0
Váš nákupní košík je prázdný.

+420 383 369 131

Po - Pá: 8:00 - 17:00

Všechny kategorie
Filtry

Cena Kč

DostupnostSklad

Parametrický filtr

 

Zvířátka

Zvířátka

Status

Podrobné vyhledávání

Řazení
32 produktů
2 stránky
 

Položek na stránku:

 
 

Roztomilý hnědý medvěd s delší nadýchanou srstí značky Nici. Je vyrobený převážně z recyklovaných plastových lahví. Ekologický a zároveň milý NICI plyšový kamarád pro všechny věkové kategorie!

368 Kč 

bez DPH

445 Kč 

s DPH

Krokodýl Croco McDile je cool postavička z kolekce Wild Friends. Patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický, ležící a zároveň milý.

528 Kč 

bez DPH

639 Kč 

s DPH

Krokodýl Croco McDile je cool postavička z kolekce Wild Friends. Patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický a zároveň milý.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Hroch Nilbert patří do nové kolekce NICI Green, která téměř výhradně používá plyš a výplně vyrobené z recyklovaných materiálů. Udržitelný, ekologický a zároveň milý NICI plyšový kamarád pro všechny věkové kategorie.

412 Kč 

bez DPH

499 Kč 

s DPH

Plyšoví jednorožci Rainbocorns jsou tu s další kolekcí úžasných pejsků! V této kolekci na vás čeká 8 nových pejsků a spousta dalších překvapení. 7 dalších super překvapení včetně nových Boo-Boocornů, samolepek nebo magické hmoty ve tvaru hovínka.

318 Kč 

bez DPH

385 Kč 

s DPH

Objevte zcela novou série Rainboconrs - Eggzanie! Toto velké supervajíčko a 5 malých vajec ukrývá hned 20 překvapení se zbrusu novými roztomilými postavičkami Rainbocorns.

1 057 Kč 

bez DPH

1 279 Kč 

s DPH

Rozkošní králíčci jako překvapení ve vajíčku. Tato série obsahuje 6 králíčků, každý se 3 překvapeními, která se skrývají uvnitř vajíčka. Otevřete vajíčko a odhalte svého nového nejlepšího kámoše se 3 ultra roztomilými samolepkami.

247 Kč 

bez DPH

299 Kč 

s DPH

Roztomilé kočičky ze série populárních plyšáků Rainboconrs. Otevřete vajíčko a odhalte jednu ze 7 přenádherných kočiček. Každý plyšák má na své hrudi třpytivé srdce, které po přetření odhalí, co koťátko miluje.

318 Kč 

bez DPH

385 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Medvídek Minies je malinký a vejde se do každé kapsy. Pochází z Ameriky, kde jsou všichni velmi přátelští.

153 Kč 

bez DPH

185 Kč 

s DPH

Vajíčko s křídly a spoustou magických překvapení. Součástí balení jsou i pohádková křídla. Jaký z těchto 6 roztomilých jednorožců čeká právě na vás?

685 Kč 

bez DPH

829 Kč 

s DPH

Rozkošní domácí mazlíčci jako překvapení! Díky funkci "opakuju co řekneš", zvířecím zvukům a více než 10 překvapením uvnitř jsou tito mazlíčci perfektním novým kamarádem na mazlení.

533 Kč 

bez DPH

645 Kč 

s DPH

Plyšový králíček Bing v jumbo verzi. Králík měří 65 cm i s ušima, bez uší 50 cm. Vhodné pro děti od 10 měsíců.

677 Kč 

bez DPH

819 Kč 

s DPH

Plyšový kamarád pro dítě tygr Theodor značky Petit Collage. 3D nábytek, balení funguje také jako herní scéna. Sestavte vlastní noty pro Theodora podle návodu. Perfektní pro představivou hru pro děti od 3 let.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Plyšový kamarád pro dítě lišák Frances značky Petit Collage. 3D nábytek, balení funguje také jako herní scéna. Složte si sami Francesovu knihu podle návodu. Perfektní pro představivou hru pro děti od 3 let.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Plyšový kamarád pro dítě králíček Ruby značky Petit Collage. 3D nábytek, balení funguje také jako herní scéna. Sestavte vlastní kuchařku pro Rubieho podle návodu. Perfektní pro představivou hru pro děti od 3 let.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Plyšový kamarád pro dítě medvědice Beatrice značky Petit Collage. 3D nábytek, balení funguje také jako herní scéna. Vytvořte vlastní obraz pro Beatrice podle návodu. Perfektní pro představivou hru pro děti od 3 let.

396 Kč 

bez DPH

479 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Vychytralý agent lišák Loop v doprovodu kačenky. Pochází z Rumunska, ze země tajemné.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH

Každý z plyšové kolekce Lumpin pochází z jiného konce světa a každý má svůj vlastní příběh. Jednorožec Goldie miluje kosmetiku a vše kolem krásy. Pochází z Bulharska, kde zlatorůžové odstíny světélkují každý večer na hladině moře.

198 Kč 

bez DPH

239 Kč 

s DPH