0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

Dostupnost



Sklad

Parametrický filtr

 

Vzdělávací a experimentální sady

Vzdělávací a experimentální sady

Vzdělávací sady pro malé badatele umožňují dětem poznávat svět a provádět první experimenty. Zvídavé děti tak hravou formou objevují různé přírodní zákonitosti a zjišťují, co se děje v přírodě i pod povrchem.

 

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
24 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Svítící dinosaurus v meteoritu. Otevřete meteorit, ponořte se do lávy, roztrhej sliz a sestavte si svého úžasného svítícího dinosaura. 3 druhy: T-Rex, Spinosaurus a Stegosaurus. Vhodné pro děti od 5 let.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Kapesní multifunkční nástroj pro skauty, zálesáky, trampy, průzkumníky a dobrodruhy, vícedílné provedení 6v1 – píšťalka, teploměr, kompas, zrcátko, lupa a svítilna, napájení z 3V baterie CR1220, kompaktní rozměry a nízká hmotnost. Plast. Vojenská zelená.

80 Kč 

bez DPH

96 Kč 

s DPH

Průzkumnická sada pro pobyt a výzkum hmyzu ve volné přírodě, zahrnuje binokulár, SOS píšťalku, kompas, náramek s křesadlem, 2 vysílačky, čelovou LED svítilnu, lupu, síťku na motýly, sběrnou nádobu, pinzetu, 6 hmyzích napodobenin a sportovní vak. Mix barev

863 Kč 

bez DPH

1 044 Kč 

s DPH

Průzkumnická sada pro pobyt a výzkum hmyzu ve volné přírodě, zahrnuje binokulár, SOS píšťalku, kompas, 2 lupy, lapač hmyzu, síťku na motýly, 3 sběrné nádoby, pinzetu, 6 hmyzích napodobenin, čelovku, poznámkový blok a sportovní vak. Mix barev.

784 Kč 

bez DPH

949 Kč 

s DPH

Průzkumnická sada pro cestování, pobyt a přežití v divoké přírodě, skládá se z binokulárního dalekohledu, kapalinového kompasu, LED svítilny a multifunkčního nástroje 3v1 (SOS píšťalka, mini kompas a teploměr). ABS plast, korek, rtuť. Mix barev.

629 Kč 

bez DPH

761 Kč 

s DPH

Kapesní multifunkční nástroj pro skauty, zálesáky, trampy, průzkumníky a dobrodruhy, jednodílné provedení 6v1 – píšťalka, teploměr, kompas, zrcátko, lupa a svítilna, napájení z 3V baterie CR1220, kompaktní rozměry a nízká hmotnost. Plast. Černá a oranžová

72 Kč 

bez DPH

87 Kč 

s DPH

Pochopte různé procesy v klimatickém systému se sadou Planeta Země - Klimatické změny z edice Albi Science. Až 17 vědeckých experimentů, které vás budou bavit.

591 Kč 

bez DPH

715 Kč 

s DPH

Vyzkoušejte si sopečné exploze na vlastní kůži se sadou Sopky světa z edice Albi Science. Poznejte, jak se tvoří láva a co jsou sopečné bomby.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Bláznivá vědecko-kreativní sada šitá na míru dnešním dětem – to jsou Speciální efekty od Albi Science. Otestujte na vlastní kůži optické klamy, 3D efekty i umělou krev či jizvu jako z filmu.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Užijte si spoustu zábavy se sadou Salón krásy z edice Albi Crafts. Ze sady vyrobíte až 16 parfémů, 4 bomby do koupele (navíc soda), 3 krásná mýdla s překvapením uvnitř.

561 Kč 

bez DPH

679 Kč 

s DPH

Chemická laboratoř Albi je určená pro děti od osmi let. Sada obsahuje množství zábavných experimentů, které děti nadchnou a při nichž se také dovědí zajímavé informace.

495 Kč 

bez DPH

599 Kč 

s DPH

Projektor hvězdné oblohy a stylový prvek pro dekoraci interiéru. Vysoce kontrastní obraz díky LED diodám. Možnost otáčení, volby barvy světla a jasu. Dálkové ovládání. Vestavěná baterie. Napájení microUSB kabelem, který je součástí balení.

1 013 Kč 

bez DPH

1 225 Kč 

s DPH

Mise na Mars z edice Albi Science není jen hračka. Je to opravdová věda o vesmíru. Naučte se, jak vyrobit kyslík z jedovatého plynu. Vyčistěte vodu od znečištění. Čekají vás hodiny, týdny a měsíce experimentování a nekonečné zábavy. Vhodné pro děti 8+.

520 Kč 

bez DPH

629 Kč 

s DPH

S touto experimentální sadou od Albi si můžeš vytvořit opravdová luxusní mýdla. Experimentujte a připravte nová, úžasná mýdla, která mohou být nevšedním dárkem pro vaše kamarády, maminky nebo babičky. Vhodné pro děti od 8 let.

384 Kč 

bez DPH

465 Kč 

s DPH

Chemická laboratoř z edice Albi Science - skvělý start pro každého začínajícího chemika. Obsahuje více než 50 experimentů. Vhodné pro děti od 8 let.

558 Kč 

bez DPH

675 Kč 

s DPH

V kreativní sadě Neonové obrázky z řady Albi Crafts najdete všechno potřebné pro výrobu neonů nebo lampičky. Podporuje fantazii, ale i manuální zručnost a jemnou motoriku. Vhodné pro děti od 8 let.

693 Kč 

bez DPH

839 Kč 

s DPH

Sada optických výrobků pod záštitou společností Levenhuk a Discovery Channel, obsahuje biologický mikroskop s LED osvětlením, hvězdářský dalekohled s azimutální montáží, širokou škálu příslušenství a astronomickou příručku. Modrá a černá barva.

1 485 Kč 

bez DPH

1 797 Kč 

s DPH

Mechanický model rotace Země a Měsíce kolem Slunce představuje praktickou vizuální pomůcku pro studium astrologie. Model se pohybuje otáčením malé kliky. Model Slunce má zabudované jasné světlo.

902 Kč 

bez DPH

1 092 Kč 

s DPH