0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Skládačky a vkládačky

Skládačky a vkládačky

Nejlepší hračky pro procvičení jemné motoriky dětí i trpělivosti rodičů. Skládačky nebo vkládací hračky plní dvojí roli – děti baví a zároveň jim pomáhají rozlišovat různé tvary. Značkové skládací nebo vkládací hračky máme na výběr v různých provedeních za skvělé ceny, s výběrem vám rádi pomůžeme.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
14 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Vzdělávací dřevěná hračka uvádí děti do světa různých tvarů, barev a textur. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Vyrobeno z vysoce kvalitních odpovědně získaných materiálů.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Navlékání dřevěných korálků na tyčky podle předloh. Motoricko-didaktická hra, která nenásilnou formou učí děti rozeznávat základní barvy a tvary.

569 Kč 

bez DPH

689 Kč 

s DPH

Pestrobarevné dřevěné magnetky s motivy farmy a zvířátek, ideální pro rozvoj dětské fantazie a jemné motoriky, rozpoznávání různých barev, tvarů a zvířat. Dílky jsou velké 3 až 5 cm, minimální riziko jejich vdechnutí nebo spolknutí. Značka ADEME.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Deset kartonových skládacích kostek s pěknými ilustracemi Michelle Carlslund. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a zručnost dětí.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů. Obsahuje 17 hracích dílů.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Vkládací puzzle pro nejmenší děti od 18 měsíců, hračka podněcuje k objevování a procvičování jemné motoriky i sluchu, každý dílek v sobě ukrývá chrastítko, pestrobarevný motiv džungle od výtvarníka Andyho Westface. Certifikované dřevo, nezávadné barvy.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Nechejte děti objevovat duhový svět roztomilých cirkusových zvířat výtvarníka Andyho Westface, se soupravou jedinečných stohovatelných kostek. Díky stohovacímu provedení je hračka velmi skladná, zároveň ale umožňuje postavit až 87 cm vysokou věž.

313 Kč 

bez DPH

379 Kč 

s DPH

Sada 3 barevných věží na dřevěném stojánku, doporučený věk 3+, navlékání různotvarých dílků na tyče, hračka naučí děti vnímat barvy, rozdílné velikosti i tvary, povzbudí dětskou kreativitu i chuť objevovat, rozvíjí logické uvažování i jemnou motoriku.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Dřevěná kostka s tvary Medvídka Pú je určena pro děti od jednoho roku a slouží ke vkládání tvarů. Dřevěná kostka má po stranách různé otvory, do kterých se děti pokoušejí prostrčit ten správný tvar. Tato hračka podporuje rozvoj jemné motoriky.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Dřevěná kostka s tvary Mickey Mouse je určena pro děti od jednoho roku a slouží k vkládání tvarů. Dřevěná kostka má po stranách různé otvory, do kterých se děti pokoušejí prostrčit ten správný tvar.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Motorická archa zvířat značky Vilac je ideální pro trénování úchopu, poznávání tvarů, barev a zvířat. Hračky jsou vyráběny ekologicky. Archa obsahuje 9 ks zvířátek. Vhodné od 18m+

517 Kč 

bez DPH

625 Kč 

s DPH

Pestrobarevná didaktická hračka obsahuje 6 kostek různé velikosti a 6 zvířátek – pes, kočka, veverka, želva, ryba a papoušek. Věž z kostek se staví od největší po nejmenší. Doporučený věk 1+. Recyklovaný papír a karton, certifikované dřevo.

446 Kč 

bez DPH

539 Kč 

s DPH

Dřevěná pestrobarevná hračka, 1 farma a 10 zvířátek. Vkládací otvory pro každé ze zvířátek různých tvarů, pokusy o umístění zvířátek dovnitř domečku rozvíjí motorické schopnosti a inteligenci vašeho dítěte. Značka francouzské agentury ADEME.

669 Kč 

bez DPH

809 Kč 

s DPH

První vkládací puzzle pro nejmenší děti od 6 měsíců, přináší mnoho legrace, zábavy i ponaučení, stimulují hmat, zrak i mysl, rozvíjí základní znalosti, smyslové vnímání, schopnost řešit úkoly i důvěru v sebe sama, motivují k dalšímu objevování. Mix barev.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH