0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Školní vybavení

Školní vybavení

Hledáte výbavu pro děti na prvním stupni základní školy nebo pro děti do školky? Vyberte jim hezký a praktický pytlík na přezůvky nebo baťůžek s plyšákem, který je bude provázet při prvních školkových a školních výpravách.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
16 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Batoh s oblíbenou dětskou postavičkou Bingem. Nastavitelné ramenní popruhy a poutko na zavěšení. V batůžku jsou kostky Baby Blocks pro nejmenší a kartičky postaviček z oblíbeného dětského seriálu.

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

Sáček s motivem seriálu Tlapkova patrola pro školní docházku i volnočasové aktivity všeho druhu, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Sáček s Elsou a Annou z animované duologie Frozen pro školní docházku i volnočasové aktivity, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Sáček s motivem bájného jednorožce pro školní docházku i volnočasové aktivity všeho druhu, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

115 Kč 

bez DPH

139 Kč 

s DPH

Sáček s motivem animovaného snímku Minions pro školní docházku i volnočasové aktivity všeho druhu, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Žlutá barva.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Sáček s motivem Minnie Mouse od Walta Disneyho pro školní docházku i volnočasové aktivity všeho druhu, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Růžová.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Sáček s motivem Mickeyho Mouse od Walta Disneyho pro školní docházku i volnočasové aktivity všeho druhu, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání pouhým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Sáček s Bleskem McQueenem z animované trilogie Cars pro školní docházku i volnočasové aktivity, slouží pro uložení a přenos tenisek, botasek, bačkůrek či cvičebního úboru, uzavírání jednoduchým stažením šňůrek. Plně omyvatelný polyester. Mix barev.

131 Kč 

bez DPH

159 Kč 

s DPH

Pestrobarevný batoh pro malé školáky a předškoláky s obrázkem oblíbeného animovaného myšáka Mickey mouse. Prostorná kapsa na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Ouško pro přenášení v ruce.

255 Kč 

bez DPH

309 Kč 

s DPH

Pestrobarevný batoh pro malé školáky a předškoláky s motivem oblíbeného animovaného filmu Auta. Prostorná kapsa na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Ouško pro přenášení v ruce.

264 Kč 

bez DPH

319 Kč 

s DPH

Černý batoh pro malé školáky a předškoláky s motivem oblíbených filmových super hrdinů Avengers. Hlavní a přední kapsa na zip. Nastavitelné ramenní popruhy. Ouško na přenášení v ruce.

313 Kč 

bez DPH

379 Kč 

s DPH

Dětský batůžek G21 s medvědíma ušima je vyrobený z kvalitních textilních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohodlné na údržbu. Batůžek má malou přední kapsičku, do které se pohodlně vejdou všechny malé dětské poklady.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Batůžek G21 s plyšovou žirafou je vyrobený z kvalitních textilních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohodlné na údržbu. Plyšová žirafa je zasunuta do roztomilých kalhotek na suchý zip, ze kterých ji můžete snadno vyndat.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Dětský batůžek G21 je vyrobený z kvalitních textilních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohodlné na údržbu. Batůžek má malou přední kapsičku, do které se pohodlně vejdou všechny malé dětské poklady. Na zipech jsou chlupaté bambulky.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Dětský batůžek G21 s plyšovou žirafou je vyrobený z kvalitních textilních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohodlné na údržbu. Na batůžku je našitá roztomilá plyšová žirafa, kterou nelze z batohu sundat.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Batůžek G21 s plyšovou sovičkou je vyrobený z kvalitních textilních materiálů, které jsou příjemné na dotek i pohodlné na údržbu. Plyšová sovička je zasunuta do plyšového hnízda, ze kterého ji můžete snadno vyndat.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH