0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 130

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Výprodej

Výprodej

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
6 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

AC1200 Gigabit VoIP GPON router kombinuje rychlosti 867 Mbps v pásmu 5 GHz + 300 Mbps v pásmu 2.4 GHz. 1 x SC / UPC, 4 x Gigabit LAN, 2 x FXS, 1 x USB 2.0, 2 fixní bezdrátové antény.

1 239 Kč 

bez DPH

1 499 Kč 

s DPH

Sleva

Rozbaleno

1 849 Kč

-19%

 

Popis produktu: Kabel je určen pro vnější použití k zavěšení nebo lze uložit do pískového lože. Vlákno G657A1 Tahová odolnost 1550N Odolnost v tlaku 4000N/10cm Min poloměr 180mm rozsah teplot instalační -5°V +40°C provozní -40°C +70°C životnost 30l

10 Kč 

bez DPH

12 Kč 

s DPH

Optický SFP modul. Formát: SFP Typ přenosu: 2 vlakna Typ konektoru: LC duplex Pro vlákno/ kabel: SM Přenosová rychlost: 100Mbps Přenosový protokol: 100Mbps Ethernet Přenosový protokol: SDH STM-1 Dosah: 10km Kompatibilita: CISCO Vlnová

240 Kč 

bez DPH

290 Kč 

s DPH

Optický pigtail je optický konektor zakončen na optickém vlákně sloužící k ukončování optických kabelů metodou svařování. Pigtaily se vyrábějí v multimode i singlemode provedení, stejně jako optické patch kabely a optické kabely. LC 9/125 0,9mm

393 Kč 

bez DPH

476 Kč 

s DPH

Optický kabel je dodáván na cívkách. Odběr menšího množství než je návin cívky je možný. Cívky zapůjčujeme po dobu instalace. Nespotřebovaný kabel je možné vrátit zpět, bude dobropisován dle skutečně odebraného množství.Vyjímkou jsou náviny/ smotky 100m a

14 Kč 

bez DPH

17 Kč 

s DPH

Optický kabel Samsung SM, 4vlákna, délka 15m, konektory SC - SC.

537 Kč 

bez DPH

650 Kč 

s DPH

 
 
  • N

    Novinka

  • V

    Výprodej

  • S

    Spec. nabídka

  •  
     
  • A

    AKCE

  • KAT

    - KAT - Katovice hlavní sklad
  • STH

    - STH - Strakonice sklad Heydukova
  • je skladem

    k dispozici do 48 hodin

    částečně skladem

    Vyprodáno

    po kliknutí na ikony se zobrazí detailní dotazovač skladu

  • RP*

    - Recyklační poplatek bez DPH
  • Body/ks

    - bodová hodnota produktu v promoakci;
  •  
    sestava - sloučení komponent ve virtuální produkt,(komponenty se mohou prodávat i samostatně)
  •  
    hák - produkt, k němuž se při prodeji automaticky přiřazují další produkty (například zdroj + přívodní šňůra apod.)

K provozování našeho webu www.penta.cz využíváme takzvané cookies. Cookies jsou soubory sloužící k přizpůsobení obsahu webu, k měření jeho funkčnosti a obecně k zajištění vaší maximální spokojenosti. Používáním tohoto webu souhlasíte se způsobem, jakým s cookies nakládáme. Více informací...


PATH_INFO: /default.asp
QUERY_STRING: cls=spresenttrees&strid=57993
SCRIPT_NAME: /default.asp
URL: /default.asp
HTTP_X_ORIGINAL_URL: /vyprodej_c57993.html