0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Výprodej

Výprodej

Hračky za sníženou cenu nebo poslední kusy hraček, které už nebudeme mít v nabídce, vám dodáme rychle a spolehlivě.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
42 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Interaktivní hračka pro děti od 9 měsíců, mluvící lenochod z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, světelné efekty, učení barev, počítání, protikladů a abecedy, jazyk SK.

751 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 18 měsíců, mluvící polární medvěd z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, svítící obličej, učení barev a tvarů.

566 Kč 

bez DPH

685 Kč 

s DPH

Interaktivní hrací stoleček, každá jeho strana poskytuje jinou hru, napomáhá s učením nových slov a barev, usnadňuje učení zvířátek, čísel, barev a tvarů, technologie Smart Stages s několika úrovněmi pro různý věk dítěte, od 6 měsíců do 3 let.

1 569 Kč 

bez DPH

1 899 Kč 

s DPH

Oboustranné chodítko se 3 režimy pro spoustu zábavy, vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let, aktivity vsedě (volant, klakson, třídění tvarů, atd.), rukojeť na obou stranách pro snadné zvednutí na nohy, vybavené světýlky, písničkami a frázemi.

809 Kč 

bez DPH

979 Kč 

s DPH

Hrací dečka pro rozvoj smyslů, jemné motoriky a obratnosti, závěsné hračky - voňavý mráček, plyšový lenochod, vydra se světýlkem a zvuky, kousátko ve tvaru lístku a zrcátko, vhodné pro děti od 0 měsíců.

1 239 Kč 

bez DPH

1 499 Kč 

s DPH

Hrací dečka s aktivitami a hrazdičkou, motivy města a veselých zvířátek, v balení 7 hraček včetně hrajícího zmrzlinářského auta, cinkající kočičky nebo šustícího pejska, vhodné pro děti od 0 měsíců.

1 140 Kč 

bez DPH

1 379 Kč 

s DPH

Hrací dečka s hrazdičkou a 5 závěsnými hračkami – zrcátko, měkké chrastítko s obrázkem ježka, kousátko šneka, duhová hračka a svítící a hrající vydra, jakmile dítě povyroste, můžete hrazdičkou odstranit, vhodné pro děti od 0 měsíců.

710 Kč 

bez DPH

859 Kč 

s DPH

Interaktivní farma je vhodná pro děti od 18 měsíců, uprostřed hrací plochy se nachází farmář, který představí sebe i ostatní postavy a přednese říkanku, zábavné učení zvířátek z farmy, rozvoj manuální zručnosti, představivosti a koordinace ruka-oko.

619 Kč 

bez DPH

749 Kč 

s DPH

Interaktivní robot se zvuky pro děti od 12 měsíců, ideální pro rozvoj jemné motoriky, logického myšlení a koordinace pohybů, měnící výraz v obličeji, 3 režimy - vzdělávací, kvíz a spánek, světelné efekty, jazyky CZ, SK, HU.

690 Kč 

bez DPH

835 Kč 

s DPH

Mixážní pult pro děti od 18 měsíců, 18 hudebních efektů, 4 DJ efekty, 5 podkresů s možností nastavení hlasitosti i tempa, vinylová deska pro scratching, klaviatura s rozsahem od c1 až do f2, výběr zvuku ze 4 nástrojů – piano, basová kytara, bicí a varhany

793 Kč 

bez DPH

959 Kč 

s DPH

Vzdělávací hračka pro malé zvídavce a příznivce vědy a kosmonautiky, doporučený věk 2+, rozvíjí základní znalosti a logické uvažování, podporuje zvídavost, představivost i kreativitu, naučí základy fyziky, astronomie a aerodynamiky. Plast. Mix barev.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH

Sada 3 barevných věží na dřevěném stojánku, doporučený věk 3+, navlékání různotvarých dílků na tyče, hračka naučí děti vnímat barvy, rozdílné velikosti i tvary, povzbudí dětskou kreativitu i chuť objevovat, rozvíjí logické uvažování i jemnou motoriku.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Dřevěné didaktické hodiny s analogovými ručičkami, doporučený věk 3+, parádní pomůcka pro učení hodin, pomůže pochopit celý koncept času i jeho plynutí a opakování, děti se také naučí poznávat arabské číslice a znát jejich hodnotu. Mix barev.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Interaktivní fotbalová branka, doporučený věk 1,5+, vhodná pro použití vevnitř i venku, pohybující se brankář zabraňuje vstřelení gólu, skvělé pro rozvoj kopací techniky a nácvik přesnosti i síly střelby, hra podporuje koordinaci i kognitivní dovednosti.

908 Kč 

bez DPH

1 099 Kč 

s DPH

Dřevěné a barevné ABC kostky Bigjigs Baby. Sada obsahuje 9 kostek a 1 základní desku. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Rozvíjí slovní zásobu.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Kostky se stolkem značky MaDe. Stolek obsahuje 66 dílů a je určený pro děti od 3 let. Rozvíjí koordinaci oko-ruka, fantazii a kognitivní funkce.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Podložka se stanem v kontrastních barvách od značky MaDe. Deka nabízí rozmanité možnosti aktivit, hudbu a různé doplňky. Hračky jsou přichyceny klipem. Půlměsícový polštář podpoří miminko v poloze na bříšku.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Podložka se stanem v kontrastních barvách od značky MaDe. Deka nabízí rozmanité možnosti aktivit, hudbu a různé doplňky. Hračky jsou přichyceny klipem. Půlměsícový polštář podpoří miminko v poloze na bříšku.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH