0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Zahradní skříně

Zahradní skříně

Prodávají se rychleji, než stačíme naskladňovat. O skříně značky Keter za skvělé ceny je velký zájem, proto se u nás italské skříně na zahradu moc dlouho neohřejí.
Vyberte si skříň na zahradní nářadí, skříň pro uskladnění venkovních hraček, drobného zahradnického náčiní a potřeb a dalších věcí, které chcete mít při práci nebo při relaxu na zahradě či na terase vždy po ruce.
Plastové skříně na zahradu jsou výborně řešené, ochrání všechny uložené věci před deštěm i sluncem a jejich koupě se opravdu vyplatí.

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
4 produkty
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

Bezúdržbová skříň, kapacita 1500 l, zešikmený práh pro uskladnění těžších a rozměrnějších věcí, niklové panty, podlahový panel chrání obsah proti vodě, bahnu, prachu a dalším nečistotám, technologie Duotech, vyztužení žebrovými segmenty. Světle šedá.

6 521 Kč 

bez DPH

7 890 Kč 

s DPH

Odolná robustní bezúdržbová skříň s designem dřevěných palubek a s vystuženými dvojitými stěnami DUOTECH™ a masivním podlahovým panelem. Práh s mírným sklonem pro rozměrnější vybavení. Jednoduchá montáž, možnost uzamčení, voděodolnost.

8 174 Kč 

bez DPH

9 890 Kč 

s DPH

Doprava zdarma

Doživotní záruka

 

Bezúdržbová skříň pro využití ve venkovním i vnitřním prostředí, snadná montáž 2 poliček, nosnost jedné police 30 kg, zvýšené nožičky pro snadné čištění podlah, uzamykatelný systém proti krádeži, vysoká odolnost. Kvalitní plast. Černá.

1 645 Kč 

bez DPH

1 990 Kč 

s DPH

Bezúdržbová skříň pro využití ve venkovním i vnitřním prostředí, snadná montáž 4 poliček, nosnost jedné police 30 kg, zvýšené nožičky pro snadné čištění podlah, uzamykatelný systém proti krádeži, vysoká odolnost. PP pryskyřice. Černá.

2 719 Kč 

bez DPH

3 290 Kč 

s DPH