0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Sodastream příslušenství

Sodastream příslušenství

Náhradní bombičky na Sodastream i lahve na Sodastream  vám dodáme rychle a spolehlivě. Víte, že jedna Sodastream bombička vyrobí až 80 litrů domácí bublinkové limonády? Lahve na sodastream jsou k opakovanému použití, vyberte si elegantní skleněnou láhev na pití nebo barevné lahve na Sodastream a další příslušenství a doplňky pro Sodastream.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
15 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Dvě lahve v tomto balení můžete podle potřeby použít pro perlivou i neperlivou vodu. S líbivým potiskem Cocktail Party vypadají velice elegantně. Hermetický uzávěr. Vyrobené z nezávadného materiálu.

214 Kč 

bez DPH

259 Kč 

s DPH

My Only Bottle – nová řada společenských lahví SodaStream vyrobená z Tritanu, který připomíná sklo. Speciální plastový materiál nepojí žádné pachy, nežloutne, je velice odolný, UV rezistentní a neobsahuje BPA a jiné škodlivé látky. Objem 0,6 l.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Limitovaná edice lahve typu Jet v designu Pepsi. Objem 1 litr. Kompatibilní se všemi výrobníky SodaStream, které využívají plastové lahve. Hermetické šroubovací víčko.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Limitovaná edice lahve typu Fuse v designu Pepsi. Objem 1 litr. Kompatibilní s výrobníky Sodastream Spirit. Hermetické šroubovací víčko.

148 Kč 

bez DPH

179 Kč 

s DPH

Limitovaná edice dvou lahví v baleni DUO pack typu JET v designu Pepsi MAX a 7UP. Hermetický uzávěr. Vyrobené z nezávadného materiálu. Objem 2x 1 litr.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Limitovaná edice neoprenového obalu Sodastream s designem Pepsi Max a barevnými pruhy. Praktické poutko pro snadné nošení s sebou. Jedním z 5 unikátních designů. Navržený pro 1litrové lahve SodaStream Fuse. Udrží nápoj déle studený / teplý.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Lahev typu Fuse pro výrobníky perlivé vody. Atraktivní design v nerezovém provedení. Objem 1 litr. Kompatibilní s výrobníky Sodastream - Source, Play, Spirit a Power.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

Sada 3 nápojových lahví pro výrobníky domácí perlivé vody SodaStream. Atraktivní design potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Elegantní Pepsi design. Objem 1 litr. Zdravotně nezávadný materiál šetrný k přírodě.

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

Sada 3 tlakových nápojových lahví pro výrobníky domácí perlivé vody SodaStream. Atraktivní barevné provedení potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Elegantní černo-bílý design. Objem 1 litr. Zdravotně nezávadný materiál šetrný k přírodě.

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

Dvě lahve v tomto balení můžete podle potřeby použít pro perlivou i neperlivou vodu. S líbivým potiskem „Květiny v zimě“ vypadají velice elegantně. Mají životnost až 3 roky. Hermetický uzávěr. Vyrobené z nezávadného materiálu.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Sada 3 ks tlakových nápojových lahví o objemu 1 litr pro výrobníky domácí perlivé vody SodaStream. Zdravotně nezávadný plast bez BPA.

338 Kč 

bez DPH

409 Kč 

s DPH

Krásná skleněná láhev je určená pouze pro výrobníky sody značky Sodastream modelu Penguin / Crystal. Podélné designové rýhování ozvláštní váš stůl. Objem 0,7 litru. Hermetický uzávěr. Lze mýt v myčce na nádobí.

206 Kč 

bez DPH

249 Kč 

s DPH

Čistící tablety pro láhve SodaStream. Balení obsahuje 10 kusů tablet. Zbavíte lahve zápachu, obarvení a zároveň je vydezinfikujete.

128 Kč 

bez DPH

155 Kč 

s DPH

Rezervní bombička CO2 samostatná značky SodaStream. S kapacitou až na 80 litrů perlivé vody.

611 Kč 

bez DPH

739 Kč 

s DPH

Sada 2 ks tlakových nápojových lahví JET pro výrobníky domácí perlivé vody SodaStream. Vyrobené ze zdravotně nezávadného plastu bez BPA. Objem 2 x 1 litr. Tlakuodolná lahev určená k opakovanému sycení. Atraktivní barevné provedení.

239 Kč 

bez DPH

289 Kč 

s DPH