0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Výprodej

Výprodej

Hračky za sníženou cenu nebo poslední kusy hraček, které už nebudeme mít v nabídce, vám dodáme rychle a spolehlivě.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
39 produktů
3 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Dětské kostky značky Clementoni baby s různým povrchem, stimulují zrak a hmat. Přátelské obličeje zvířat, barevná čísla a známé tvary, jako jsou domy a hvězdy, zdobí kostky v kontrastních barvách.

305 Kč 

bez DPH

369 Kč 

s DPH

Interaktivní hračka pro děti od 18 měsíců, mluvící polární medvěd z řady Linkimals, s ostatními zvířátky z řady Linkimals předvede společnou show, ideální pro rozvoj smyslů dítěte, svítící obličej, učení barev a tvarů.

517 Kč 

bez DPH

625 Kč 

s DPH

Oboustranné chodítko se 3 režimy pro spoustu zábavy, vhodné pro děti od 6 měsíců do 3 let, aktivity vsedě (volant, klakson, třídění tvarů, atd.), rukojeť na obou stranách pro snadné zvednutí na nohy, vybavené světýlky, písničkami a frázemi.

752 Kč 

bez DPH

909 Kč 

s DPH

Hrací dečka pro rozvoj smyslů, jemné motoriky a obratnosti, závěsné hračky - voňavý mráček, plyšový lenochod, vydra se světýlkem a zvuky, kousátko ve tvaru lístku a zrcátko, vhodné pro děti od 0 měsíců.

1 162 Kč 

bez DPH

1 405 Kč 

s DPH

Hrací dečka s aktivitami a hrazdičkou, motivy města a veselých zvířátek, v balení 7 hraček včetně hrajícího zmrzlinářského auta, cinkající kočičky nebo šustícího pejska, vhodné pro děti od 0 měsíců.

1 066 Kč 

bez DPH

1 289 Kč 

s DPH

Interaktivní slon se zvuky pro malé děti od 10 do 36 měsíců, hračka vydává různé zvuky nástrojů, melodií a písniček, 16 různých nástrojů, 4 hudební styly - klasický, popový, disko a rockový, rozvoj manuálních, sluchových a vizuálních dovedností.

503 Kč 

bez DPH

609 Kč 

s DPH

Mixážní pult pro děti od 18 měsíců, 18 hudebních efektů, 4 DJ efekty, 5 podkresů s možností nastavení hlasitosti i tempa, vinylová deska pro scratching, klaviatura s rozsahem od c1 až do f2, výběr zvuku ze 4 nástrojů – piano, basová kytara, bicí a varhany

743 Kč 

bez DPH

899 Kč 

s DPH

Vzdělávací hračka pro malé zvídavce a příznivce vědy a kosmonautiky, doporučený věk 2+, rozvíjí základní znalosti a logické uvažování, podporuje zvídavost, představivost i kreativitu, naučí základy fyziky, astronomie a aerodynamiky. Plast. Mix barev.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH

Sada 3 barevných věží na dřevěném stojánku, doporučený věk 3+, navlékání různotvarých dílků na tyče, hračka naučí děti vnímat barvy, rozdílné velikosti i tvary, povzbudí dětskou kreativitu i chuť objevovat, rozvíjí logické uvažování i jemnou motoriku.

330 Kč 

bez DPH

399 Kč 

s DPH

Dřevěné didaktické hodiny s analogovými ručičkami, doporučený věk 3+, parádní pomůcka pro učení hodin, pomůže pochopit celý koncept času i jeho plynutí a opakování, děti se také naučí poznávat arabské číslice a znát jejich hodnotu. Mix barev.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Sada pestrobarevných, různě vzorovaných kostek značky Wonderworld. 30 kostek 11 různých tvarů. Ve tmě jemně září. Odolné provedení z masivního dřeva.

288 Kč 

bez DPH

349 Kč 

s DPH

Dřevěné a barevné ABC kostky Bigjigs Baby. Sada obsahuje 9 kostek a 1 základní desku. Pomáhá rozvíjet obratnost a koncentraci. Rozvíjí slovní zásobu.

280 Kč 

bez DPH

339 Kč 

s DPH

Dřevěné kostky značky Niny s potiskem pro batolata. Obsahují otočné kuličky a nalepené bezpečnostní zrcátko. Při hraní si navíc děti procvičují jemnou motoriku, logické myšlení i trpělivost.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Hrací aréna značky Niny je vybavená odepínacími polštářky ve tvaru válečků. Na hrazdě nad arénou jsou zavěšena zvířátka. Tato hrazda je rovněž demontovatelná. Design této arény vytvořila německá návrhářka Britta Hurter.

1 264 Kč 

bez DPH

1 529 Kč 

s DPH

Kostky se stolkem značky MaDe. Stolek obsahuje 66 dílů a je určený pro děti od 3 let. Rozvíjí koordinaci oko-ruka, fantazii a kognitivní funkce.

404 Kč 

bez DPH

489 Kč 

s DPH

Podložka se stanem v kontrastních barvách od značky MaDe. Deka nabízí rozmanité možnosti aktivit, hudbu a různé doplňky. Hračky jsou přichyceny klipem. Půlměsícový polštář podpoří miminko v poloze na bříšku.

991 Kč 

bez DPH

1 199 Kč 

s DPH

Dětská hrazdička Le Toy Van kolekce Petilou. Pevná dětská hrazdička, která chrastí a cinká. Jedinečný genderově neutrální design s mrakem, horami a horkovzdušnými balóny. Multisenzorická hračka, probudí v dětech zvědavost a stimuluje smysly.

1 404 Kč 

bez DPH

1 699 Kč 

s DPH

První dárek pro miminko od VTech® je jedinečný soubor hraček pro právě narozené miminko. Sada obsahuje hrající a zpívající piáno, hebkého hrošíka, zrcátko, chrastítko žabičku. Vhodné pro děti od narození.

611 Kč 

bez DPH

739 Kč 

s DPH