0
Váš nákupní košík je prázdný.

383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 18:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Ubiquiti Networks

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
250 produktů
14 stránek

Položek na stránku:

 
 

Ubiquiti Networks sjednotilo bezpečnostní bránu, směrovač dat a zabezpečení sítě. UniFi Security Gateway PRO kombinuje pokročilé bezpečnostní funkce s vysokým výkonem routování v kompaktním a cenově dostupném řešení.

5 858 Kč 

bez DPH

7 088 Kč 

s DPH

WispStation M5 s dlouhým dosahem 5 GHz je navržen speciálně pro trh OEM WISP. WispStation M5 má velmi solidní výkon, plnou Linux SDK podporu, a 15 kV ESD ochranu v RF a na Ethernetovém portu. V kombinaci s intuitivním AirOS Ubiquiti v ™ rozhraní a AirMAX

422 Kč 

bez DPH

510 Kč 

s DPH

EdgeRouter Lite je velmi malý a kompaktní router bez ventilátoru. J vybaven 3x nezávislými Gigabit Ethernet porty s podporou 802.1q VLAN a EdgeOS. Srdcem tohoto zařízení je dual-core na taktu 500 MHz.

2 016 Kč 

bez DPH

2 440 Kč 

s DPH

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení je gigabitový L2 switch s L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 25 W. Switch obsahuje 24 gigabit metalických portů + 2 gigabitové SFP porty.

4 196 Kč 

bez DPH

5 077 Kč 

s DPH

UDC-1 je 1m dlouhý propojovací kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA.

373 Kč 

bez DPH

451 Kč 

s DPH

Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W v 19" rackmount provedení je gigabitový L3 PoE switch s maximálním výkonem PoE napájení 150 W. Obsahuje 16 gigabit metalických portů + 2 gigabitové SFP porty. Gigabitové PoE jsou na každém portu.

6 201 Kč 

bez DPH

7 503 Kč 

s DPH

Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Součástí balení je napájecí 3-pinový kab

633 Kč 

bez DPH

766 Kč 

s DPH

PoE injector slouží pro napájení většiny RouteBoardů, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 18V. Dodává se bez napájecí šňůry. Parmetry: Vstup :48V

367 Kč 

bez DPH

443 Kč 

s DPH

PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15 V (např. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet a další). Adaptér je dodáván včetně napájecí šňůry. Tabulka parametrů: -----------------

163 Kč 

bez DPH

197 Kč 

s DPH

; Ubiquiti Networks pokračuje v trendu překračování svého vlastního stínu; a neustálého inovování. Nyní přináší revoluční technologii za; průlomovou cenu uvedením nového produktu označeného jako airFiber X . Modulární airFiber X systém podporující širo...

8 328 Kč 

bez DPH

10 076 Kč 

s DPH

Magnetický senzor mFi-DS je určen pro detekci otevření oken nebo dveří a zapojuje se do sítě mFi. Může signalizovat neoprávněné otevření oken či dveří, čímž vám pomáhá chránit bezpečnost vaší domácnosti nebo kanceláře.

183 Kč 

bez DPH

221 Kč 

s DPH

Chytrá zásuvka Ubiquiti Networks mPower-Pro mFi vám umožní ovládat až 3 spotřebiče a zároveň měřit jejich spotřebu odkudkoliv za pomoci internetu a inteligentního prodlužovacího kabelu mPower.

1 296 Kč 

bez DPH

1 569 Kč 

s DPH

TOUGHCablePRO je speciálně designovaný stíněný FTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných aktivních prvků atmosférickým přepětím. Provedení: ve

2 770 Kč 

bez DPH

3 351 Kč 

s DPH

UC-C6-CMR je další novinkou z rodiny produktů UniFi. Tento UTP kabel je zařazen do kategorie 6 s průřezem vodičů 23AWG z měděného drátu a je opláštěn PVC. Délka kabelu je 305m.

3 074 Kč 

bez DPH

3 719 Kč 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

853 Kč 

bez DPH

1 032 Kč 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

1 569 Kč 

bez DPH

1 898 Kč 

s DPH

Kamera nabízí 1080p Full HD rozlišení a je určená pro použití ve dne i v noci. Výhodou oproti "UVC-G3" modelu je podpora 802.3af PoE napájení. Díky EFL 3.6mm f/1.8 objektivu má G3 kamera super kvalitu obrazu a nabízí až 30fps při rozlišení 1080p HD.

3 053 Kč 

bez DPH

3 695 Kč 

s DPH

 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • S

    Spec. nabídka

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...