0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Spojky

Spojky

Optické spojky OEM

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
23 produktů
2 stránky

Položek na stránku:

 
 

Simplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení například dvou optických patch cordů.

11 Kč 

bez DPH

13 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC.

35 Kč 

bez DPH

42 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů LC pro singlemode vlákna.

25 Kč 

bez DPH

31 Kč 

s DPH

Optická spojka duplexní pro konektory SC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

22 Kč 

bez DPH

27 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC.

17 Kč 

bez DPH

21 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů SC pro singlemode vlákna.

13 Kč 

bez DPH

15 Kč 

s DPH

Spojka je určená pro spojení dvou konektorů ST pro singlemode vlákna.

19 Kč 

bez DPH

23 Kč 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením UPC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

64 Kč 

bez DPH

78 Kč 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory SC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

16 Kč 

bez DPH

19 Kč 

s DPH

Optická spojka quad pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

64 Kč 

bez DPH

78 Kč 

s DPH

Duplexní optická spojka pro konektory LC s broušením APC, singlemode. Slouží pro propojení např. dvou optických patch cordů.

26 Kč 

bez DPH

32 Kč 

s DPH

Adaptér pro spojku ST simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Adaptér pro spojku SC simplex do patch panelu nebo zásuvky (místo keystone).

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Popis produktu: Vodotěsná optická kabelová spojka pro 96 svárů, kompletní Obsahuje 4 kazety s držáky pro 24 svárů. 450x220x110mm

1 092 Kč 

bez DPH

1 321 Kč 

s DPH

Popis produktu: Vodotěsná optická kabelová spojka pro 48 svárů, kompletní Obsahuje 2 kazety s držáky pro 24 svárů. 450x220x110mm

774 Kč 

bez DPH

937 Kč 

s DPH

Adaptér, díky kterému vložíte SC nebo LC duplex spojku do běžného modulárního patchpanelu

15 Kč 

bez DPH

18 Kč 

s DPH

Venkovní spojka pro propojení nebo odbočení optických kabelů (tras) s kapacitou max. 48 vláken. Spojka obsahuje 4 kazety každá pro max. 12 optických vláken. Spojka ve venkovním provedení s krytím IP68 je určena k montáži na zeď nebo stožár případně k přím

3 577 Kč 

bez DPH

4 328 Kč 

s DPH

Venkovní spojka pro propojení nebo odbočení optických kabelů (tras) s kapacitou max. 24 vláken. Spojka obsahuje 2 kazety každá pro max. 12 optických vláken. Spojka ve venkovním provedení s krytím IP68 je určena k montáži na zeď nebo stožár případně k přím

3 331 Kč 

bez DPH

4 030 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • A

    AKCE mailing

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...