0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Topinkovače a toustovače

Topinkovače a toustovače

Vybíráte nový topinkovač? Výborné topinkovače k opékání chleba nebo toastů i k rozmrazování pečiva vybírejte podle svých preferencí – zda požadujete jen oboustranné nebo i jednostranné opékání, jaké množství topinek by měl topinkovač připravit souběžně, zda má zásuvku na drobky nebo časovač a další funkce. Nejprodávanější topinkovače od známých značek vám dodáme rychle a za skvělé ceny.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
17 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Sendvičovač pro přípravu čtvercových sendvičů/toustů, automatická regulace teploty, indikátor provozu a nahřátí, nepřilnavý povrch, jednoduché čištění, tepelně izolovaná rukojeť a plášť.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

Topinkovač ETA Storio v moderním béžovém retro provedení. Je vhodný pro přípravu dvou topinek. Funkce rozmrazování a opětovného ohřevu. Možnost volby míry propečení topinek a tlačítko Stop.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Topinkovač pro opékání 2 toastů vedle sebe i celých krajíců chleba, rošt na grilování/rozmrazování baget i dalšího pečiva, příkon až 1100 W, automatické centrování, variabilní elektronické časování, vyjímatelný tácek na drobky. Nerezová ocel. Stříbrná.

901 Kč 

bez DPH

1 090 Kč 

s DPH

Moderní sendvičovač ETA Sorento Plus vyrobený z kombinace nerezu s kvalitním plastem. 5 párů výměnných desek + 1 deska na lívance. Antiadhezní úprava pracovních desek. Automatická regulace teploty. Světelná signalizace provozu a dosažení teploty.

1 900 Kč 

bez DPH

2 299 Kč 

s DPH

Topinkovač ECG ST 13730 opéká až 4 plátky toustového chleba nebo 2 krajíce chleba. Se 7 stupni ohřevu a funkcí rozmrazování pečiva je skvělým parťákem pro pohodová rána. Rozpékač pečiva a vyjímatelný zásobník na drobky. Dvoušterbinový.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Moderní topinkovač Lauben Toaster v minimalistické bílé barvě rychle opeče 2 topinky najednou. 7 stupňů opečení pečiva. Integrovaná miska na drobky. Funkce Reheat, Defrost, Cancel. Prostor pro kabel na dně základny. Snídaňové duo s varnou konvicí.

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Topinkovač ETA Storio v moderním červeném retro provedení. Je vhodný pro přípravu dvou topinek. Funkce rozmrazování a opětovného ohřevu. Možnost volby míry propečení topinek a tlačítko Stop.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Topinkovač Gorenje s příkonem 1000 W a retro béžovým designem. Je užitečným pomocníkem v kuchyni díky funkcím rozmrazování, automatického vypnutí a 7 úrovním ohřevu. Obsahuje termostat a podsvícená tlačítka. Do křupava v něm opečete 2 tousty.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Růžový moderní nadčasový look ve skandinávském stylu. Mimořádně široké otvory pro různé druhy pečiva, šest stupňů + tlačítka přerušení, ohřevu a rozmrazování, vyjímatelný tácek na zachycení drobků.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Bílý moderní nadčasový look ve skandinávském stylu. Mimořádně široké otvory pro různé druhy pečiva, šest stupňů + tlačítka přerušení, ohřevu a rozmrazování, vyjímatelný tácek na zachycení drobků.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Šedý moderní nadčasový look ve skandinávském stylu. Mimořádně široké otvory pro různé druhy pečiva, šest stupňů + tlačítka přerušení, ohřevu a rozmrazování, vyjímatelný tácek na zachycení drobků.

826 Kč 

bez DPH

999 Kč 

s DPH

Široký topinkovač na 2 tousty s automatickým vypnutím. Možnost okamžitého přerušení provozu před koncem nastaveného času. Rozpéká / rozmrazuje mražené pečivo. Elektronický časovač – 6 stupňů intenzity opečení. Příkon 1000 W.

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Milujete křupavé a voňavé topinky k snídani? Pak je tu právě pro vás topinkovač ECG ST 968, který je vykouzlí během chvilky. Úžasně tak využijete zbytek chleba a ještě si neskutečně pochutnáte. Navíc nepotřebujete vůbec olej, jako na pánvi.

454 Kč 

bez DPH

549 Kč 

s DPH

Máte rádi křupavé a voňavé topinky k snídani? Pak je tu právě pro vás topinkovač ETA Lenny, který je vykouzlí během chvilky. Možnost volby času ohřevu (míry propečení chleba) - 7 stupňů. Funkce stop, rozmrazování a opětovného ohřevu.

660 Kč 

bez DPH

799 Kč 

s DPH

Čtyřkombinace ETA Sorento 3151 90010 dokáže připravit sendvič trojúhelník, sendvič lastura, vafle a ugrilovat a disponuje 4 výměnými deskami z nepřilnavého povrchu, které se velmi snadno čistí.

1 321 Kč 

bez DPH

1 599 Kč 

s DPH

Sendvičovač 4 v 1 - připravte si sendviče, grilované maso nebo pečte vafle. 4 výměnné desky na pečení. CoolTouch tělo. Snadno čistitelné pečicí plochy. Možnost uložení ve svislé poloze. Bezpečnostní tepelná pojistka.

1 239 Kč 

bez DPH

1 499 Kč 

s DPH

Topinkovač v nerezovém designu, 9 stupňů intenzity opékání, automatické centrování pro rovnoměrný ohřev, vhodný pro přípravu slabých i silných toastů, elektronicky časovač, funkce pro snadné vyndávání drobných kousků pečiva.

1 239 Kč 

bez DPH

1 499 Kč 

s DPH