0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Výprodej

Výprodej

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
3 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová

240 Kč 

bez DPH

290 Kč 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. LC 9/125 0,9mm

360 Kč 

bez DPH

436 Kč 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory SC - SC.

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=spresenttrees&strid=57993
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /vyprodej_c57993.html