0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Školní vybavení

Školní vybavení

Hledáte výbavu pro děti na prvním stupni základní školy nebo pro děti do školky? Vyberte jim hezký a praktický pytlík na přezůvky nebo baťůžek s plyšákem, který je bude provázet při prvních školkových a školních výpravách.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
58 produktů
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Cestovní batoh na kolečkách, motiv animovaného seriálu Tlapková patrola, design se psími záchranáři ve složení Marshall, Rubble a Chase, 2 nastavitelné polstrované popruhy, vrchní poutko, kapsa s uzavíráním na zip. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

429 Kč 

bez DPH

519 Kč 

s DPH

Malý batoh, 3D motiv animovaného seriálu Tlapková patrola (Paw Patrol), design se psími záchranáři ve složení Marshall, Rubble a Chase, 2 nastavitelné ramenní popruhy, vrchní poutko, přední a zadní kapsa na zip. Plně omyvatelný polyester. Světle modrá.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Velký sáček na přezůvky či cvičební úbor, motiv animovaného seriálu Tlapková patrola, design se psími záchranáři ve složení Marshall, Rubble a Chase, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek, nízká hmotnost. Plně omyvatelný polyester. Světle modrá a červená.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Cestovní či školní batoh s motivem Spider-Mana a pavoučí grafikou, 2 nastavitelné polstrované popruhy, vrchní poutko, zadní, přední i boční kapsy na zip, jezdec se znakem tohoto superhrdiny. Plně omyvatelný polyester. Červená, modrá, černá a bílá barva.

710 Kč 

bez DPH

859 Kč 

s DPH

Školní penál pro psací potřeby všeho druhu, fantastický motiv Spider-Mana s pavoučí grafikou, uzavírání na zip, jezdec se znakem tohoto nejoblíbenějšího superhrdiny. Plně omyvatelný polyester. Klasická červená a modrá barva, černé a bílé barevné akcenty.

145 Kč 

bez DPH

175 Kč 

s DPH

Malý batoh s motivem seriálu Tlapková patrola, vhodný na výlety či do školky, design se psími záchranáři ve složení Marshall, Rubble a Chase, 2 nastavitelné ramenní popruhy, vrchní poutko, kapsa s uzavíráním na zip. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

128 Kč 

bez DPH

155 Kč 

s DPH

Taška přes rameno, motiv animovaného seriálu Tlapková patrola, design se psími záchranáři ve složení Marshall, Rubble a Chase, nastavitelný ramenní popruh, vrchní poutko, kapsa na zip. Plně omyvatelný polyester. Světle modrá a červená barva.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Taška přes rameno, motiv animovaného seriálu Tlapková patrola, design se psími záchranáři ve složení Marshall, Rubble a Chase, nastavitelný ramenní popruh, vrchní poutko, kapsa na zip. Plně omyvatelný polyester. Tmavě a světle modrá barva.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH

Cestovní či školní batoh s motivem populární sandboxové hry Minecraft, design s oblíbenou hratelnou postavičkou jménem Alex, 2 nastavitelné ramenní popruhy, vrchní poutko, 2 kapsy s uzavíráním na zip. Plně omyvatelný polyester. Zelená, tyrkysová a žlutá.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Školní penál s kouzelným motivem Harryho Pottera, vhodný pro fanoušky knižního, filmového i herního světa Wizarding World, velký erb Nebelvíru, lví vzor v černé barvě, jezdec ve tvaru nebelvírského lva. Plně omyvatelný polyester. Šedá, černá, rudá a žlutá

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Cestovní batoh s kouzelným motivem Harryho Pottera, barvy a erb Nebelvíru, 2 nastavitelné polstrované popruhy, vrchní poutko, 2 kapsy se zipem, jezdec ve tvaru nebelvírského lva. Plně omyvatelný polyester. Šedá, černá, rudá a zlatavě žlutá barva.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Cestovní či školní batoh s motivem Jurského světa, fantastická dinosauří grafika – T-Rex, pteranodon, brontosaurus či velociraptor, 2 nastavitelné polstrované popruhy, vrchní poutko, 2 kapsy s uzavíráním na zip. Plně omyvatelný polyester. Zelená a béžová.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Malý sáček na přezůvky či cvičební úbor, motiv animované duologie Ledové království (Frozen), design s hlavními hrdinkami Elsou a Annou, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek, nízká hmotnost. Plně omyvatelný polyester. Růžová a modrá barva.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Taška přes rameno s motivem bájného jednorožce, vhodná na cesty, na výlety i pro školní výuku, nastavitelný ramenní popruh, vrchní poutko, kapsa na zip s ozdobnou bambulí a mašlí. Plně omyvatelný polyester. Růžová, stříbrná, fialová, bílá a modrá barva.

194 Kč 

bez DPH

235 Kč 

s DPH

Školní penál pro psací potřeby všeho druhu, fantastický motiv jednorožce, klasické uzavírání na zip, jezdec s ozdobnou bambulí a mašlí. Plně omyvatelný polyester. Růžovo-stříbrné provedení, modré, fialové a bílé barevné akcenty.

136 Kč 

bez DPH

165 Kč 

s DPH

Velký sáček na přezůvky či cvičební úbor, motiv se psími záchranáři z Tlapkové patroly – Marshall, Rubble a Chase, dinosauři na pozadí, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek, nízká hmotnost. Plně omyvatelný polyester. Tmavě a světle modrá barva.

140 Kč 

bez DPH

169 Kč 

s DPH

Malá taška přes rameno, krásný motiv s postavičkami Mimoňů z kultovní animované trilogie Já, padouch, nastavitelný ramenní popruh, vrchní poutko, hlavní kapsa na zip. Plně omyvatelný polyester. Žlutá, modrá a černá barva.

236 Kč 

bez DPH

285 Kč 

s DPH

Lehký cestovní batoh s motivem potrhlých Mimoňů, 2 vyvýšená kolečka, 2 opěrné nožičky, 2 nastavitelné polstrované popruhy, vrchní poutko, teleskopická rukojeť pro děti, kapsa se zapínáním na zip. Plně omyvatelný polyester. Žlutá, modrá, černá a bílá barva

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH