0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Spojky optické

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
16 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Spojka Fibrlok™ II 2539 pro vlákna s 250 µm a 900 µm těsným pláštěm slučuje spojku 3M Fibrlok™ II 2529, aktivační nástroj a úchyt v jedné sestavě. Umožňuje rychlou instalaci v provozu bez samostatného montážního nástroje nebo spojovací opt. kazety.

259 Kč 

bez DPH

313 Kč 

s DPH

Fibrlok™ II 2529 univerzální optická mechanická spojka je vyvinuta pro mechanické spojování optických vláken o průměru primární ochrany od 250 µm do 900 µm. Spojka je určena pro spojování jednovidových a vícevidových optických vláken s nominálním průměre

194 Kč 

bez DPH

234 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna.

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST.

17 Kč 

bez DPH

21 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

13 Kč 

bez DPH

16 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

17 Kč 

bez DPH

21 Kč 

s DPH

Optická spojka duplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

22 Kč 

bez DPH

27 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

22 Kč 

bez DPH

27 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

25 Kč 

bez DPH

31 Kč 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

26 Kč 

bez DPH

32 Kč 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

64 Kč 

bez DPH

78 Kč 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

12 Kč 

bez DPH

14 Kč 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

64 Kč 

bez DPH

78 Kč 

s DPH

Adaptér, díky kterému vložíte SC nebo LC duplex spojku do běžného modulárního patchpanelu

15 Kč 

bez DPH

18 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC.

35 Kč 

bez DPH

42 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=spresenttrees&strid=11044
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /spojky-opticke_c11044.html