0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Stojanové venkovní osvětlení

Stojanové venkovní osvětlení

Stojanové venkovní osvětlení rozzáří váš pozemek, ať už se jedná o jakoukoliv jeho část – zahrada, terasa, dvůr. U většiny z nich jde o LED světla, která mají vysokou odolnost a voděodolnost. Neublíží jim horší povětrnostní podmínky, ani jiné zhoršené vlivy počasí. Osvítí vám cestu domů podle toho, kam je umístíte. Snáze trefíte k hlavnímu vchodu, do kůlny nebo do garáže.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Stojanová venkovní LED lampa Nova Luce STICK FLOOR GREY 2, Patice E27. Žárovka není součástí. Tmavě šedá a bílá, kombinovaný materiál z hliníku a akrylu. Odolnost proti prachu a vodě, krytí IP54. Vhodné na zahradu, terasu, balkón nebo do altánu.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

Stojanová venkovní lampa Nova Luce STICK FLOOR GREY, klasická patice E27. Žárovka není součástí. Tmavě šedá a bílá, kombinovaný materiál z hliníku a akrylu. Odolnost proti prachu a vodě, krytí IP54. Vhodné na zahradu, terasu, balkón nebo do altánu.

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Stojanové venkovní LED svítidlo NOVA LUCE NED FLOOR GREY, 6 W, 480 lm. Tmavě šedé provedení, kombinovaný materiál z hliníku a akrylu. Odolnost proti prachu a vodě, krytí IP54. Vhodné na zahradu, terasu, balkón nebo do altánu.

1 694 Kč 

bez DPH

2 050 Kč 

s DPH