0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Software

Software

Operační systém je nezbytnou součastí každého počítače. Vyberte si verzi a variantu operačního sytému Microsoft Windows, která vám bude nejlépe vyhovovat. Kancelářské balíčky Microsoft Office jsou základním vybavením jak pro práci napočítači ve firmách, tak i v domácnostech. Estet NOD 32 antivirus a AVG antivirus patří k nejrozšířenějším antivirovým softwarům, které ochrání váš počítač před veškerými útoky a hrozbami z internetu.  

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
95 produktů
6 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

Microsoft Office Home and Student 2019 v českém jazyce se nejlépe hodí pro rodiny, které chtějí používat software v jednom počítači. Jednorázový nákup pro instalaci do 1 počítače PC nebo Mac pro používání v domácnosti nebo v práci.

2 860 Kč 

bez DPH

3 461 Kč 

s DPH

Elektronická licence Eset Internet Security (dříve Smart Security) je určená pro pro školství a zdravotnictví pro 4 uživatele s platností na 3 roky. Získejte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu a za jednu cenu.

5 205 Kč 

bez DPH

6 298 Kč 

s DPH

Elektronická licence Eset Internet Security (dříve Smart Security) je určená pro pro školství a zdravotnictví pro jednoho uživatele s platností na 3 roky. Získejte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam v jediném produktu.

2 168 Kč 

bez DPH

2 623 Kč 

s DPH

Software Eset Update je vhodným pomocníkem jako Antivirus do školství a zdravotnictví pro čtyři uživatele na tři roky. Technologie ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware nebo rootkity.

3 371 Kč 

bez DPH

4 078 Kč 

s DPH

Software Eset Update je vhodným pomocníkem jako prodloužení Antiviru do školství a zdravotnictví pro tři uživatele na tři roky. ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware a rootkity.

2 359 Kč 

bez DPH

2 854 Kč 

s DPH

Software Eset Update je vhodným pomocníkem pro prodloužení Antiviru do školství a zdravotnictví pro dva uživatele na tři roky. ESET NOD 32 Antivirus zjistí a odstraní známé i neznámé počítačové viry, trojské koně, červy, adware, spyware nebo rootkity.

1 797 Kč 

bez DPH

2 174 Kč 

s DPH

Prodloužení ESET Family Security Pack je elektronická licence určená pro 3 stanice s platností na 12 měsíců. Součástí Family Packu jsou 3 licence ESET Mobile Security k ochraně chytrých telefonů s operačním systémem Windows Mobile nebo Symbian.

2 172 Kč 

bez DPH

2 628 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro 4 uživatele splatností na 3 roky. Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam.

8 427 Kč 

bez DPH

10 197 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro 3 uživatele splatností na 3 roky. Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam.

5 898 Kč 

bez DPH

7 136 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro Windows Mobile a Symbian je určená pro 4 uživatele s platností na 3 roky. Poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

2 685 Kč 

bez DPH

3 248 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro 2 uživatele na 3 roky poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

1 660 Kč 

bez DPH

2 008 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro 2 uživatele na 1 rok poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

790 Kč 

bez DPH

956 Kč 

s DPH

Elektronická licence ESET Mobile Security pro Windows Mobile a Symbian je určená pro jednoho uživatele s platností na 3 roky. Poskytuje ochranu proti škodlivým programům a nevyžádaným SMS i MMS zprávám.

830 Kč 

bez DPH

1 004 Kč 

s DPH

Eset NOD32 Antivirus je elektronická licence pro desktopové počítače, pro školství a zdravotnictví, která slouží pro tři uživatele a má platnost na tři roky. Balení obsahuje Antivirus, Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

2 914 Kč 

bez DPH

3 526 Kč 

s DPH

Eset NOD32 Antivirus je elektronická licence pro desktopové počítače, pro školství a zdravotnictví, která slouží pro dva uživatele a má platnost na tři roky. Balení obsahuje Antivirus, Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

2 220 Kč 

bez DPH

2 686 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro 2 uživatele splatností na 3 roky. Získáte rychlý antivirus, antispyware, personal firewall a antispam.

4 493 Kč 

bez DPH

5 436 Kč 

s DPH

Software Eset Update Internet Security je elektronické prodloužení licence Eset Internet Security (dříve Smart Security), které je určené pro jednoho uživatele splatností na 3 roky.

3 509 Kč 

bez DPH

4 246 Kč 

s DPH

Elektronické prodloužení Eset NOD32 Antivirus je určené pro desktopové počítače a slouží pro jednoho uživatele s platností na 3 roky. Balení obsahuje Antivirus a Antispyware (bez funkce Mirror a ESET Remote Administrator).

1 835 Kč 

bez DPH

2 220 Kč 

s DPH