0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Zásobníky na krmivo

Zásobníky na krmivo

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
6 produktů
1 stránka
 

Položek na stránku:

 
 

15l zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 6 kg, hermetické uzavření zabraňuje úniku pachu a cirkulaci vzduchu uvnitř = krmivo má původní barvu, chuť, aroma i výživové hodnoty, vnitřní stupnice. PP, motiv s Jack Russell teriérem a kokršpanělem, bílá.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

15l zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 6 kg, hermetické uzavření zabraňuje úniku pachu a cirkulaci vzduchu uvnitř = krmivo má původní barvu, chuť, aroma i výživové hodnoty, vnitřní stupnice. PP, motiv s mourovatou a zrzavou kočkou, bílá a šedá.

462 Kč 

bez DPH

559 Kč 

s DPH

23l zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 10 kg, hermetické uzavření zabraňuje úniku pachu a cirkulaci vzduchu uvnitř = krmivo má původní barvu, chuť, aroma i výživové hodnoty, vnitřní stupnice. PP, psí motiv s teriérem a německým ovčákem. Bílá a šedá.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

23l zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 10 kg, hermetické uzavření zabraňuje úniku pachu a cirkulaci vzduchu uvnitř = krmivo má původní barvu, chuť, aroma i výživové hodnoty, vnitřní stupnice. PP, motiv s bengálskou a perskou kočkou, bílá a šedá.

371 Kč 

bez DPH

449 Kč 

s DPH

54l zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 20 kg, hermetické uzavření zabraňuje úniku pachu a cirkulaci vzduchu uvnitř = krmivo má původní barvu, chuť, aroma i výživové hodnoty, vnitřní stupnice, kolečka pro snadný převoz. PP, stříbrná, černá a šedá.

817 Kč 

bez DPH

989 Kč 

s DPH

54l zásobník na suché krmivo do hmotnosti až 20 kg, hermetické uzavření zabraňuje úniku pachu a cirkulaci vzduchu uvnitř = krmivo má původní barvu, chuť, aroma i výživové hodnoty, vnitřní stupnice. PP, motiv s bernským salašnickým psem a zlatým retrívrem.

784 Kč 

bez DPH

949 Kč 

s DPH