0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Vzdělávací a experimentální sady

Vzdělávací a experimentální sady

Vzdělávací sady pro malé badatele umožňují dětem poznávat svět a provádět první experimenty. Zvídavé děti tak hravou formou objevují různé přírodní zákonitosti a zjišťují, co se děje v přírodě i pod povrchem.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
30 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Glóbus s LED podsvícením, možnost využít jako lampičku. Průměr 32 cm, zobrazení reliéfní, fyzické a politické mapy. Napájení 2x AA baterie.

1 235 Kč 

bez DPH

1 359 Kč 

s DPH

Glóbus s LED podsvícením, možnost využít jako lampičku. Průměr 25 cm, zobrazení reliéfní, fyzické a politické mapy. Napájení 2x AA baterie.

781 Kč 

bez DPH

859 Kč 

s DPH

Sleva

Novinka

908 Kč

-5%

 

Astroplanetárium / projektor noční oblohy, LED a laserová projekce, nastavitelný jas a pohyb promítání, nejlepší efekt vznikne po zhasnutí světel v místnosti a zatažení závěsů, ideální vzdálenost mezi projektorem a zdí 1,5 až 2 m.

2 271 Kč 

bez DPH

2 747 Kč 

s DPH

Vědecká sada pro budoucí vědce, chemiky, parfuméry a kreativní děti, doporučený věk 8+, bezpečná výroba mýdla, nenásilný rozvoj manuální zručnosti, smyslového vnímání, představivosti i kreativity, různotvaré formy a multijazyčný návod v balení. Mix barev.

173 Kč 

bez DPH

209 Kč 

s DPH

Sada Planety a komety pro děti od 8 let, pro zkoumání komet, sluneční soustavy a fází měsíce, ilustrovaný manuál, učení se promění v zábavu, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností.

165 Kč 

bez DPH

199 Kč 

s DPH

Sada Země a vulkány, 25 karet s nejznámějšími sopkami, puzzle mapy světa, 3D model sopky pro simulaci sopečných erupcí, ilustrovaný návod, velké množství pomůcek, pro děti od 8 let, použití pod dohledem dospělé osoby.

355 Kč 

bez DPH

429 Kč 

s DPH

Sada vědeckých pokusů s vodou a vzduchem pro děti, ilustrovaný manuál, pro rozvoj kreativity a manuálních dovedností, probuzení zvědavosti, pro děti od 8 let.

169 Kč 

bez DPH

205 Kč 

s DPH

Kapesní multifunkční nástroj pro skauty, zálesáky, trampy, průzkumníky a dobrodruhy, vícedílné provedení 6v1 – píšťalka, teploměr, kompas, zrcátko, lupa a svítilna, napájení z 3V baterie CR1220, kompaktní rozměry a nízká hmotnost. Plast. Vojenská zelená.

88 Kč 

bez DPH

106 Kč 

s DPH

Průzkumnická sada pro pobyt a výzkum hmyzu ve volné přírodě, zahrnuje binokulár, SOS píšťalku, kompas, náramek s křesadlem, 2 vysílačky, čelovou LED svítilnu, lupu, síťku na motýly, sběrnou nádobu, pinzetu, 6 hmyzích napodobenin a sportovní vak. Mix barev

1 231 Kč 

bez DPH

1 490 Kč 

s DPH

Sleva

Záruka 10 let

1 893 Kč

-21%

 

Průzkumnická sada pro pobyt a výzkum hmyzu ve volné přírodě, zahrnuje binokulár, SOS píšťalku, kompas, 2 lupy, lapač hmyzu, síťku na motýly, 3 sběrné nádoby, pinzetu, 6 hmyzích napodobenin, čelovku, poznámkový blok a sportovní vak. Mix barev.

779 Kč 

bez DPH

943 Kč 

s DPH

Průzkumnická sada pro cestování, pobyt a přežití v divoké přírodě, skládá se z binokulárního dalekohledu, kapalinového kompasu, LED svítilny a multifunkčního nástroje 3v1 (SOS píšťalka, mini kompas a teploměr). ABS plast, korek, rtuť. Mix barev.

622 Kč 

bez DPH

753 Kč 

s DPH

Pochopte různé procesy v klimatickém systému se sadou Planeta Země - Klimatické změny z edice Albi Science. Až 17 vědeckých experimentů, které vás budou bavit.

586 Kč 

bez DPH

709 Kč 

s DPH

Vyzkoušejte si sopečné exploze na vlastní kůži se sadou Sopky světa z edice Albi Science. Poznejte, jak se tvoří láva a co jsou sopečné bomby.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Bláznivá vědecko-kreativní sada šitá na míru dnešním dětem – to jsou Speciální efekty od Albi Science. Otestujte na vlastní kůži optické klamy, 3D efekty i umělou krev či jizvu jako z filmu.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Mise na Mars z edice Albi Science není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Naučte se, jak vyrobit kyslík z jedovatého plynu. Vyčistěte vodu od znečištění. Čekají vás hodiny, týdny a měsíce experimentování a nekonečné zábavy. Vhodné pro děti 8+.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

Sada optických výrobků pod záštitou společností Levenhuk a Discovery Channel, obsahuje biologický mikroskop s LED osvětlením, hvězdářský dalekohled s azimutální montáží, širokou škálu příslušenství a astronomickou příručku. Modrá a černá barva.

1 490 Kč 

bez DPH

1 803 Kč 

s DPH

Sada Levenhuk LabZZ MTB3 Kit je ideální dárek pro zvídavé dítě. Sada obsahuje tři optické přístroje - mikroskop, teleskop a binokulární dalekohled.

1 726 Kč 

bez DPH

2 088 Kč 

s DPH

Se sadou mikroskopu a teleskopu - Levenhuk LabZZ MT2 čeká na vaše dítě bohatý svět zajímavých objevů! Balení obsahuje biologický mikroskop s pokusnou sadou a čočkový dalekohled.

1 569 Kč 

bez DPH

1 898 Kč 

s DPH