0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie

SFP modul TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

Doprava zdarma

 
SFP modul TP-Link TXM431-LR 10Gbase-SR SFP+ LC Trans. 10km

 
Výrobce
TP-Link
Kód
52752000
Part No.
TXM431-LR
DPH
21%
Vaše cena s DPH
2 419 Kč s DPH a s RP
Vaše cena bez DPH
2 000 Kč bez DPH
  
Jen za 2 297 Kč po přihlášení
Recyklační poplatek
1,50 Kč , DPH:  21%  (Síťové aktivní i pasivní prvky všechny routery, r)
Vaše cena  s RP*
2 000 Kč
Dostupnost na pobočkách
Záruka spotřebitel
60 Měsíce
Záruka ostatní
60 Měsíce
Objednat
Hodnocení produktu
Hodnoceno 0x
other
Skladové číslo 52752000 Part No. TXM431-LR EAN 6935364021887
Popis produktu

Popis produktu

PŘEHLED / PŘEHLED
•Single-mode SFP + LC Transceiver
•Hot-Pluggable s maximální flexibilitou
•Kompatibilní s více TP-LINK spínač modely / SFP + moduly

10GBase-LR SFP + LC Transceiver - TXM431-LR

Specifikace / specifikace
Standardy a protokoly
•IEEE 802.3ae, CSMA / CD, TCP / IP

Vlnová délka
•1310nm

Napájecí zdroj
•3.3V

Typ Fiber
•9 / 125um Single-mode

Max. Délka kabelu
•10km

Data Rate
•10Gbps

Typ portu
•LC / UPC

Vysílací výkon
•0,5 dBm (Max)
•-8.2dBm (Min)

Příjem energie
•0.5dBm (Max)
•-14.4dBm (Min)

Citlivost
•-12.6dBm

Bezpečnost a emisí
•FCC, CE

Prostředí
•Provozní teplota: 0 ° C ~ 70 ° C (32 ~ 158??)
•Skladovací teplota: -40 ° C ~ 80 ° C (-40 ~ 176??)
•Provozní vlhkost: 10% ~ 90% nekondenzující
•Skladovací vlhkost: 5% ~ 90% nekondenzující

Parametry

Parametry

Konektory a rozhraní

Komunikační porty
LC

Rychlost komunikace
10 Gbit
GBIC moduly, převodníky
GBIC moduly
Dosah (km)
10
Formát modulu
SFP+
Pro typ kabelu
Single Mode
Typ přenosu
1 - vláknový

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...