0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Skládačky a vkládačky

Skládačky a vkládačky

Nejlepší hračky pro procvičení jemné motoriky dětí i trpělivosti rodičů. Skládačky nebo vkládací hračky plní dvojí roli – děti baví a zároveň jim pomáhají rozlišovat různé tvary. Značkové skládací nebo vkládací hračky máme na výběr v různých provedeních za skvělé ceny, s výběrem vám rádi pomůžeme.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
14 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Vkládací puzzle pro nejmenší děti od 12 měsíců, rozvíjí koordinaci, koncentraci, logické uvažování, kreativní myšlení, smysl pro detail a trpělivost, motivují k samostatnosti a podněcují zdravou sebedůvěru. Certifikované dřevo, zdravotně nezávadné barvy.

169 Kč 

bez DPH

205 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka uvádí děti do světa různých tvarů, barev a textur. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Vyrobeno z vysoce kvalitních odpovědně získaných materiálů.

302 Kč 

bez DPH

365 Kč 

s DPH

Navlékání dřevěných korálků na tyčky podle předloh. Motoricko-didaktická hra, která nenásilnou formou učí děti rozeznávat základní barvy a tvary.

578 Kč 

bez DPH

699 Kč 

s DPH

Deset kartonových skládacích kostek s pěknými ilustracemi Michelle Carlslund. Rozvíjí koordinaci ruka-oko a zručnost dětí.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Vzdělávací dřevěná hračka přispívá nejen k vývoji dětské motoriky, ale také k výuce prvního počítání, poznávání barev a tvarů. Obsahuje 17 hracích dílů.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Didaktická hračka, doporučený věk 3+, 5 různě velkých kostek s otvorem a 5 geometrických útvarů pro vkládání, rozvoj základních znalostí, jemné motoriky, smyslů a představivosti, stavba věže od největší kostky po nejmenší. Přírodní dřevo. Pestré barvy.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Barevné kostky řady ABC v kyblíku s víkem se třemi různými otvory pro vkládání kostek dle tvaru potěší děti již od 1 roku. Vkládačka přirozenou cestou podněcuje k procvičování smyslového vnímání a jemné motoriky.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Hrací set řady ABC pro děti od 1 roku obsahuje vkládací box, pyramidu z kroužků a pyramidu z kelímků. 18 kusů, vhodné pro děti od 12 měsíců.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Nechejte děti objevovat duhový svět roztomilých cirkusových zvířat výtvarníka Andyho Westface, se soupravou jedinečných stohovatelných kostek. Díky stohovacímu provedení je hračka velmi skladná, zároveň ale umožňuje postavit až 87 cm vysokou věž.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Sada 3 barevných věží na dřevěném stojánku, doporučený věk 3+, navlékání různotvarých dílků na tyče, hračka naučí děti vnímat barvy, rozdílné velikosti i tvary, povzbudí dětskou kreativitu i chuť objevovat, rozvíjí logické uvažování i jemnou motoriku.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Dřevěná kostka s tvary Medvídka Pú je určena pro děti od jednoho roku a slouží ke vkládání tvarů. Dřevěná kostka má po stranách různé otvory, do kterých se děti pokoušejí prostrčit ten správný tvar. Tato hračka podporuje rozvoj jemné motoriky.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Dřevěná kostka s tvary Mickey Mouse je určena pro děti od jednoho roku a slouží k vkládání tvarů. Dřevěná kostka má po stranách různé otvory, do kterých se děti pokoušejí prostrčit ten správný tvar.

379 Kč 

bez DPH

459 Kč 

s DPH

Dřevěná pestrobarevná hračka, 1 farma a 10 zvířátek. Vkládací otvory pro každé ze zvířátek různých tvarů, pokusy o umístění zvířátek dovnitř domečku rozvíjí motorické schopnosti a inteligenci vašeho dítěte. Značka francouzské agentury ADEME.

636 Kč 

bez DPH

769 Kč 

s DPH

Vkládací puzzle pro nejmenší děti od 18 měsíců, hračka podněcuje k objevování a procvičování jemné motoriky i sluchu, každý dílek v sobě ukrývá chrastítko, pestrobarevný motiv džungle od výtvarníka Andyho Westface. Certifikované dřevo, nezávadné barvy.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH