlok™ II 2539 pro vlákna s 250 µm a 900 µm těsným pláštěm slučuje spojku 3M Fibrlok™ II 2529, aktivační nástroj a úchyt v jedné sestavě. Umožňuje rychlou instalaci v provozu bez samostatného montážního nástroje nebo spojovací opt. kazety.

259 Kč 

bez DPH

313 Kč 

s DPH

Venkovní spojka pro propojení nebo odbočení optických kabelů (tras) s kapacitou max. 12 vláken. Spojka obsahuje 1 kazetu pro max. 12 optických vláken. Spojka ve venkovním provedení s krytím IP68 je určena k montáži na zeď nebo stožár případně k přímému ul

3 177 Kč 

bez DPH

3 844 Kč 

s DPH

WDM SFP moduly používají pro obousměrné spojení jen jednoho optického vlákna, umožňují tím dvojnásobně zvýšit hustotu spojení bez nutnosti výměny optické trasy. Pozor: WDM moduly je nutné používat v páru, tj A a B. Formát: SFP Rychlost: 1Gbps Typ: WD

582 Kč 

bez DPH

704 Kč 

s DPH

Optický singlemode 12vláknový univerzální samonosný kabel DROP FTTH v návinu 1000 m na cívce je v samoodvíjecím boxu. Konstrukce kabelu dovoluje malý poloměr ohybu. Prodej celého klubka kabelu v boxu.

13 Kč 

bez DPH

16 Kč 

s DPH

S pomocí VFL lze najít zarážky, špatné spojení, ohýbání nebo praskliny v kabelech z optických vláken. VFL lze provozovat buď v režimu spojité vlny (CW), nebo v pulzním režimu.

2 154 Kč 

bez DPH

2 606 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • S

    Spec. nabídka

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...