0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Společenské hry

Společenské hry

Vyberte si z nabídky společenských her pro malé i větší děti. Zábavné hry potěší i pobaví celou rodinu, užijte si krásné chvíle společně.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
63 produktů
4 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Kouzelnická sada pro pravé kouzelníky s kouzelnickým kloboukem. Balení obsahuje kouzelnický klobouk, příslušenství ke kouzlům a návod na 75 kouzel. Vhodné pro děti od 7let.

388 Kč 

bez DPH

469 Kč 

s DPH

Hra Vilac pexeso Outékaché ABC je o postřehu, rychlosti a trénování paměti. Vyhrává hráč, který jako první nasbírá 10 karet. Vhodné pro děti od 6 let.

450 Kč 

bez DPH

545 Kč 

s DPH

Balanční hra v jemných skandinávských tónech. Tato hra pomůže s rozvojem jemné motoriky, zručnosti a soustředění. Vyrobeno ekologicky, šetrně k prostředí. Ilustrace Michelle Carlslund. Vhodné pro děti od 4 let.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Domino s oblíbenými motivy Disney postaviček je uložené v krásné a zároveň praktickém dřevěném boxu. Zábavná hra je určená pro děti od 24 měsíců.

164 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Piškvorky pro nejmenší na zahradu či do dětského pokojíku od značky Woody. Hrací plocha je tvořená provázkovou sítí s dřevěnými kuličkami. Cílem je vytvořit řadu svých tří symbolů za sebou - vodorovně, svisle nebo šikmo.

272 Kč 

bez DPH

329 Kč 

s DPH

VELKÝ SOUBOR HER WOODY nabízí 8 her - šachy, dáma, člověče nezlob se, vrhcáby, backgammon, mlýn, kameny pro domino a karty. Samozřejmou sučástí balení jsou návody ke hrám. Vše je uloženo v pevné dřevěné krabici.

421 Kč 

bez DPH

509 Kč 

s DPH

Zábavná párty hra podle velepopulárního pořadu. Ve hře na vás čeká celkem 300 karet s otázkami a odpověďmi. Hra se hraje v týmech a cílem je uhodnout, jak odpověděla stovka Čechů na dané jednoduché otázky. Vhodné od 15 let.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Dixit je překrásně ilustrovaná hra založená na nápaditých nápovědách a kreativním hádání. Jednoduchá pravidla. Napomáhá rozvíjet fantazii a představivost. Pro 3-8 hráčů. Doporučený věk 8+. Návrhář hry Jean-Louis Roubira.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Každá karta obsahuje množství ilustrací z přírody celého světa. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Každá karta obsahuje vlajku, hlavní město a hranice státu, a stejně tak i kulturní symboly a pamětihodnosti. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. U každého z 54 zvířat jsou uvedeny důležité údaje, doplněné krásnými ilustracemi. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

277 Kč 

bez DPH

335 Kč 

s DPH

Rodinná hra Brainbox na procvičení paměti, pozorovacích schopností a znalostí. Založený na klasické abecedě, dává dětem náskok v získávání životně důležitých dovedností, jakými jsou rozpoznávání písmen a čtení. Věk od 8 let. Počet hráčů 1 a více.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Samostatně hratelné pokračování série hry Dixit. Napomáhá rozvíjet fantazii a představivost. Pro 3-12 hráčů. Doporučený věk 8+. Desková hra vyznamenaná několika prestižními cenami.

602 Kč 

bez DPH

729 Kč 

s DPH

Ubongo – rodinná hra pro děti i dospělé. Hráči se snaží sestavit skládačku z barevných dílků a vzít si drahokamy. Vyhrává ten, kdo má nejvíce diamantů stejné barvy. Vhodné pro děti od 8 let.

660 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

Rychlá hra Hadej, kdo jsem? pro celou rodinu. Vhodná pro 2 až 4 hráče od 4 let. Obsahuje 4 čelenky ve dvou velikostech s držákem na kartu, přesýpací hodiny, 24 žetonů a 50 barevných karet s obrázky. Vyrobeno z recyklovaných materiálů a dřeva. Mix barev.

293 Kč 

bez DPH

355 Kč 

s DPH

Velký deskový fotbal G21 je super hrou v teple domova. Deska je vyrobená z plastu, fotbalisté jsou k povrchu připevněni pomocí železných natahovacích pružin. Rozměry fotbalu - 53 x 37 x 6 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

405 Kč 

bez DPH

490 Kč 

s DPH

Černobílé dobrodružství s partou fantaskních stvoření. Pro rozptýlení temnoty a obnovení barev bude potřeba spousty záblesků světla. Do legend se však zapíše pouze jeden z nich.

751 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH

Dobrodružná kooperativní hra z říše fantazie, v níž lze zvítězit pouze společnými silami. Vytvořte si postavu. Prozkoumejte území. Bojujte s příšerami a připravte se na střet s Bestií. Vhodné pro děti od 8 let. Vhodná pro 1 - 4 hráče.

751 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH