0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Sous vide

Sous vide

Hledáte skvělý vařič pro sous-vide přípravu jídel? Prohlédněte si sous-vide G21 Akura a Maestro s WiFi a chytrou aplikací, plnou receptů. Vynikající sous-vide vařič vám bez obav z připálení připraví speciality i oblíbená běžná jídla, nyní ve vyšší kvalitě, s lepší chutí, vůní i vzhledem. Při sous-vide přípravě navíc ušetříte čas i finance, sous-vide vaření určitě stojí za pozornost i za vyzkoušení. Za pozornost stojí i tipy pro sous-vide

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
6 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Elegantní a dokonalý sous-vide vařič G21 Maestro s WiFi ovládáním přes mobilní aplikaci s recepty využijete pro zdravé vaření s plnou a dokonalou chutí i vůní potravin. Vyberte recept, připravte suroviny a odešlete pokyn – o zbytek se vařič postará sám.

2 719 Kč 

bez DPH

3 290 Kč 

s DPH

Pro zdravé vaření s plnou a dokonalou chutí i vůní potravin použijte pomalý vařič Sous vide G21 Akura s WiFi ovládáním přes mobilní aplikaci s recepty. Vyberte recept, připravte suroviny a odešlete pokyn – čas i teplotu vaření už si vařič nastaví sám.

2 223 Kč 

bez DPH

2 690 Kč 

s DPH

7l nádoba pro vaření metodou Sous Vide zabraňuje vypařování vody, pomáhá lépe udržovat teplotu a zamezí nežádoucím tepelným ztrátám, nádobu je možné mýt v myčce na nádobí. Polykarbonát, čirá barva.

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

12l nádoba pro vaření metodou Sous Vide zabraňuje vypařování vody, pomáhá lépe udržovat teplotu a zamezí nežádoucím tepelným ztrátám. Nádoba je z polykarbonátu v čiré barvě.

736 Kč 

bez DPH

890 Kč 

s DPH

Sous-vide vychytávka – držák a oddělovač sáčků se zavakuovanými surovinami pro sous-vide vaření. Jednoduchý a praktický sous-vide doplněk vaření udrží balíčky odděleně od sebe a zrychlí přípravu sous-vide pokrmů.

405 Kč 

bez DPH

490 Kč 

s DPH

Pomůcka pro sous-vide vaření – izolační kuličky G21, které zadržují teplo ve vodě při sous-vide vaření. Příprava sous-vide specialit je tak ještě efektivnější a úspornější. 100 ks v balení.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH