0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Ubiquiti Networks

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
238 produktů
14 stránek
 

Položek na stránku:

 
 

Ubiquiti Networks sjednotilo bezpečnostní bránu, směrovač dat a zabezpečení sítě. UniFi Security Gateway PRO kombinuje pokročilé bezpečnostní funkce s vysokým výkonem routování v kompaktním a cenově dostupném řešení.

5 682 Kč 

bez DPH

6 875 Kč 

s DPH

WispStation M5 s dlouhým dosahem 5 GHz je navržen speciálně pro trh OEM WISP. WispStation M5 má velmi solidní výkon, plnou Linux SDK podporu, a 15 kV ESD ochranu v RF a na Ethernetovém portu. V kombinaci s intuitivním AirOS Ubiquiti v ™ rozhraní a AirMAX

415 Kč 

bez DPH

502 Kč 

s DPH

Edge Router X (ER-X) je vybaven 5x Gbit ethernetovými porty, dvou-jádrovým procesorem 880 MHz, MIPS1004Kc, dostatečně velkou operační pamětí 256 MB typu DDR3.

999 Kč 

bez DPH

1 209 Kč 

s DPH

Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-Lite v 19" rackmount provedení je gigabitový L2 switch s L3 routovacími funkcemi a s maximální spotřebou 25 W. Switch obsahuje 24 gigabit metalických portů + 2 gigabitové SFP porty.

4 280 Kč 

bez DPH

5 179 Kč 

s DPH

Ubiquiti EdgeSwitch ES-16-150W v 19" rackmount provedení je gigabitový L3 PoE switch s maximálním výkonem PoE napájení 150 W. Obsahuje 16 gigabit metalických portů + 2 gigabitové SFP porty. Gigabitové PoE jsou na každém portu.

6 074 Kč 

bez DPH

7 350 Kč 

s DPH

Velmi kvalitní stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 54V a max.proudem 1,5A. Maximální výstupní výkon je 80W. Jedná se o Gigabitovou verzi s napájením po všech 4 párech. Součástí balení je napájecí 3-pinový kab

605 Kč 

bez DPH

732 Kč 

s DPH

PoE injector slouží pro napájení většiny RouteBoardů, které v sobě mají zabudovaný PoE extractor. Použít se však dá pro i napájení jiných zařízení s PoE extractorem podporujících vstupní napětí 18V. Dodává se bez napájecí šňůry. Parmetry: Vstup :48V

358 Kč 

bez DPH

434 Kč 

s DPH

PoE injektor slouží pro napájení všech zařízení, které v sobě mají zabudovaný PoE extraktor a podporují napětí 15 V (např. RouterBoard, Alix, WispStation, Bullet a další). Adaptér je dodáván včetně napájecí šňůry. Tabulka parametrů: -----------------

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Sada 5 ks napájecích adaptérů 5 V / 1 A pro napájení klientské jednotky UFiber Loco. Pro připojení slouží MicroUSB konektor. Lze využít i pro jiná zařízení microUSB s max. 5W spotřebou.

297 Kč 

bez DPH

359 Kč 

s DPH

Magnetický senzor mFi-DS je určen pro detekci otevření oken nebo dveří a zapojuje se do sítě mFi. Může signalizovat neoprávněné otevření oken či dveří, čímž vám pomáhá chránit bezpečnost vaší domácnosti nebo kanceláře.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Chytrá zásuvka Ubiquiti Networks mPower-Pro mFi vám umožní ovládat až 3 spotřebiče a zároveň měřit jejich spotřebu odkudkoliv za pomoci internetu a inteligentního prodlužovacího kabelu mPower.

1 257 Kč 

bez DPH

1 521 Kč 

s DPH

TOUGHCablePRO je speciálně designovaný stíněný FTP kabel kategorie 5e pro extrémní nasazení do nejnáročnějších meteorologických podmínek zásadně eliminující rizika poškození venkovních instalovaných aktivních prvků atmosférickým přepětím. Provedení: ve

2 686 Kč 

bez DPH

3 250 Kč 

s DPH

UC-C6-CMR je další novinkou z rodiny produktů UniFi. Tento UTP kabel je zařazen do kategorie 6 s průřezem vodičů 23AWG z měděného drátu a je opláštěn PVC. Délka kabelu je 305m.

3 286 Kč 

bez DPH

3 976 Kč 

s DPH

UF-MM-10G je multimode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 850nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 300m. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balen

830 Kč 

bez DPH

1 004 Kč 

s DPH

UFiber GPON SFP modul s označením UF-GP-B+ je určen do GPON slotů v OLT jednotce od Ubiquiti Networks. Jedná se o speciální SFP modul s asymetrickou rychlostí 2,5 Gbps upload, 1,25 Gbps download ve směru ke klientům.

1 499 Kč 

bez DPH

1 814 Kč 

s DPH

Převodník UF-AE UFiber Active Ethernet značky ubiquiti Networks umožňuje poskytovatelům internetu přivést optický kabel k zákazníkovi a připojit jeho domácí síť, aniž by potřeboval zařízení s SFP slotem.

564 Kč 

bez DPH

682 Kč 

s DPH

Set 3 bullet kamer nabízí 1080p Full HD rozlišení, použití ve dne i v noci. Výhodou oproti "UVC-G3" modelu je podpora 802.3af PoE napájení. Díky EFL 3.6 mm f/1.8 objektivu má G3 kamera super kvalitu obrazu a nabízí až 30fps při rozlišení 1080p HD.

8 338 Kč 

bez DPH

10 089 Kč 

s DPH

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=spresenttrees&strid=6877
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /ubiquiti-networks_c6877.html