0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Výprodej

Výprodej

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová

240 Kč 

bez DPH

290 Kč 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. LC 9/125 0,9mm

381 Kč 

bez DPH

461 Kč 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory SC - SC.

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

Optický kabel je dodáván na cívkách. Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, bude dobropisován dle skutečně odebraného množství.Vyjímkou jsou náviny/ smotky 100m a

14 Kč 

bez DPH

17 Kč 

s DPH

 

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=spresenttrees&strid=57993
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /vyprodej_c57993.html